Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Divoká policejní honička v Los Angeles skončila smrtí

Kalifornské "Město andělů" zažilo v pátek večer napínavou policejní honičku. Řidič stříbrné corvetty se sedmi policejními auty v zádech brázdil ve vysoké rychlosti tamní ulice a křižovatky. Akce skončila dvěma zničenými auty, mrtvým řidičem a vysokým gejzírem vody z uraženého hydrantu.

Hlídka si kolem půl desáté večer všimla stříbrného auta, jehož styl jízdy rozhodně nebylo možné označit za ohleduplný. "Strážníci byli přesvědčení, že řidič brzy někoho velmi vážně zraní," vysvětlil Andy Neiman z losangeleské policie důvod, proč se policisté za rychle jedoucím vozem vydali.
Honička nezačala přímo v ulicích Los Angeles, policejní helikoptéra corvettu začala sledovat ve dvacetitisícovém městečku Cudahy. Jak řidič uháněl napříč hranicemi policejních okrsků, vystřídali se za ním strážníci šerifovy kanceláře, kalifornské dálniční policie a nakonec i policejní vozy z Los Angeles. Právě v centru metropole, kterou obývají téměř čtyři miliony lidí, celá akce po hodině skončila.
Muž, kterého strážníci podezírali i z řízení pod vlivem alkoholu nebo drog, se v závěrečné fázi svého zběsilého úprku pokusil projet dvě velké křižovatky. První křižovatka byla prázdná, na druhé však smetl jiný vůz. Ten na ulici urazil hydrant, a místo nehody tak zaplavil několik metrů vysoký gejzír vody.
So 1. březen 2014, 01:21:30 CET
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one