Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

RealPlayer

REAL.png
RealPlayer je multimediální přehrávač firmy Real Networks. Starší verze RealPlayeru se jmenovaly také RealOne Player nebo RealAudio Player.

RealPlayer podporuje kromě formátů RealMedia (RealAudio a RealVideo) další formáty jako MP3, MPEG-4, nebo Quicktime a mnoho dalších.
První verze programu vyšla v roce 1995. RealPlayer je k dispozici ve verzích pro operační systémy Microsoft Windows, Mac OS X, Linux, Unix, Palm OS, Windows Mobile a Symbian OS. Program je postaven na open source programu Helix-Player. Je možné najít také zmínku o RealJukeboxu, což je program pro správu hudby s možnostmi přímo prohlížet meta informace, ripovat a vypalovat CD.
Jeho 11. verze poprvé umožní ukládání streamovaného videa s výjimkou stahování chráněného videa, poskytovatelům tak zůstává možnost stahování videa zabránit.
RealPlayer je program, který vám umožní přijímat živé vysílání rádia i televize z Internetu a přehrávat filmy ve formátu RM. Můžete s jeho pomocí poslouchat přes 2 500 rozhlasových stanic po celém světě mezi jinými i české jak např. Český rozhlas, Radion Bonton, Evropu 2 atd.

Tato nejnovější verze obsahuje podporu pro formát mp3, SmartStream technologii, která výrazně zkvalitňuje

stahování dat,
vyhledávání skladeb,
automatický update z Internetu,
nové 3D efekty a vizualizaci,
atd.
RealPlayer.exe  760.13kB
back.png
Po 11. květen 2015, 22:37:24 CEST
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one