Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Media Player Classic

Media Player Classic.png
Media Player Classic je volně šiřitelný multimediální přehrávač pro Microsoft Windows. Aplikace má obdobný vzhled a ovládání jako Windows Media Player 6.4, při zachování svižných reakcí programu ale přidává mnoho přídavných a užitečných funkcí. Projekt byl zastaven, aktuálně vyvíjeným programem je jeho nástupce Media Player Classic Home Cinema
Media Player Classic byl vytvořen programátorem zvaným „Gabest“. Gabest původně vyvinul Media Player Classic jako closed source aplikaci, ale později se rozhodl udělat ji open source. Media Player Classic je šířen pod licencí GPL a sídlí na SourceForge projektu zvaném Guliverkli. Vývoj však Gabest v roce 2006 zastavil.
Projektu Media Player Classic se chytla komunita fóra Doom9, která program dále udržuje a vyvíjí nové funkce, nyní pod názvem Media Player Classic Home Cinema.
Multimediální přehrávač


Ideální a výkonný multimediální přehrávač, který ocení jak začátečníci, tak i zkušení uživatelé. Je vybaven velkým množstvím funkcí, které vám pomohou s přehráváním filmů či hudby.

Je velmi nenáročný na systémové prostředky a proto se hodí i na méně výkonné počítače.

Verze HC (Home Cinema) je vylepšená verze původního Media Player Classic, na kterém už autor přestal pracovat. Media Player Classic - Home Cinema je tedy následovník, který je aktuálně stále vyvíjen.
mplayerc.exe  4.3MB
back.png
Ne 27. leden 2013, 15:01:26 CET
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one