Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Teamviewer 1.png
TeamViewer je program pro vzdálený přístup a podporu přes počítačové sítě. Umožňuje vzdálené ovládání počítače vašeho partnera, sdílení pracovní plochy, on-line schůzky, webové konference a přenos souborů mezi počítači. TeamViewer umožňuje připojení k jakémukoli počítači nebo serveru na světě v několika sekundách. Program je kompatibilní s platformami Microsoft Windows, Mac OS X, Linux, iOS a Android. TeamViewer využívá více než 100 000 000 uživatelů po celém světě. Je to jedno z nejrychleji rostoucích řešení pro vzdálené ovládání a dálkové prezentace na světě. TeamViewer je vyvinut firmou TeamViewer GmbH, která byla založena v roce 2005 v Uhingen v Německu.
Vzdálená správa počítačů


Aplikace TeamViewer patří do rodiny nástrojů pro vzdálenou správu systému a umožňuje připojit se na jiný počítač, jak v místní síti, tak i v internetu, a ovládat ho bez nutnosti být u něj fyzicky přítomen (postačí, že je spuštěná klientská aplikace).

Mezi hlavní schopnosti tohoto programu patří:

Přenos souborů pomocí integrovaného správce
Vzdálené ovládání počítače přes LAN/internet
Schopnost běžet bez nutnosti instalace
TeamViewer si dozajista najde své využití v mnoha různých situacích, počínaje od správy počítače kamaráda, až po vzdálenou správu korporátních serverů.
Út 29. leden 2013, 17:49:42 CET
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one