Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

ZELLO.png
Zello je spuštění aplikace nachází ve městě Austin, Texas, za vytváření aplikací Zello. Aplikace jsou push-to-talk (PTT) vysílačka pro spotřebitele a podniky a jsou k dispozici pro Android, iOS, Blackberry, Windows Phone, Windows PC, robustních mobilních zařízení a dva-cesta volá. Zello je zdarma, zatímco Zello @ Work aplikace je zdarma až pro 5 uživatelů.

Popis
Turn your phone or tablet into a walkie talkie with this lightning fast free PTT (Push To Talk) radio app, which works between Android, iPhone, BlackBerry, and PC. Talk to your contacts privately or join public channels to engage in a hot debate.
Zello features:
• Real-time streaming, high quality voice
• Contacts availability and text status
• Public and private channels for up to 1000 users
• Option to map hardware PTT (Push To Talk) button
• Bluetooth headset support (selected phones)
• Voice history
• Call alert
• Images
• Push notifications
• Works over WiFi, 2G, 3G, or 4G mobile data
Zello uses proprietary low-latency push-to-talk protocol and is not interoperable with Voxer, Sprint Direct Connect or AT&T Enhanced PTT. Zello Android client supports free public service, Zello@Work cloud service, and private Zello Enterprise Server.

We are working hard to improve the app so please expect frequent updates. If you have questions or issues send us an email at support@zello.com
► Visit our website http://zello.com/ptt to get Zello Walkie Talkie for your PC or different platform
► Connect with other Zello users on Facebook: http://facebook.com/ZelloMe
► Follow us on Twitter: http://twitter.com/zello
Alexey Gavrilov vyvinula produkt původně nazvaný Loudtalks, který byl vyhlášen na TechCrunch 40 Mobile a komunikace konferenci dne 17. září 2007. Zello získal technologii Loudtalks, přejmenována, pohyboval vývojový tým do Austinu, dodal APS a oznámila, 20. června 2012. Bill Moore je CEO a Gavrilov je CTO. Moore založil a byl generální ředitel společnosti TuneIn kde Gavrilov a jeho tým vytvořil populární aplikace TuneIn.

Produkty
Zello působí jako náhrada za tradiční obousměrných rádií, které nabízejí další funkce, jako je historie, Replay Poslední zprávy, oznámení, a podpůrné zařízení Bluetooth. Funguje to přes 2G, 4G, 3G a GPRS / EDGE sítí. Zello je "přímý přenos služba, která umožňuje členům komunikovat svobodně buď soukromě s jednotlivci nebo nad otevřenými kanály, které mohou podpořit stovky tisíc uživatelů," řekl USA senátor Ted Cruz. To umožňuje lidem používat mobilní telefony a počítače po celém světě jako vysílačky.

Uživatelé Zello mohou vytvářet kanály a dát kontrolu dalším uživatelům Zello stát moderátory. New York Times "technologie sloupkař David Pogue popisuje Zello je kanály," Stejně jako většina z nejlepších aplikací, Zello umožňuje vytvářet skupiny, takže můžete nosit na něco jako strana-linky telefonátu mezi hrstka-či stovky-přátel nebo spolupracovníků . "

Jakmile je vytvořen kanál, může kanály se objeví v seznamu "Trendy", a tvůrci mohou přiřadit další moderátoři, aby jejich vytvořené kanály v bezpečí. Ačkoli k dispozici pro Android, iOS, Windows Phone a Blackberry, Zello může být také přistupovat z počítače se systémem Windows PC s Zello pro Windows PC.
INFORMACE PODPORUJE I STÁHNOU NA MOBILNÍ TELEFONY.
Po 11. květen 2015, 16:53:30 CEST
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one