Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

ooVoo.jpg
ooVoo je proprietární instant messaging klient vyvinutý ooVoo LLC pro Microsoft Windows , Mac OS X , Android a iOS . To vyšlo v roce 2007, a je podobný Microsoft Skype a Apple FaceTime . Hovory mohou být zaznamenány v reálném čase a dvanáct-way video chatování je podporována. ooVoo poskytuje real-time připomínky a upozornění týkající se výkonu a použití, a má rychlosti připojení displej, který dává znamení latence.

ooVoo umožňuje registrovaným uživatelům komunikovat prostřednictvím bezplatné zasílání rychlých zpráv, hlasu a video chat. ooVoo konference software umožňuje vysoce kvalitní video a audio hovory s až dvanácti míst současně (šest na videu a šest na telefonu), vysoké rozlišení a sdílení pracovní plochy , a PC nebo Mac-to-telefonní hovory pevné linky a mobilní telefony za poplatek.

ooVoo byla založena v roce 2006 podnikatelem Clayton L. Mathile, založené na technologii vyvinuté v Arel Communications a software (dříve NASDAQ: ARLCF)., společnost, která byla založena v roce 1982 a specializuje na vzdálených e-learningových a spolupráce řešení Dne 13. března 2006, byla Arel Communications přijatá soukromá jeho současného vedení a obnovena jako ooVoo.
Provozování videokonferencí přes internet
ooVoo je zajímavý komunikační program, který se pokouší posunout možnosti internetové komunikace ještě dále. Neomezuje se totiž na pouhý text a ani zvuk ji nestačí. Tato aplikace je totiž přímo určená k provozování videochatu a videokonferencí přes síť internet.

K provozování komunikace s využitím této aplikace je potřeba si zřídit vlastní účet (tvorbou účtu je uživatel proveden při prvním spouštění programu). Pak hned je již možné pracovat s tímto klientem, který je koncepčně i vzhledově podobný programu Skype, ale rozhodně nezanedbatelné nejsou ani prvky pocházející s aplikace Windows Live Messenger.

Vedle video-komunikace ooVoo umí:

Odesílat textové zprávy (chat)
Odesílat video zprávy
Odesílat soubory (a to i více uživatelům najednou)
ooVoo.exe  1.63MB
arrow left.png
Po 11. květen 2015, 16:49:53 CEST
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one