Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

icq.png
ICQ, celým názvem I Seek You [áj sík jú], je software pro instant messaging využívající protokolu OSCAR. Program byl vyvinut izraelskou firmou Mirabilis a vydán v roce 1996, o dva roky později, byl software i protokol prodán společnosti AOL. Nynějším vlastníkem je firma Digital Sky Technologies, která ICQ koupila v dubnu 2010 od firmy AOL za 187,5 miliónu dolarů. V Česku zajišťovala do 13. března 2012 podporu, oficiální překlad a prezentaci klienta ICQ firma Centrum Holdings, provozovatel portálů a Centrum.cz a Atlas.cz. Od tohoto data bude zajišťovat tuto podporu provozovatel TV Nova - společnost CET 21.
První verze tohoto programu byla vydána v listopadu 1996 a protokol ICQ se tak stala první rozsáhle užívanou službou pro instant messaging na internetu, později společnost dokonce patentovala tuto technologii.
Společnost America Online získala společnost Mirabilis 8. června 1998, konečná cena akvizice byla 407 milionů dolarů.
V dubnu 2010 společnost America Online prodala software i protokol ICQ skupině "Mail.ru", cena této akvizice byla 187.5 milionu dolarů.Podle společnosti Time Warner síť ICQ má více než 100 milionů registrovaných uživatelů.
Jednoduchá komunikace na Internetu

Přihlašování do ICQ je nyní ještě snazší než kdy předtím. Jednoduše si stáhněte nové ICQ, přihlaste se pomocí vašeho Facebook jména a hesla a chatujte se všemi přáteli z Facebooku, Google Talk a ICQ. Přihlásit se můžete také pomocí vašeho mobilního čísla a chatovat se všemi kontakty z vašeho seznamu.

ICQ poskytuje optimální integraci mezi uživateli osobního komunikačního nástroje a jejich onlinových sociálních aktivit. Vedle klasického seznamu kontaktů může uživatel nyní v rámci ICQ najít seznam přátel z různých sociálních sítí, a to vše v reálném čase. Uživatelé již nebudou muset otvírat prohlížeč a přihlašovat se do každé sítě, ve kterých jsou členy, nyní najdou vše na ICQ. Uživatelé mohou také komentovat novinky se svými přáteli přímo z ICQ a jejich komentáře budou automaticky zveřejněny na příslušné sociální síti.

ICQ dnes nabízí integraci se sociálními sítěmi Google+, Facebook, YouTube, Twitter a Flickr.

Nová verze ICQ rovněž zavádí globální osobní status na tzv. jedno kliknutí, což znamená, že uživatelé si mohou vybrat, na kterých z podporovaných sociálních sítí chtějí zveřejnit své osobní zprávy, to vše pohodlně prostřednictvím rozhraní ICQ.

Uživatele přivítá inovované uživatelské rozhraní. Další zlepšení zahrnují barevná schémata, která jsou plně přizpůsobitelná náladě uživatele, nový uživatelský profil s aktuálními informace o uživatelích informačních kanálů a obrázků, které je možno sdílet s přáteli.
icq.exe  17.93MB
arrow left.png
Po 11. květen 2015, 16:50:48 CEST
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one