Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

ZELLO.png
Zello je spuštění aplikace nachází ve městě Austin, Texas, za vytváření aplikací Zello. Aplikace jsou push-to-talk (PTT) vysílačka pro spotřebitele a podniky a jsou k dispozici pro Android, iOS, Blackberry, Windows Phone, Windows PC, robustních mobilních zařízení a dva-cesta volá. Zello je zdarma, zatímco Zello @ Work aplikace je zdarma až pro 5 uživatelů.

Popis
Turn your phone or tablet into a walkie talkie with this lightning fast free PTT (Push To Talk) radio app, which works between Android, iPhone, BlackBerry, and PC. Talk to your contacts privately or join public channels to engage in a hot debate.
Zello features:
• Real-time streaming, high quality voice
• Contacts availability and text status
• Public and private channels for up to 1000 users
• Option to map hardware PTT (Push To Talk) button
• Bluetooth headset support (selected phones)
• Voice history
• Call alert
• Images
• Push notifications
• Works over WiFi, 2G, 3G, or 4G mobile data
Zello uses proprietary low-latency push-to-talk protocol and is not interoperable with Voxer, Sprint Direct Connect or AT&T Enhanced PTT. Zello Android client supports free public service, Zello@Work cloud service, and private Zello Enterprise Server.

We are working hard to improve the app so please expect frequent updates. If you have questions or issues send us an email at support@zello.com
► Visit our website http://zello.com/ptt to get Zello Walkie Talkie for your PC or different platform
► Connect with other Zello users on Facebook: http://facebook.com/ZelloMe
► Follow us on Twitter: http://twitter.com/zello
ooVoo.jpg
ooVoo je proprietární instant messaging klient vyvinutý ooVoo LLC pro Microsoft Windows , Mac OS X , Android a iOS . To vyšlo v roce 2007, a je podobný Microsoft Skype a Apple FaceTime . Hovory mohou být zaznamenány v reálném čase a dvanáct-way video chatování je podporována. ooVoo poskytuje real-time připomínky a upozornění týkající se výkonu a použití, a má rychlosti připojení displej, který dává znamení latence.

ooVoo umožňuje registrovaným uživatelům komunikovat prostřednictvím bezplatné zasílání rychlých zpráv, hlasu a video chat. ooVoo konference software umožňuje vysoce kvalitní video a audio hovory s až dvanácti míst současně (šest na videu a šest na telefonu), vysoké rozlišení a sdílení pracovní plochy , a PC nebo Mac-to-telefonní hovory pevné linky a mobilní telefony za poplatek.

ooVoo byla založena v roce 2006 podnikatelem Clayton L. Mathile, založené na technologii vyvinuté v Arel Communications a software (dříve NASDAQ: ARLCF)., společnost, která byla založena v roce 1982 a specializuje na vzdálených e-learningových a spolupráce řešení Dne 13. března 2006, byla Arel Communications přijatá soukromá jeho současného vedení a obnovena jako ooVoo.
icq.png
ICQ, celým názvem I Seek You [áj sík jú], je software pro instant messaging využívající protokolu OSCAR. Program byl vyvinut izraelskou firmou Mirabilis a vydán v roce 1996, o dva roky později, byl software i protokol prodán společnosti AOL. Nynějším vlastníkem je firma Digital Sky Technologies, která ICQ koupila v dubnu 2010 od firmy AOL za 187,5 miliónu dolarů. V Česku zajišťovala do 13. března 2012 podporu, oficiální překlad a prezentaci klienta ICQ firma Centrum Holdings, provozovatel portálů a Centrum.cz a Atlas.cz. Od tohoto data bude zajišťovat tuto podporu provozovatel TV Nova - společnost CET 21.
První verze tohoto programu byla vydána v listopadu 1996 a protokol ICQ se tak stala první rozsáhle užívanou službou pro instant messaging na internetu, později společnost dokonce patentovala tuto technologii.
Společnost America Online získala společnost Mirabilis 8. června 1998, konečná cena akvizice byla 407 milionů dolarů.
V dubnu 2010 společnost America Online prodala software i protokol ICQ skupině "Mail.ru", cena této akvizice byla 187.5 milionu dolarů.Podle společnosti Time Warner síť ICQ má více než 100 milionů registrovaných uživatelů.
skype.png
Skype (vyslovuj ˈskaɪp) je peer-to-peer program, který umožňuje provozovat internetovou telefonii (VoIP) a videohovory, Instant messaging jakož i přenos souborů. Jeho autory jsou Niklas Zennström a Janus Friis, tvůrci populárního softwaru Kazaa. Země původu je Estonsko. Program umožňuje telefonovat mezi svými uživateli zdarma, za poplatek lze telefonovat do tradičních telefonních sítí (služba SkypeOut) a případně získat telefonní číslo a přijímat telefonáty z pevných a mobilních sítí se službou SkypeIn. Skype však nepodporuje volání na linky záchranného systému (rychlá lékařská pomoc, hasiči, policie), tzv. Emergency calls.¨

Jeden z uvažovaných názvů pro program bylo „Sky peer-to-peer“ (sky je anglicky obloha), následně zkráceno na „Skyper“. Jenomže některé domény s tímto nebo podobným názvem byly již registrovány. Takže bylo jednoduše vypuštěno poslední „r“ a vznikl finální název „Skype.“V roce 2010 společnost získala v soutěži Křišťálová Lupa 2. místo v kategorii komunikační služby.
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one