Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

internet_explorer.png
Internet Explorer (dříve Microsoft Internet Explorer a Windows Internet Explorer , obyčejně zkrátil IE nebo MSIE ) je série grafických internetových prohlížečů vyvinutý společností Microsoft a zahrnuty jako součást systému Microsoft Windows řady operačních systémů , od roku 1995. To bylo nejprve vydáno jako součást doplňku balíček Plus! pro Windows 95 , které rok. Pozdější verze byly k dispozici ke stažení zdarma, nebo v Service Pack , a jsou zahrnuty v OEM služeb verzích systému Windows 95 a novějších verzích systému Windows.
Internet Explorer je jedním z nejvíce používaných webových prohlížečů, dosažení vrcholu kolem 95% využití podílu v roce 2002 a 2003.
Jeho použití podíl se od té doby snížil s uvedením Safari (2003), Firefox (2004), a Google Chrome (2008), z nichž každý má nyní významný podíl na trhu. Odhady pro celkovou aplikaci Internet Explorer podíl na trhu pohybuje od 27,4% do 54,13% , jak 10. 2012 (prohlížeč podíl na trhu, je velmi těžké spočítat). Microsoft strávil více než 100 milionů USD ročně v aplikaci Internet Explorer v pozdní 1990, s více než 1000 lidí, kteří na něj v roce 1999.
Krásnější web už dnes


Vyzkoušejte novou verzi Internet Exploreru. Díky hardwarové akceleraci přináší nebývalé zrychlení procházení internetu a zobrazování stránek. Má zjednodušené rozhraní pro snadnější orientaci a méně dialogových oken. Přímo na hlavní panel umožňuje připnout oblíbené weby pro ještě rychlejší přístup. Nově také nabízí správce stahování a oznamovací pruh v dolní části okna.

9 důvodů pro získání aplikace Internet Explorer 9

Celková rychlost - hardwarově akcelerovaný text, video a grafika přináší nárůst výkonu. Díky tomu weby získávají stejný výkon jako programy nainstalované ve vašem počítači.
Zjednodušený vzhled ? poskytuje všechny základní potřebné ovládací prvky a klade důraz na vaše weby.
Přístup k oblíbeným webům jedním kliknutím - pomocí připnutých webů se ke svým oblíbeným webům dostanete přímo z hlavního panelu systému Windows bez nutnosti nejdříve spustit prohlížeč.
Spojení vyhledávacího pole a panelu Adresa - navigace nebo vyhledávání na webu z jednoho místa
Přepracovaná stránka Nová záložka - nyní máte možnost rychlého přístupu k nejnavštěvovanějším webům a můžete také znovu otevřít zavřené záložky, poslední relaci prohlížeče nebo zahájit procházení se službou InPrivate.
Integrace se systémem Windows 7 - díky funkcím, jako jsou přichycení, připnuté weby, seznamy odkazů nebo ovládací prvky miniatury náhledu, poskytují Internet Explorer 9 a Windows 7 nejlepší webové prostředí v systému Windows.
Vylepšená správa doplňků - Poradce pro výkon doplňků vám poskytne informace o tom, zda doplněk zpomaluje výkon prohlížeče, a umožní vám doplněk zakázat nebo odebrat. To napomáhá tomu, aby prohlížeč časem neztratil svou rychlost.
Pomoc s ochranou soukromí - ochrana před sledováním umožňuje omezit komunikaci prohlížeče s určitými weby, což napomáhá zachovat důvěrnost vašich informací.
Udržení pořádku ve stažených souborech - Správce stahování průběžně udržuje seznam souborů stahovaných z Internetu, upozorní vás v případě, že by soubor mohl být škodlivý, a umožní vám pozastavit a znovu spustit stahování.
Internet Explorer 9 nelze instalovat na Windows XP.
Út 29. leden 2013, 17:34:43 CET
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one