Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

google_chrome.png
Google Chrome je webový prohlížeč společnosti Google. Je založen na otevřeném renderovacím jádru WebKit. V desktopové verzi nabízí standardní funkce (změnu velikosti písma, záložky, správu hesel, podporu více jazyků, kódových sad včetně UTF-8, jednoduchou JavaScriptovou konzoli a průzkumník DOM struktury a další). Prohlížeč podporuje anonymní režim, ve kterém nezanechává stopy v historii prohlížení, historii vyhledávání, v souborech s cookies. Na přelomu dubna a května 2012 překonal v oblíbenosti Internet Explorer a stal se tak globálně nejpoužívanějším internetovým prohlížečem.
Google Chrome je open source webový prohlížeč vyvinutý společností Google. Vychází ze součástí jiných open-source aplikací, včetně WebKitu a Mozilly, a je zaměřen na zlepšení stability, rychlosti a bezpečnosti s jednoduchým a efektivním uživatelským rozhraním.

Zobrazovací jádro prohlížeče je založeno na jádru WebKit. Součástí je také technologie Google Gears - která rozšiřuje možnosti webových prohlížečů a aplikací v nich. Při návrhu byl kladen důraz zejména na bezpečnost uživatelů. Prohlížeč Google Chrome si například automaticky stahuje seznamy potenciálně nebezpečných webových stránek. K dispozici je také správce procesů, kde můžete sledovat paměťové nároky jednotlivých záložek a rozšíření.

Další funkce a vlastnosti:

implementace JavaScriptu V8,
integrovaný inteligentní adresní řádek,
obdobné jádro jako je použito v Safari,
jednotlivé záložky na sobě nejsou závislé,
technologie Google Gears,
Chrome manažer procesů,
podpora WebGL,
a mnoho dalšího.
chrome.exe  739.86kB
back.png
Út 29. leden 2013, 17:24:53 CET
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one