Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

PROGRAMY PROHLÍŽEČE

 
 
internet_explorer.png
Internet Explorer (dříve Microsoft Internet Explorer a Windows Internet Explorer , obyčejně zkrátil IE nebo MSIE ) je série grafických internetových prohlížečů vyvinutý společností Microsoft a zahrnuty jako součást systému Microsoft Windows řady operačních systémů , od roku 1995. To bylo nejprve vydáno jako součást doplňku balíček Plus! pro Windows 95 , které rok. Pozdější verze byly k dispozici ke stažení zdarma, nebo v Service Pack , a jsou zahrnuty v OEM služeb verzích systému Windows 95 a novějších verzích systému Windows.
Internet Explorer je jedním z nejvíce používaných webových prohlížečů, dosažení vrcholu kolem 95% využití podílu v roce 2002 a 2003.
Jeho použití podíl se od té doby snížil s uvedením Safari (2003), Firefox (2004), a Google Chrome (2008), z nichž každý má nyní významný podíl na trhu. Odhady pro celkovou aplikaci Internet Explorer podíl na trhu pohybuje od 27,4% do 54,13% , jak 10. 2012 (prohlížeč podíl na trhu, je velmi těžké spočítat). Microsoft strávil více než 100 milionů USD ročně v aplikaci Internet Explorer v pozdní 1990, s více než 1000 lidí, kteří na něj v roce 1999.
opera.png
Opera 10 je verze prohlížeče Opera . Počáteční verze, 10.00, byl propuštěn v září 2009. Tato verze přidal řadu nových funkcí, nový skin navržený Jon Hicks , zvýšila podporu standardů, a nová ikona aplikace v Opeře. Opera 10.00 byl nabízený jako 40% rychlejší než Opera 9.6, s upgrade renderovací engine Opera pro PRESTO 2.2.15.
Opera 10.50 byla vydána v březnu 2010. Opera Software tvrdil, další 7 × podporu v JavaScriptu rychlosti provedení, vzhledem k zavedení Carakan ECMAScript motoru (také známý jako motor JavaScript ). Opera 10.50 také významný upgrade PRESTO , a zcela novou grafickou knihovnu , Vega, který přinese hardwarově akcelerované vykreslování na budoucí verze. Hlavní ohnisko 10,50 bylo zlepšit pracovní plochy integrace s různými systémy, na nichž je nasazených Opera, a tato verze přidává plnou integraci Aero pro Windows, a použití Cocoa rámce pro Mac.

Vydání 10.60 označil první stabilní verze prohlížeče, aby loď s nativní podporou pro WebM videa. Geolokace je nyní podporována, a podpora standardů v aplikaci Presto byl vylepšen. Tato verze také přináší nativní integraci s populární desktopové prostředí Linux, v současné době KDE a GNOME , při odstraňování předchozí závislost na Qt. Nejnovější verze je Opera 10.63, vydána 12. října 2010.
google_chrome.png
Google Chrome je webový prohlížeč společnosti Google. Je založen na otevřeném renderovacím jádru WebKit. V desktopové verzi nabízí standardní funkce (změnu velikosti písma, záložky, správu hesel, podporu více jazyků, kódových sad včetně UTF-8, jednoduchou JavaScriptovou konzoli a průzkumník DOM struktury a další). Prohlížeč podporuje anonymní režim, ve kterém nezanechává stopy v historii prohlížení, historii vyhledávání, v souborech s cookies. Na přelomu dubna a května 2012 překonal v oblíbenosti Internet Explorer a stal se tak globálně nejpoužívanějším internetovým prohlížečem.
firefox.png
Mozilla Firefox je svobodný multiplatformní webový prohlížeč, který vyvíjí ve spolupráci se stovkami dobrovolníků Mozilla Corporation, dceřiná společnost nadace Mozilla Foundation. První finální verze 1.0 byla vydána i v češtině 9. listopadu 2004 za velkého zájmu uživatelů i médií a stala se jedním z nejpoužívanějších programů s otevřeným kódem. Kromě oficiálně podporovaných platforem, kterými jsou Microsoft Windows, Linux a Mac OS X, je Firefox dostupný i pro FreeBSD, OS/2, RISC OS, SkyOS či BeOS. V lednu 2010 činil celosvětový tržní podíl Firefoxu 24,41 %.[1]
Záměrem původního tvůrce, Mozilla Foundation, bylo vytvořit malý, rychlý, jednoduchý a vysoce rozšiřitelný webový prohlížeč vedle stávajícího velkého balíku internetového softwaru Mozilla Suite. Firefox je nyní společně s e-mailovým klientem Mozilla Thunderbird nejdůležitějším projektem Mozilla Corporation.
Teamviewer 1.png
TeamViewer je program pro vzdálený přístup a podporu přes počítačové sítě. Umožňuje vzdálené ovládání počítače vašeho partnera, sdílení pracovní plochy, on-line schůzky, webové konference a přenos souborů mezi počítači. TeamViewer umožňuje připojení k jakémukoli počítači nebo serveru na světě v několika sekundách. Program je kompatibilní s platformami Microsoft Windows, Mac OS X, Linux, iOS a Android. TeamViewer využívá více než 100 000 000 uživatelů po celém světě. Je to jedno z nejrychleji rostoucích řešení pro vzdálené ovládání a dálkové prezentace na světě. TeamViewer je vyvinut firmou TeamViewer GmbH, která byla založena v roce 2005 v Uhingen v Německu.
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one