Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

foobar.png
foobar2000 je pokročilý freeware audio přehrávač pro platformu Windows. Některé ze základních rysů zahrnují plnou podporu Unicode, ReplayGain podporu a nativní podporu pro několik populárních audio formátů.
Media Player Classic.png
Media Player Classic je volně šiřitelný multimediální přehrávač pro Microsoft Windows. Aplikace má obdobný vzhled a ovládání jako Windows Media Player 6.4, při zachování svižných reakcí programu ale přidává mnoho přídavných a užitečných funkcí. Projekt byl zastaven, aktuálně vyvíjeným programem je jeho nástupce Media Player Classic Home Cinema
Media Player Classic byl vytvořen programátorem zvaným „Gabest“. Gabest původně vyvinul Media Player Classic jako closed source aplikaci, ale později se rozhodl udělat ji open source. Media Player Classic je šířen pod licencí GPL a sídlí na SourceForge projektu zvaném Guliverkli. Vývoj však Gabest v roce 2006 zastavil.
Projektu Media Player Classic se chytla komunita fóra Doom9, která program dále udržuje a vyvíjí nové funkce, nyní pod názvem Media Player Classic Home Cinema.
mediaplayer.png
Windows Media Player je multimediální přehrávač od společnosti Microsoft, který je standardní součástí operačního systému Windows. Slouží k přehrávání audio a video souborů, jejich organizaci a synchronizaci. Přehrávač byl též dostupný pro Mac OS, Mac OS X a Solaris, ale pro tyto platformy již není vyvíjen.
vlc.png
VLC media player (zpočátku VideoLAN klient) je multimediálním přehrávačem z VideoLAN projektu. Přehrávač VLC je zcela otevřeným globálním projektem francouzských studentů z francouzské technické školy École Centrale Paris v Chatenay Malabry u Paříže. Nabízí komplexní podporu pro video soubory všech typů: MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV, ASF, AVI, VideoCD, DVD, digitální satelitní kanály, digitální televizní kanály a živé video z internetu v unicast / multicast režimu v rámci širokopásmové sítě IPv4 nebo IPv6. Plně podporuje všechny důležité audio formáty - AAC, AC3 (A52), ADPCM, DTS, DV Audio, FLAC, MPEG Layer 1 / 2, Vorbis, WMA 1 / 2 a samozřejmě MP3.
VLC je jedním z nejvíce na platformě nezávislých přehrávačů na trhu.
K dispozici jsou kvalitní verze pro Microsoft Windows, Linux, Syllable, BeOS, Mac OS X, BSD, Solaris a Pocket PC. Přitom používá knihovnu kodeků libavcodec z projektu FFmpeg, aby mohl ovládat mnoho ze svých podporovaných formátů. Také používá speciální knihovnu libdvdcss pro rozluštění a přehrávání zakódovaného DVD záznamu.
Na Microsoft Windows, Linuxu, a některých dalších platformách, VLC poskytuje Mozilla plugin, který dovoluje lidem dívat se na některé QuickTime a Windows média soubory vložené do internetových stránek, bez používání produktů Microsoftu nebo Applu. VLC od verze 0.8.2 také poskytuje ActiveX plugin, který dovoluje lidem dívat se na některé QuickTime a Windows média soubory vložené do internetových stránek, když používají aktuální prohlížeč Windows Internet Explorer.
winamp (3).png
Winamp je program sloužící k přehrávání audio souborů. Byl vyvinut společností Nullsoft, první verzi vytvořil Justin Frankel v roce 1997.

Roku 1996 začal programátor Justin Frankel tvořit hudební přehrávač pro systém Windows 95 / Windows NT 4.0, který by překonal všechny soupeře a přinesl sjednocující platformu pro hudební formát MP3. Brzy jeho program získal jméno WinAmp a stal se hlavním produktem čerstvě založené firmy Nullsoft. Slavnostní okamžik startu první finální verze proběhl 7. června 1997 a od toho okamžiku získával postupně milióny nových uživatelů.
aimp.png
AIMP je multimediální přehrávač zaměřený zejména na přehrávání audia, vytvořený ruskými vývojáři. Program je distribuován jako freeware a kompletně lokalizován do češtiny. Pro prohlížeč je vytvořeno velké množství skinů.
REAL.png
RealPlayer je multimediální přehrávač firmy Real Networks. Starší verze RealPlayeru se jmenovaly také RealOne Player nebo RealAudio Player.

RealPlayer podporuje kromě formátů RealMedia (RealAudio a RealVideo) další formáty jako MP3, MPEG-4, nebo Quicktime a mnoho dalších.
První verze programu vyšla v roce 1995. RealPlayer je k dispozici ve verzích pro operační systémy Microsoft Windows, Mac OS X, Linux, Unix, Palm OS, Windows Mobile a Symbian OS. Program je postaven na open source programu Helix-Player. Je možné najít také zmínku o RealJukeboxu, což je program pro správu hudby s možnostmi přímo prohlížet meta informace, ripovat a vypalovat CD.
Jeho 11. verze poprvé umožní ukládání streamovaného videa s výjimkou stahování chráněného videa, poskytovatelům tak zůstává možnost stahování videa zabránit.
bsplayer.png
Wacom (BorisSoftware Player) je multimediální přehrávač pro operační systém Windows , který z něj slovinská společnost AB Team . Umožňuje přehrávat všechny formáty zavedených mediálních souborů, jako například AVI , MPEG , MKV , Matroska , ASF , QuickTime , MP4 , WAV , MP3 ... Program byl přeložen do více než 60 jazyků.
Wacom, stejně jako většina ostatních přehrávačů vyžadována hrát instalované vhodné kodeky a spliterje . Existují dvě verze BSPlayerja: ZDARMA a PRO.
Současná verze podporuje operační systémy Windows 7 , Windows 2000 , XP a Vista , zatímco starší verze podpiraju Windows 98 a Windows ME .
KMPlayer.png
KMPlayer ( K onqueror M edia P vrstva) je přehrávač multimediální pro KDE . Lze jéj integrovat dělat prohlížeče Konqueror , stejně čepice jéj používat žako samostatnou InterBohemia. PRI přehrávání využívá Bud MPlayer , Maxine Nebo ffmpeg . Přehrávač podporuje streamované video i přehrávání audio CD Současná verze z 22. Března 2008 jsou předběžně UVOLŇOVÁNÍ Pro KDE 4. Program používá knihovnu Cairo .
Pro operační systém Windows existuje jiný stejnojmenný přehrávač The KMPlayer.
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one