Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

PC GAMES KOMENTAŘE

Ghost Recon - Advanced Warfighter 2.jpg
Tom Clancys Ghost Recon Advanced Warfighter 2 ( Graw 2 ) je pokračování ducha Toma Clancyho Recon Advanced Warfighter . To rozšiřuje hru hru Ghost Recon Advanced Warfighter a je čtvrtá splátka v populární Ghost Recon střelec taktické herní série , publikoval Ubisoft .

Hra se odehrává v roce 2014, bezprostředně po událostech z Ghost Recon Advanced Warfighter ( Graw ), jen na jih od Mexika a Spojených států hranici , a zabývá se konfliktu mezi mexickými povstalecké skupiny, mexických loyalists, a US Army pro časový rozsah 72 hodin. Široká řada lokalizačních typů jsou zahrnuty, představovat hory, malých měst, městské prostředí, a velké hydroelektrické přehrady jen severně od hranice.
Homefront.jpg
Homefront je first-person střílečka videohra vyvinutá nyní zaniklý Kaos Studios a publikoval THQ , ve kterých hráči hrají jako členové odboje bojujícího proti blízko-budoucí severokorejského vojenského obsazení Spojených států . Zatímco příběh byl účtován jako bytí napsal John Milius (spisovatel / ředitel Red Dawn ), Gamasutra hlásil, že "většina bývalých zaměstnanců kredit Kaos spisovatele CJ Kershner se skriptem Homefront je", tvrdí, že Milius napsal není jediné slovo. To bylo propuštěn pro Microsoft Windows , PlayStation 3 a Xbox 360 15. března 2011 v Severní Americe 17. března 2011 v Austrálii 18. března 2011 v Evropě , a 14.dubna 2011 v Japonsku .
Hard Reset.jpg
Hard reset je first-person střílečka výhradně pro Microsoft Windows , od Flying Wild Hog, polský developer, který je tvořen z členů týmu za Painkiller ( People Can Fly ), a bývalých vývojářů z CD Projekt RED a City Interaktivní . Hra představuje kyberpunk spiknutí. To vychází z díla Williama Gibsona , Neal Stephenson , a Philip K. Dick (zejména Blade Runner ).
Hra obdržela rozšířené re-release, tzv. Hard Reset: Extended Edition .
Syndicate.jpg
Syndicate je izometrický real-time taktické hry z Bullfrog Productions a vytvořil v 1993 . Jedná se o první titul v Syndicate série . Datadisk, Syndicate: American Revolt , pokračování, Syndicate Wars , a restart Syndicate také byli propuštěni. Originální hra a datadisk byl re-povolený spolu v 1996 jako Syndicate Plus .
Afterfall InSanity Extended Edition.jpg
Afterfall: Insanity (dříve známá jako buržoazie: Pearl z pustiny , Rascal nebo jen Afterfall ) , je přežití horor videohra vyvinutá omámit Studios a publikoval Nicolas Entertainment Group, a byl propuštěn 25. listopadu 2011 pro Windows .
Prototype 2.jpg
Prototype 2 je akční hra vyvíjená společností Radical Entertainment a distribuována firmou Activison pro platformy Microsoft Windows, Xbox 360 a PlayStation 3. Hra vyšla zprvu na konzole, a to 24. dubna 2012 pro Xbox 360 a PlayStation 3 a teprve 24. července 2012 v Severní Americe a 27. v Evropě byla vydána verze pro Microsoft Windows.
Prototype 2 je přímé pokračování první dílu z roku 2009, kde hráč ovládal antihrdinu Alexe Mercera. Alex se ve hře objevil znovu, nicméně v roli negativní. Je štvancem nového protagonisty Sgt. Jamese Hellera, jehož také sám pomocí viru stvořil. Za úkol tedy hráč má zničit svého stvořitele. Což bylo také heslo tajemného projektu těsně před ohlášením - Murder your Maker.
half life 2 episode two.png
Half-Life 2 (označovaný též HL2, HλLF-LIFE2 nebo také jednoduše λ2) je počítačová hra, která byla vyvinuta Valve Corporation a vydána firmou Valve 16. listopadu 2004. Je to pokračování známé FPS Half-Life. Vleklý vývoj hry zabral pět let a stál 40 milionů dolarů.
Hra byla vyvinuta společně s enginem Source a systémem Steam. Hra byla jako vůbec první, která používala Source engine a také byla první, která požadovala aktivaci přes Steam.
Stejně jako jeho předchůdce obdržela hra Half-Life 2 od všech kritiků pozitivní ohlasNa hře bylo pozitivně hodnoceny vlastnosti jako pokročilá fyzika věcí, animace, zvuk, umělá inteligence, grafika a příběh. Hra vyhrála 39 ocenění „Hra roku“ a v několika publikacích byla označena jako „Hra dekády“. Přes 6,5 milionu prodaných kusů, do 3. prosince 2008, dělá ze hry jednu z nejlépe prodávaných her historie (toto číslo neobsahuje prodeje přes Steam). 9. února 2011 bylo spočítáno[kým?], že se hry prodalo 12 milionů. Několik herních stránek a časopisů ji označují jako „hru všech dob“.
half life 2 episode one.jpg
Half-Life je vědeckofantastická série počítačových her. Většina her běží na GoldSource nebo na Source Enginu a jsou to lineární, singleplayerové střílečky z pohledu první osoby.
Valve Corporation je vývojář a částečně i vydavatel a distributor pro nejvýznačnější hry ze série. Některé hry vydala ale Sierra Studios a některé rozšíření vyrobilo Gearbox Software. Po roce 2005 vydávání her série převzala od Sierry firma Electronic Arts. Hry série byly původně určeny pro PC, později však byly vydávány i portace pro konzole.
V každé hře se hráč ujímá ovládání nad hlavní postavou Gordonem Freemanem, teoretického fyzika původně zaměstnaného ve výzkumné laboratoři Black Mesa (v některých rozšířeních lze ovládat i jiné postavy).
Half-Life a Half-Life 2 jsou plnohodnotné hry, Half-Life 2: Episode One a Half-Life 2: Episode Two jsou kratší epizodické hry. K sérii byla vyrobena podsérie Portal (první díl 2007 a druhý díl 2011).
Crysis 2.jpg
Crysis 2 je pokračování stejnojmenné počítačové hry. Hra byla vyvinuta společností Crytek, na trh ji uvedla společnost Electronic Arts. Crysis 2 byla uvolněna k prodeji v Severní Americe, Austrálii a Evropě v březnu 2011 na platformách Microsoft Windows, PlayStation 3 a Xbox 360. Oficiálně bylo její uvedení na trh ohlášeno 1. června 2009. Příběh napsali autoři sci-fi Richard Morgan a Peter Watts. Děj se odehrává v roce 2023, tři roky po událostech první hry, v New Yorku, kde obyvatele napadne podivný virus.
Crysis.jpg
Crysis je cenami ověnčená akční hra spadající do žánru FPS. Má ji na svědomí německé studio Crytek (autoři úspěšné FPS Far Cry) a vydavatelem je Electronic Arts. Jde o první část z plánované trilogie. Pro tuto hru byl vyvinut nový engine CryEngine 2, který patří k nejrealističtějším na světě. Crysis se odehrává ve fiktivní budoucnosti.
Alpha Protocol.jpg
Alpha Protocol je akční role-playing game stealth vyvinuta Obsidian Entertainment , jejich první titul pro originální IP , a publikoval Sega . Hra se točí kolem dobrodružství v terénu agenta Michaela Thorton. Hra byla původně připravený být propuštěn 27. října 2009, ale zpráva byla tlačena zpátky do května 27 v Austrálii 28. května v Evropě a 1. června 2010 v Severní Americe.
Zatímco Sega nebude zveřejňovat žádné pokračování, Obsidian Entertainment je zájem o výrobu pokračování.
Metro 2033.jpg
Metro 2033 je first-person střílečka videohra s hrůzou přežití a stealth prvky, založený na románu Metro 2033 od ruského spisovatele Dmitry Glukhovsky . To bylo vyvinuto 4A Games v Ukrajině a byl propuštěn v březnu 2010 pro Microsoft Windows a Xbox 360 . PlayStation 3 verze byla plánována, ale nakonec zrušen.V březnu 2006, 4A Games oznámila partnerství s Glukhovsky spolupracovat na hru. Hra byla oznámena v roce 2009 na Games Convention v Lipsku, a oficiální trailer. pokračování bylo oznámeno, v současné době s názvem Metro: Last Light . Jako součást marketingové kampaně pro pokračování série nadcházející, THQ nabídl bezplatné kopie Metro 2033 do 17. prosince 2012 (nebo do klíče produktu došly) prostřednictvím jednotlivců líbí "Metro (THQ) Facebook stránku.
Grand Theft Auto IV.jpg
Grand Theft Auto IV (GTA IV, GTA 4) je jedenáctý díl herní série Grand Theft Auto, vyvinutý firmou Rockstar Games pro herní konzole Xbox 360, PC a Playstation 3. GTA IV používá engine RAGE (Rockstar Advanced Game Engine) a fyzikální engine Euphoria od společnosti NaturalMotion. Děj hry se odehrává ve fiktivním městě Liberty City, které je založeno na současném New Yorku. V průběhu hraní lze naladit několik rádií, jako například Vladivostok, kterému propůjčila svůj hlas jakožto DJ Ruslana.
Far cry 2.jpg
Druhý díl výborné FPS Far Cry je konečně venku a všechna fóra (a většina recenzí) jsou plná až extatického vzrušení, jaká je to bomba. Hrál to z těch nadšených lidí vůbec někdo? Já ano a mohu říct, že o tak přelomovou hru se ani omylem nejedná.
GTA - San Andreas.jpg
Grand Theft Auto: San Andreas (GTA:SA) je akční počítačová hra od firmy Rockstar Games a distributorem je firma Take 2. San Andreas je třetí trojrozměrná hra ze série GTA a pátá hra ze série v pořadí celkem. Hra byla vydána roku 2004, původně pouze pro konzoli Playstation 2. Verze pro Xbox a Microsoft Windows byla vydána o rok později.
Mafia 2.jpg
Mafia II (nebo Mafia 2) je pokračování 3D akční počítačové hry Mafia: The City of Lost Heaven, vydané roku 2002. Její vývoj byl oznámen 21. srpna 2007, na herní výstavě Leipzig Games Convention. Hra byla vydána 27. srpna 2010 v Evropě a 24. srpna v Severní Americe.Vývojářem je 2K Czech (dříve Illusion Softworks). Hra je určená pro Mac OS X (Lion a vyšší), PlayStation 3, Windows a Xbox 360
Half - Life 2.jpg
Half-Life 2 (označovaný též HL2, HλLF-LIFE2 nebo také jednoduše λ2) je počítačová hra, která byla vyvinuta Valve Corporation a vydána firmou Valve 16. listopadu 2004. Je to pokračování známé FPS Half-Life. Vleklý vývoj hry zabral pět let a stál 40 milionů dolarů.
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one