Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

PC GAMES KOMENTAŘE

Alpha Prime.png
Alpha Prime je počítačová hra, z žánru střílečky z pohledu první osoby, vyvinutá firmou Black Element Software a vydaná v roce 2007. Scénář k příběhu hry napsal Ondřej Neff. Samotná hra používá engine Enforce2 vyvinutý v Black Element Software. Jako u hry Half Life 2 se uskutečnilo Severoamerické vydání hry Alpha Prime přes systém Steam. Steam je potřeba k aktivaci hry, i když byla zakoupena u maloobchodního prodejce.
Fallout New Vegas Ultimate Edition.jpg
Fallout: New Vegas je role-playing videohra vyvinutá Obsidian Entertainment a publikována Bethesda Softworks . Zatímco New Vegas není přímé pokračování, používá stejný motor a styl jako Fallout 3 . To bylo vyvinuto několik zaměstnanců, kteří pracovali na předchozích Fallout hrách v Black Isle Studios , spolu s větším počtem nových zaměstnanců. To se nachází především v post-apokalyptickém Nevada , ačkoli některé oblasti Kalifornie a Arizona jsou také navštívil.

Hra byla propuštěna 19. října 2010 v Severní Americe 22. října 2010 v Evropě, a 4. listopadu 2010 v Asii. Je k dispozici na PC , Xbox 360 , a PlayStation 3 .
Bioshock Infinite (2013).jpg
Chvíli frenetická střílečka, chvíli dojemná zpověď, chvíli podobenství o ideologicky rozeštvané Americe. Co by se jiným rozpadlo v rukou, tu pohromadě drží kvantová teorie a řemeslo tvůrců, kteří jsou odhodlaní zacházet dál, než si velké produkce troufají.
The Walking Dead  Survival Instinct.jpg
"The Walking Dead (2013 videohry)" přeadresuje tady. Pro 2013 hry od Telltale Games , viz The Walking Dead Season Two . Walking Dead: Survival Instinct Media / distribuce Automaticky , optický disk
Walking Dead: Survival Instinct je first-person střílečka videohra vyvinutá Terminal Reality (ve spojení s Terrence králem studia) a publikoval Activision . je založen na Chůze mrtvý televizním seriálu , na rozdíl od videohry od Telltale Games , která je založena na komiksu . The Walking Dead: Survival Instinct působí jako prequel k televizním seriálu, je nastavena v Gruzii venkově a zaměřuje se na Daryl a Merle Dixon , jak oni dělají jejich cestu k Atlantě během prvních dnů zombie apokalypsy. Hra byla propuštěna dne 19. března 2013 na PlayStation 3 , Wii U , Xbox 360 a Windows .
Sniper  Ghost Warrior 2.jpg
Sniper: Ghost Warrior 2 je pokračováním Sniper: Ghost Warrior . To byl vývoj od City Interactive pro Microsoft Windows , PlayStation 3 , a Xbox 360 , a byl propuštěn na 12.3.2013 v Severní Americe a vydal dne 15. března 2013 v Evropě .
Manhunt 2.png
Manhunt 2 je stealth -based psychologický horor video hry publikoval Rockstar Games byl vyvinutý Rockstar London pro Microsoft Windows a PlayStation 2 , Rockstar Leeds pro PlayStation Portable a Rockstar Toronto pro Wii . Je pokračování na 2003 's Manhunt . Hra byla propuštěna v severní Americe 29. října, 2007 , a ve Velké Británii 31. října 2008 .

Původně plánované na Severní Ameriky a Evropy uvolnění v červenci, byla hra pozastavena Take-Two Interactive (Rockstar je mateřská společnost ), když to bylo odmítnuto zařazení ve Spojeném království, Itálii a Irsku, a vzhledem k tomu pro dospělé pouze (AO) hodnocení v Spojené státy americké. Jelikož ani Sony ani Nintendo umožní AO tituly na svých systémů, toto účinně znamenalo hra byla zakázána v USA.

V reakci na tyto hostů problémů, Rockstar editoval hru, rozmazání na obrazovku během hry je popravy a odstraňování bodovací systém, kde byli hráči udělena za mimořádně brutální vraždy.Tato upravená verze byla dána M hodnocení v USA, které ESRB a byl propuštěn 29. října. Nicméně, BBFC odmítl zařadit upravenou verzi pro britském vydání. Rockstar odvolala své rozhodnutí, a nakonec, Video Odvolací výbor hlasoval, že hra mohla být vydána s 18 cert.

Manhunt 2 byl uveden u # 1 v "seznamu" Top 25 nejkrvavějších her ​​všech dob ", Gameranx u # 8 v IGN 's "Top 10 heren Kontroverze" , a byl také uveden v UGO 's "nejvíce kontroverzní Video Games".
Mass Effect 2.jpg
Mass Effect 2 je akční RPG vyvinutá společností BioWare a vydaná firmou Electronic Arts. Jedná se o pokračování hry Mass Effect a celkově druhou hru stejnojmenné série. ME2 byla vydána pro PC a Xbox 360 v lednu 2010, verze pro PlayStation 3 je plánována na leden 2011.

ME2 navazuje na události předchozí hry, hlavní postava velitel Shepard je zabit při náhlém útoku záhadné mimozemské rasy známe jako Collectors. Shepard je oživen dva roky po útoku tajnou organizací Cerberus a je pověřen úkolem zjistit více o Collectorech a jejich únosech celých lidských kolonií. Shepard musí sestavit svůj tým, aby mohl dokončit to, co se zdá jako sebevražedná mise. Ve hře se vrací mnoho prvků a oblastí z prvního dílu, přibývají samozřejmě také nové.

Hra byla komerčním úspěchem, týden po vydání se celosvětově prodalo přes dva milióny kopií, navíc sklidila také velmi příznivý ohlas od recenzentů. K dubnu 2010 byla podle serveru GameRankings na Xboxu 360 třetí a celkově čtrnáctou nejlépe hodnocenou hrou všech dob. Získala přes třicet nejvyšších hodnocení a dle Metacritic má průměrné skóre 94 na PC a 96 na Xboxu 360.
Nuclear Dawn.jpg
uclear Dawn je post-apokalyptická střílečka v první osobě real-time strategie, hybridní herní (hry ve stejném žánru patří Savage a Natural Selection ). To bylo původně oznámeno v únoru roku 2006 jako amatérský mod pro Zdroj motoru , ale v dubnu 2009 byl odhalen staly komerční projekt, stále používáte zdroj, zaměřené na počítačích s OS Windows, Mac OS X a Xbox 360 . To bylo propuštěno 26. září 2011.

Nuclear Dawn připojí Counter-Strike , Day of Defeat , Garry je Mod , Natural Selection 2 a The Ship , jako bývalí mods ventilu produktů, které se staly komerční projekty.
Railworks 3 Train Simulator 2012.jpg
RailWorks 3 je vlak simulace vyvinutá RailSimulator.com. Je nástupcem RailWorks a byl propuštěn dne 23. září 2011.

Railworks 3 byl propuštěn na Steamu dne 23. září 2011. Majitelé původní RailWorks byly automaticky aktualizovány podle Steam platformu. Existují dvě verze hry, Train Simulator 2012 a Train Simulator 2012 Deluxe Edition, který obsahoval Horseshoe Curve rozšiřující balík zdarma, ale je možné zakoupit na Steamu jako samostatný stahovatelný obsah.
Star Wars Jedi Knight - Jedi Academy.jpg
Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy je akční počítačová hra ze Star Wars světa. Byla vydána v září 2003. Byla vyvinuta Raven Software a vydaná v Severní Americe LucasArts a Activision ve zbytku světa.
dishonored.jpg
Dishonored je akční stealth steampunková počítačová hra vytvořená společností Arcane Studios pro PC, Xbox 360 a PS3 a distribuovaná firmou Bethesda Softworks.
Aliens Colonial Marines.jpg
Aliens: Colonial Marines (s kódovým označením Pecan V průběhu vývoje) je videohra vyvinutá Gearbox Software a publikoval Sega pro Microsoft Windows , PlayStation 3 , Wii U a Xbox 360 . Jedná se o třetí Vetřelci titul, který Sega vyrábí: první byl Aliens vs Predator v roce 2010, a druhá byla Aliens Infestation v roce 2011.
Rayman Origins.jpg
Rayman Origins je plošinovka rozvinutý a publikoval Ubisoft pro PlayStation 3 , Wii , Xbox 360 , PlayStation Vita , Nintendo 3DS a Microsoft Windows . Hra byla propuštěna 15. listopadu 2011 v Severní Americe 24. listopadu 2011 v Austrálie a 25.listopadu 2011 v Evropě pro PlayStation 3 , Xbox 360 a Wii . To byl propuštěn pozdnější pro PlayStation Vita , Microsoft Windows a Nintendo 3DS . Příběh sleduje Rayman, jeho přítel Globox a dva teensies jako oni bojují proti Darktoons a jiné zlé bytosti, které se infikované mýtině snů. Mobilní hra založená na Origins s názvem Rayman Jungle Run , byl vyvinut Pastagames a povolený pro iOS a Android dne 20. září 2012. Pokračování, Rayman Legends , bude uvolněna pro Wii U v prvním čtvrtletí roku 2013.
Dead Space 3.jpg
je third-person střílečka videohra, vyvinutý viscerálních Games . Oznámil na E3 2012 4. června 2012, , že je pokračování Dead Space 2 a třetí hlavní zápisu v Dead Space sérii. Hlavní nastavení na zamrzlé planetě zvané Tau Volantis, bude hra dodržovat protagonisty Isaac Clarke a John Carver, jak oni pokoušejí ukončit hrozbu Necromorph.
Dear Esther.jpg
Dříve, než spolu zabředneme do symbolického rozplétání příběhů, bádání v náznacích a empatického truchlení bez zjevného důvodu... Než podnikneme cestu na ostrov, který ve skutečnosti vůbec nemusí existovat bez ohledu na povahu světa... Dříve, než naprosto odradím všechny z vás, co pohrdáte poezií a podobnými formami krásy, tak by se snad slušelo poznamenat, že Dear Esther není hra. Daleko více jí sluší označení „interaktivní zážitek“ a dost možná by se dalo říci, že zážitek s velkým „Z“.
Fallout - New Vegas.jpg
Náš prozatím poslední díl archeologického seriálu se tentokrát zaměří na dramatický příběh o tom, jak se z ošklivého a tlustého káčátka vyklubala krásná labuť, tedy Fallout: New Vegas. V dávných dobách přelomu 20. a 21. století bylo tak nějak naprostou samozřejmostí, že série Fallout nemá a nemůže mít na růžích ustláno. V éře pohádkových fantasy RPGček typu Baldur’s Gate jeho první (1997) a druhý díl (1998) platil za rozverně cynického technokratického outsidera, kterého se mmj. vlivem marketingu prodalo trestuhodně málo kusů – pod 150 tisíců kopií od každého v porovnání s půl milionem u Baldur’s Gate. Dnes však Fallouty inkasují stovky milionů i kritické poplácávání po zádech. A cesta k tomu vedle právě přes drastickou redukční dietu herního obsahu.
Crysis 3.jpg
Celkem 14 dní budeme mít na to, abyste si ještě před vydáním hry samotné, které je naplánováno na 21. února, vyzkoušeli multiplayer Crysis 3. Betaverze bude dostupná na PC, PS3 a X360 bez nutnosti se někam registrovat nebo zapisovat a nabídne vám možnost vyzkoušet dva týmové režimu na dvou mapách.
Metal Gear Rising - Revengeance.jpg
Demoverze Metal Gear Rising: Revengeance je vám plně k dispozici na PSN a Xbox Live, takže logicky předpokládám, že už jste nejnovější hru v Metal Ger sérii pořádně vyzkoušeli. Stejně jako já. A jenom doufám, že nejste mírně zklamaní, stejně jako já. Kupříkladu samotné aspekty bojového systému jsou cool a zábavné. Zejména když se člověk může dostat do prekérní situace, ze které by v normální hře konvenčním způsobem nevybředl, zatímco tady jde jen o to, aby si uvědomil, co všechno může a nemůže dělat a použil ten správný sklil.
Dead Space 3.jpg
Při hraní Dead Space se prý někdo zbláznil. Taky jste to slyšeli? Nevím, jestli je to skutečně pravda, ale s přihlédnutím k náplni hry bych tomu klidně i věřila. Starý Dead Space byl prostě horor se vším všudy. Dobře vystihl tíživou atmosféru a nechybělo ani spousta lekavých momentů.
Race.jpg
Verdikt:
V RAGE možná id Software promeškali šanci vytvořit svůj opus magnum. Ale i přes určitý promarněný potenciál vytvořili hru, za níž se nemusejí stydět oni, ani hráči, kteří se s ní rozhodnou strávit svůj čas.
Star Wars - The Force Unleashed 2.jpg
Star Wars: The Force Unleashed II je akční adventura platforma videohra rozvinutý a publikoval LucasArts . Je to druhý díl The Force Unleashed multimediálního projektu , a pokračování Star Wars: The Force Unleashed (2008). Hra byla propuštěna ve Spojených státech 26. října 2010, a po celé Evropě 29. října pro PlayStation 3, Xbox 360 a Nintendo Wii konzole, stejně jako Nintendo DS a iOS přenosných zařízení.

Hráči ovládají klon Starkiller , který sám byl tajný učeň Darth Vadera v The Unleashed Force . Klon se vydává na cestu, aby našel svou identitu a najít Starkiller milostný zájem, Juno Eclipse . Výroba pro The Force Unleashed II najevo v průběhu přibližnou dobu devíti měsíců,. když má některé podobnosti s jeho prequel, výrobci upravené na několik aspektů, jako jsou zvukové efekty a hratelnost Sam Witwer znovu poskytuje hlas a podobnost pro Starkiller, a několik CAST Členové návrat do hlasové a poskytovat podobu svých příslušných rolí.

The Force Unleashed II vyrobené různé reakce od kritiků, kteří navzdory adulating na zvukový design a estetiku, se týkaly několika herních prvky a nezaujatý příběhem. Souhrnné výsledky sahají od 40-70% rozsahu na webových stránkách GameRankings a Metacritic . Během několika prvních týdnů po jeho propuštění bylo umístěno páté nebo vyšší v prodeji pro několik regionů.
Spec Ops - The Line.jpg
Spec Ops: The Line je third-person střílečka videohra vyvinutá pro rozvoj Yager a publikoval 2K Games . Hra byla propuštěna pro Microsoft Windows , Xbox 360 a PlayStation 3 26. června 2012 v Severní Americe a 29. června 2012 v Evropě.

Ačkoli v Spec Ops série, linka nepřijímá žádné dějové prvky z předchozích titulů. Hra následuje kapitán Martin Walker jak on je poslán do post-katastrofického Dubaj s elitní Delta Force tým na průzkumné misi, ale situace eskaluje do honu na zdobené důstojník, plukovník John Konrad. Zatímco vedení spisovatel Walt Williams prohlásil, že existuje mnoho vlivů, je předpoklad inspirován Joseph Conrad 's novela Srdce temnoty .

Hra byla obecně dobře přjímal kritiky. Více komentátoři poznamenali, podobnosti s Apocalypse Now , na vietnamské války éra adaptace Srdce temnoty , ve hře je pocit a výraz neslavné války.
Portal 2.jpg
Portal 2 je videohra, logická FPS, vydaná společností Valve Corporation a distribuovaná elektronicky službou Steam nebo v krabicové verzi společností Electronic Arts v dubnu 2011. Jde o pokračování původní hry Portal, která byla v roce 2007 vydána pouze jako doplněk balíčku Orange box. Hlavní postavou hry je opět Chell, původně pouze testovací objekt v Aperture Science. Chell se tentokrát probouzí ve své stázové komoře a snaží se nadobro již opustit ruiny bývalého komplexu Aperture.

Hra nově také nabízí hru více hráčů v kooperativním režimu. Dva hráči mohou hrát za roboty Atlas a P-Body vytvořené GLaDOS za účelem výzkumu bez rizika nevypočitatelných lidských faktorů chování. Každý hráč má vlastní portálovou pistoli a prochází jednotlivé místnosti společně. Ve hře, kromě GLaDOS (Ellen McLainová), zazní také hlasy Wheatleyho (Stephen Merchant) a zakladatele Aperture Science Cavea Johnsona (J.K. Simmons).
I před svým vydáním hra měla velké očekávání a ihned po uvolnění se dočkala v prvních recenzích téměř maximálních ohodnocení.
Grand Theft Auto - Vice City.jpg
Grand Theft Auto: Vice City (GTA: VC) je pokračování úspěšné herní série Grand Theft Auto. Jde o druhou 3D hru v této sérii, oproti GTA III (minulý díl série) prošla řadou vylepšení. Například umístění vrtulníků a motorek do hry, možnost občerstvení se v pizzerii nebo nakupování v kutilském obchodě, pak možnost koupení nemovitostí a za určené nemovitosti plnit vedlejší úkoly.
Far cry.jpg
Far Cry je akční PC hra od Ubisoftu vyvinutá studiem CryTek. Byla vydaná v březnu 2004. Běží na vlastním enginu nazvaném CryEngine.
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one