Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Train Simulator 2015

Train Simulator 2015.jpg
RailWorks , později prostě Train Simulator je simulační vlak hra vyvinutá rybinové hry , dříve známý jako RailSimulator.com.Jedná se o oficiální nástupce Rail Simulatoru , a byl propuštěn on-line dne 12. června 2009, a v obchodech dne 3. července 2009.
Train Simulator 2015.jpg
Ve srovnání s Rail Simulator , RailWorks obsahoval nových kolejových vozidel, nástroje, které dříve musely být staženy samostatně, grafické vylepšení, jako změnu stávajícího obsahu, opravy chyb, zpětnou kompatibilitu a možnost obchodovat prvky z virtuálního světa s ostatními uživateli online. První verze RailWorks obsahoval všech pět reálných cest původních evropských a severoamerických verzích Rail Simulator , a přidal tři nové fiktivní trasy: velký nákladní UK dvůr, cestu nastavit v alpské oblasti a routě kolem Denveru, Colorado.

Je to Steamworks titul, což znamená, že používá a vyžaduje Steam pro aktivaci a dodat základní aktualizace hry. Pára je rovněž využívána k doručování další trasy a lokomotivy ve formě DLC . Jádro Hra obdržela několik bezplatné aktualizace od vydání, včetně hlavních nových verzí RailWorks 2: Train Simulator 2010, RailWorks 3: Train Simulator 2012 v roce 2011, Train Simulator 2013 v roce 2012, Train Simulator

2014 v roce 2013 a Train Simulator 2015 v roce 2014.Zprávy

První hlavní aktualizace RailWorks byla RailWorks 2: Train Simulator , propuštěn na Steamu 18. října 2010 v rámci názvem RailWorks 2 . Maloobchodní verze byl propuštěn o rok později. Nová verze obsahovala celou řadu nových funkcí a vylepšení, včetně rozšířené menu, nové rozhraní ovladače RS Cab pro kontrolu a nové RS kariérním systému scénářů. Hráči nyní mohli vydělat cílů služby Steam pro dokončení scénáře, stejně jako soutěžit a porovnávat výsledky on-line přes Steam žebříčků. To také představovalo přejezdová animace, mimo jiné zlepšení. RailWorks 2 představoval stejné trasy a obsah jako původní hra, a jen jedna nová trasa: TestTraK, na základě zkušebních a ověřovacích centrum, Wegberg-Wildenrathu , německý testovací zařízení vlastnictvím Siemens Mobility, který se používá pro technické přejímací zkoušky a schvalování lokomotiv a vozového parku.Obsah maloobchodních verzích se může lišit v různých zemích patří místní trasy a lokomotiv. Majitelé původních RailWorks obdrželi bezplatný upgrade na RailWorks 2, základní technologie prostřednictvím platformy Steam.


Screenshot z Train Simulator 2012 ukazuje British Rail Class 37 Motorová lokomotiva na Hedborough severu.
RailWorks 3: Train Simulator 2012 byl propuštěn na Steamu dne 23. září 2011 v rámci název Train Simulator 2012 Maloobchodní verze byl propuštěn o rok později.. To obsahovalo řadu vylepšení a nových funkcí, včetně nové uživatelské rozhraní, akce zaměřené na načítání obrazovky, nový TSX herního enginu s multi-core a FXAA podporu a mnoho grafických vylepšení (včetně prodloužené vykreslovací vzdálenost, lepší osvětlení a stíny, zesílené oblohu a vodní efekty, nové hloubky ostrosti fotoaparát zaostří efektů a částicové efekty - např dešťové kapky - na lokomotivy oknech s pracovními stěrači), převýšení dovolit simulaci zakřivených stop, lepší skladby nerovnosti a pohyb kabina kamery roste s rychlostí, vylepšené nástroje pro úpravy a další. základní balík obsahoval devět tras, a těch, kteří zakoupili z páry nebo koupil maloobchodní Deluxe Edition , také přijal Horseshoe Curve trasu. Obsah maloobchodních verzích se může lišit v různých země patří místní trasy a lokomotiv. Majitelé RailWorks 2 obdrželi bezplatný upgrade na TS2012 základní technologie prostřednictvím platformy Steam.

Train Simulator 2013 byl propuštěn na Steamu ve dvou edicích. Standard Edition , k dispozici po omezenou dobu, byl propuštěn 20. září 2012. Deluxe Edition byl propuštěn dne 10. října 2012. Obchodní verze byly k dispozici od října téhož roku , Nové funkce a vylepšení zahrnuty Xbox 360 Controller podpora, Relay Play režimu umožňuje uživatelům kombinovat úsilí na dokončení scénáře (vzdálený od Train Simulator 2014 ), nové nabídky a možnosti ovládání (včetně nového režimu Rychlá Jízda), aktualizované HUD , lepší 2D úkol Mapa a nové komunitní centrum download parou s názvem Workshop páry , kde hráči mohou sdílet a stahovat zdarma uživatelem vytvořené scénáře. To také představovalo vylepšenou grafiku a zlepšení výkonu. Trasa součástí s předchozími verzemi, Hagen-Siegen, byl těžce aktualizován a přejmenován na Ruhr-Sieg linka . Trasy součástí Standard Edition byly Sherman Hill, Londýn-Brighton , Northeast Corridor a Isle of Wight . Deluxe Edition součástí Sherman Hill, Londýn-Brighton a Mnichov-Augsburg .Obsah maloobchodních verzích se může lišit v různých zemích, aby zahrnovala místní tras a lokomotivy.Majitelé Train Simulator 2012 obdržel bezplatný upgrade na TS2013 základní technologie prostřednictvím platformy Steam.

Train Simulator 2014 byl propuštěn na Steamu ve dvou vydáních. Steam Edition byla vydána dne 26. září 2013 a Standard Edition dne 7. října 2013.Obchodní verze byly k dispozici od 4. října téhož roku. To představovalo nový systém menu, lepší grafiku, včetně zvýšené draw na dálku a světlometů světlice, nový kamerový systém s možností uživatelského nastavení zorného pole , zlepšení vzhledu a chování cestujících, vylepšené nástroje pro úpravy, rozšířená režimu Quick Drive a zvýšenou režim kariéry, nechal hráči vydělávají ukazuje na medaile, odměny a úspěchy. Nový Driver Engine komunitní web byl zpřístupněn ve hře.

Workshop Funkce Steam byla rozšířena o podporu svobodné uživatelem vytvořené trasy, kromě scénáře, a nová Marketplace byl navržen tak, aby bylo jednodušší sdílení a získat nové třetích stran payware obsah. Trasy zahrnuté do Standard Edition byly Hamburg-Hannover , Londýn-Faversham High Speed ​​a Donner Heslo: Southern Pacific , a ti, kdo koupil Steam Edition , také získal dalších sedm míle (11 km) Sheerness Branch linky v Kentu ( rozšíření na trase Londýn-Faversham High Speed) a dva další lokomotivy ( třída 466 a SD70M ). Obsah v plné verze se může lišit v různých zemích patří místní trasy a lokomotiv. Majitelé Train Simulator 2013 obdržel bezplatný upgrade na TS2014 základní technologie prostřednictvím platformy Steam.

Nejnovější verze hry, Train Simulator 2015 , byl propuštěn na Steamu dne 18. září 2014. Standard Edition a parní Edition . Maloobchodní verze byly k dispozici od 19 v září. To přináší několik vylepšení a učící režim s názvem TS Academy, oblast školení navržen tak, aby rychle a snadno zavádět nové hráče série. Trasy zahrnuté do Standard Edition jsou na východním pobřeží hlavní linka: Londýn-Peterborough , Northeast Corridor: New York-New Haven a Mnichov-Garmisch-Partenkirchen , a ti, kteří si zakoupí na Steam Edition , obdrží také na Pacific Surfliner: LA -San Diego trasa a dva další lokomotivy ( Los Angeles Commuter Rail F59PH a San Diego Commuter Rail F59PHI ). Obsah v plné verze se mohou lišit v různých zemích patří místní trasy a lokomotiv. Majitelé Train Simulator 2014 obdržel bezplatný upgrade na TS2015 základní technologie prostřednictvím platformy Steam.

Funkce
Hra obsahuje páry , nafta a elektrické trakční vlaky; klávesnice, myš nebo kontrola gamepad z tlumivky, brzd a přepínače s Jednoduchý a Expert pohon modelů pro různé hráče dovednosti. Různé scénáře jsou k dispozici pro standardní a kariérní režimy, stejně jako průzkumné styl módu Free Roam. Režim rychlého pohonu umožňuje, aby si vybral vlak (nebo dát dohromady vlastní štěkat dohromady vozy), vybrat trasu a nastavit výchozí a cílové stanice, a rozhodne o denní době, ročním období a počasí. Cargos a cestující jsou animované, a počasí se mění dynamicky s časem. Steam Workshop umožňuje hráčům nahrávat a stahovat další uživatelské vytvořené trasy a scénáře.

Trasy (Rail Simulator do TS2015)

Původní RailWorks základní balík obsahoval osm cest, nyní z nichž většina jsou k dispozici jako starší DLC . Tři smyšlené cesty, které byly původně zavedeny v RailWorks a následně odebrány Train Simulator 2013 (Hedborough North, Seebergbahn a Castle Rock železnice), nejsou k dispozici jako DLC, ale jsou k dispozici ke stažení zdarma na Steamu Workshop jako oficiální obrázky od rybinové hry, značkové jako klasické cesty. V roce 2010, uživatelé mohou přidat zdarma Port Road trase DLC k jejich Parní účty, ale to již není k dispozici. Nastavte v posledních letech parních operací , Port Road představuje odbočka z Dumfries do Castle Douglas a Kirkcudbrightu , která je součástí dnes již zaniklé Dumfries na Stranraer linky v Skotsku .

Současná verze hry, Train Simulator 2015 , obsahuje pouze tři nebo čtyři trasy, v závislosti na verzi, East Coast Main Line: Londýn-Peterborough , Northeast koridor: New York-New Haven a Mnichov-Garmisch-Partenkirchen zahrnuté v Standard Edition plus Pacific Surfliner: LA-San Diego součástí Steam Edition . Lidé, kteří si zakoupili Train Simulator před 18.září 2014 zachovaly svou původní obsah, a mají možnost koupit nové trasy přes Steam.

Trasy, které byly součástí Rail Simulator , RailWorks , RailWorks 2 , Flying Scotsman vánoční dárky , pohon parním vlakem , Train Simulator 2012 , Train Simulator 2013 , Train Simulator 2014 a Train Simulator 2015 základní balíčky:
So 31. leden 2015, 15:33:45 CET
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one