Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Tom Clancys The Division 2

Tom Clancys The Division 2.jpg
Divize 2 divize Tom Clancy je připravovaná on-line placená akční role-playing videohra vyvinutá Massive Entertainment a vydávána společností Ubisoft . Pokračování Tom Clancy's The Division , hra bude vydána pro Microsoft Windows , PlayStation 4 a Xbox One 15. března 2019
stažený soubor.png
Hra
Hráno z pohledu třetí osoby , hra se odehrává ve Washingtonu DC 7 měsíců po jeho předchůdci, v němž vyvrcholí občanská válka mezi přeživšími a darebnými skupinami maraudrů. Ve hře mohou hráči spolupracovat mezi sebou, aby dokončili cíle. Hra bude obsahovat také nájezdy , které mohou dokončit až 8 hráčů.

Vývoj
Hra je zpracovávána Massive Entertainment . Vyhodnocení zpětné vazby od hráčů ohledně první hry , Massive Entertainment plánuje zahrnout více herní obsah při startu a zlepšit endgame. Vývoj endgame hry byl upřednostňován Massive Entertainment po vyslechnutí stížností hráčů z první hry.

Hra byla oznámena 9. března 2018 firmou Ubisoft, přičemž první herní záběry byly premiérovány na Electronic Entertainment Expo 2018 v červnu 2018. [6] Ubisoft v Expo potvrdil, že hra bude vydána 15. března 2019 pro Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One. soukromé beta je nastavena na spuštění před vydáním her. Beta začala 7. února 2019 a skončila o čtyři dny později 11. února. Po vydání hry budou pro všechny hráče zdarma vydány tři epizody obsahu ke stažení , které přidávají nový obsah příběhu a herní režimy.
Po 4. březen 2019, 09:48:41 CET
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one