Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

The Sims 4.png
The Sims 4 je počítačová hra, jejíž vydání se uskutečnilo 4. září roku 2014. Hra byla vytvořena Studiem The Sims a produkována společností Maxis (dceřiná společnost Electronic Arts). Jedná se o pokračování slavné hry The Sims 3. Hra bude dostupná pro PC.
The Sims 4.png
Informace

The Sims 4 je už čtvrté pokračování velké série „Simíků“. První informace byly, že The Sims 3 ukončí a udělají další sérii už čtvrtou. Tyto informace jsou z 6. 5. 2013
Novinky do The Sims 4 se musí stahovat

O hře

Ve hře ovládáte svého Simíka (virtuální postavu) a celou jeho rodinu od jeho narození až do smrti jako v The Sims 3.

Postavíte mu dům, posíláte ho do práce, můžete ho oženit a mít děti jako v předchozích dílech The Sims.

Již vyšly hry The Sims, The Sims 2 a jako v The Sims 3 ke kterým vyšlo mnoho datadisků. Sérii The Sims má na starost studio Maxis, které spadá pod společnost Electronic Arts.

Hra je podobná jako The Sims 2 a The Sims 3 ale tady je to víc kreslenější.

Obsah

Ve hře budete mít možnost své simíky nastěhovat do dvou měst a to do Vrbové zátoky a Lázeňské oázy. Každé z těchto dvou měst je rozděleno na sousedství. Lázeňská oáza je vlastně poušť a Vrbovou zátoku tvoří povětšinou zelená krajina. Vývojáři si dali záležet na Nástroji vytvořit Simíka a na Módu stavby, které jsou snazší na ovládání a intuitivnější. Vyšlo také demo Nástroje vytvořit Simíka (12.8.2014), kde si můžete vytvořit svého vlastního Simíka, přičemž je k dispozici pouze kategorie mladý dospělý.

Datadisky

TS4: Únik do přírody (TS4: Outdoor Retreat), 1. ledna 2015 - Možnost více času trávit venku

Edice hry

K dispozici je celkem 5 edic hry. První je standardní, která obsahuje pouze základní hru The Sims 4, poté je limitovaná edice, která obsahuje základní hru a bonusové DLC, poté je Digital deluxe, která navíc obsahuje DLC a OST. Poté existuje také Prémiovou edici, která obsahuje DLC a Průvodce (knihu v pevné vazbě) pro tvůrce. Poslední a nejdražší je sběratelská, která obsahuje DLC, průvodce pro tvůrce, bonusovou USB sochu ve tvaru diamantu The Sims 4 a soundtrack. Všechny edice kromě té standardní jsou limitované.
So 31. leden 2015, 15:08:29 CET
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one