Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Stargate: Resistance

Stargate Resistance.jpg
Stargate: Resistance (zkráceně SGR ), byl on-line, third-person střílečka vlastněny a provozovány temných Comet Games , poháněných motorem Unreal 3 a založený na televizním seriálu Stargate SG-1 . To bylo původně vydáno v roce 2010 FireSky a Cheyenne Mountain Entertainment , nicméně Cheyenne Mountain Entertainment šel do konkurzu března 2010 , a FireSky uzavřel dohodu s tmavými Comet hry pro údržbu, provoz a rozvoj Stargate odporu. Hra používá "buy hrát" obchodní model, s kupní jednorázový poplatek a bez měsíčního poplatku. Tyto herní servery byly odstaveny dne 15. ledna 2011.
Plot
Stargate Resistance se nachází v druhém desetiletí Stargate Programu, po skončení Stargate SG-1 . Samantha Carterová byl povýšen na generála podle velikonoční vajíčko na úrovni SGC a má na starosti programu Stargate. Za posledních deset let, SGC se rozšířil Země 's vliv v celé galaxii , osvobození zotročených národy a rozvíjet volný Galaktické kulturu lidstva , jakmile zotročený System páni. Ale systém páni nepřijímají tuto změnu statu quo. Záměr na znovunabytí to, co kdysi rozhodl, že nový systém páni začínají organizovaný útok na klíčových místech po celé galaxii. Jejich cílem je vyhnat SGC a re-zotročit tyto "ztracené" populace.

Systém Lords se nezastaví na dobývání hrst světů. Jak jejich nadvláda zvětšuje budou tlačit odpor celou cestu zpět na Zemi, a zotročit celé lidstvo. SGC musí bránit každý z těchto světů, zapojením pánů systému s pečlivě umístěných stávkových týmů zachovat mír.

Přehled

Screenshot ze hry.
Stargate Resistance umožňuje hráči převzít roli SGC nebo Goa'uld pánů systému , se osud galaxie v rovnováze.

Každý z těchto dvou frakcí mají tři znakové třídy: Vojáci,komanda, a vědci na SGC straně, a Goa'uldské , Jaffa ,a Ashrak vrahy, na straně pánů systému.Každá třída má svou vlastní jedinečnou směs zbraní , předmětů a slabých stránek, mnoho z nich ikonických z televizního pořadu, jako je P90 nebo zaměstnanců zbraň . Hráči pracují se svými spoluhráči v pěti režimech pro více hráčů (až 16 hráčů najednou): "Team Death Match", "Capture the Tech", "Dominance", "Arena" a "King of the Hill" po dobu čtyř map, všichni ale jeden z nichž má k dispozici několik typů her. Galactic Struggle je reprezentován Domination body získané v každém zápase, které přispívají k buffne pro vítězný tým.Mezi další herní módy a mapy, zbraně a kůže, jsou plánovány v budoucnu , Hra je k dispozici pro PC pouze ačkoli expanze na platformě konzoly je možné v budoucnosti. Bude otevřena pro budoucí expanzi balení.

" Odolnost přináší našim fanouškům druh hry Stargate Worlds nikdy plánuje dodat, "řekl Chris Klug , hra je kreativní konzultant a kreativní ředitel pro Stargate Worlds. "odpor přináší do souboje, zbraně a taktiky vidět tak často na ukazují, že mnozí z vás žádali. Vím, že tato hra nadchne fanoušky, kteří toužili jít prst až k patě s Jaffy, stejně jako ti, kteří vždy chtěli ovládnout galaxii způsoby, MMO mohl narážejí jen na.
Út 2. červen 2015, 22:34:57 CEST
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one