Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Mirror's Edge.jpg
Mirror Edge je akční adventura platforma videohra vyvinutá EA Digital Illusions CE (DICE) a publikoval Electronic Arts . Hra byla vyhlášena 10. července 2007 a ​​byl propuštěn pro Xbox 360 a PlayStation 3 v listopadu 2008. Microsoft Windows verze byla vydána 13. ledna 2009. Mirror Edge je poháněn Unreal Engine 3 , s přídavkem nové řešení osvětlení, vyvinutý osvětlit Labs ve spolupráci s DICE.
Mirror's Edge.jpg
Hra má pestrobarevné styl a liší se od většiny předchozích first-person pohled videoher v umožňující větší svobodu pohybu s ohledem na její 3D prostředí, což umožňuje širší škálu akcí, jako jsou posuvné do bariéry, omílání, stěna -operační, a stahování ocelovým příčným přes římsy; v tom, že nemá displej heads-up ; a při umožnění rozhled jež převzala nohy, ruce a trup z charakteru, často viditelné prvky na obrazovce. Mirror Edge se odehrává v kvazi-futuristický dystopian společnosti, v nichž síť "běžců", včetně Hlavní postava, Faith , působí jako kurýři pro přenos zpráv, zatímco vyhýbání se vládní dohled. Ve stylu trojrozměrné plošinovka , hráč vede víru přes střechy, přes stěny, přes větrací šachty, a jinak do městského prostředí, vyjednávání překážky pomocí pohyby inspirované parkouru .

Mirror Edge byly vesměs pozitivní recenze, s PC verzí připsalo si Metacritic souhrnné skóre 81%. Hra je jedinečnost a jeho expanzivní prostředí obdrželi chválu, zatímco kritika soustředila na své slabosti pozemku, pokusu a omylu hratelností a krátké délce. Hra získala výroční Interactive Achievement Award pro dobrodružná hra roku. Soundtrack představovat remixy závěrečné titulky písni "Still Alive" od švédskou zpěvačkou Lisou Miškovský (které nesouvisejí s píseň stejného jména vystupoval v úvěrech ze hry 2007 Portálu ) byl také vydán. Side-scroller mobilní hra, také s názvem Mirror Edge , byl propuštěn pro Apple iPad 1. dubna 2010, a pro iPhone 2. září 2010. port hry byl propuštěn pro Windows Phone 13. července 2012 se počáteční výlučnost období pro majitele Nokia Lumia telefonů. Na Electronic Entertainment Expo 2013 , druhá hra byla oficiálně oznámeno.

Gameplay

Uniformovaný voják, stojící na střeše, ale vrátí se zpět poté, co byl vyhozen. Dvě ramena a noha patří k charakteru hráče jsou viditelné.
Mirror Edge nabízí realistický first-person pohled , s končetin postavy během viditelných hand-to-hand boji .
V Mirror Edge , hráč ovládá protagonistu, víra, z first-person pohled, když je vyzván, aby navigovat přes zářící města, skoky mezi střechami, běží přes stěny, a získat přístup do budov prostřednictvím větracích šachet. Toho je dosaženo použitím technik a pohybů inspirovaných disciplíny parkouru . Podle senior producenta Owen O'Brien, Mirror Edge klade za cíl "vyjádřit, kmen a fyzický kontakt s prostředím", s Cílem umožňující volnost pohybu dosud nepoznané ve first-person žánru.Za účelem dosažení tohoto cíle, pohyb kamery věnuje větší pozornost charakteru pohybu. Například, jak rychlost Faith se buduje při běhu, rychlost, na kterou fotoaparát boby nahoru a dolů také zvyšuje. Když je válec proveden, kamera se točí s charakterem. Faith paže, nohy a trup jsou výrazné a jejich viditelnost se používá k vyjádření pohybu a dynamiku. Paže charakteru je čerpadlo a délka jejích kroků, zvyšuje se svým krokem, a její nohy cyklus a paže mlátit během dlouhých skoků.

V gameplay, postavy hybnost se stane aktivum. Hráč se musí snažit zachovat to přes tekutosti fyzikálních dějů, podporovat vytváření řetězců pohybů. Pokud se Faith nemá potřebnou dynamiku přejít objekt, ona spadne nebo krátké na to. Controls jsou zjednodušeny tím, že kontextová; tlačítko "nahoru hnutí" způsobí, že Faith přejít překážku při průchodu nad ním (tj skokem, klenby, horolezectví, nebo sebral set kusů jako zip linek ), zatímco tlačítko "dolů hnutí" způsobí, že ji provádět jiné manévry jako posuvné, rolovací, nebo se krčí.Na pomoc přehrávače při vytváření těchto řetězce pohybů, hra používá systém zvaný "Runner Vision", který klade důraz na environmentální kusy užitečné pro postup. Některé trubky, rampy, a dveře jsou zvýrazněny v červeně jako Faith přístupy, což hráč okamžitě rozpoznat cesty a únikové cesty.

Dále na ve hře, počet těchto vizuálních rad se sníží pouze na konečný cíl, a hráč může rozhodnout pro vypnutí tohoto systém nápověd úplně. To je také používá k vytvoření hádanky, ve které hráč musí přijít na to, jak se spojit zvýrazněné nastavené kusů do řetězce pohybů za účelem dosažení cíle. Dalším prostředkem pomoci přehrávače je systém s názvem "reakční doba", forma bullet time aktivovat hráč, zpomaluje čas a umožňuje hráč plánovat a čas jejich další krok, aniž by ztratily na síle nebo taktickou výhodu.

Znak Hráč může držet zbraně, ale O'Brien zdůraznil, že "to je akční dobrodružství Nejsme umístění to jako střelce. -, Nejde o zbraň, je to na člověku" Gameplay v Mirror Edge se zaměřuje na hledání nejlepší cesty přes prostředí ve hře, zatímco boj má vedlejší roli. Dokončení hry bez natáčení jediného nepřítele odemkne úspěch pro hráče. V důsledku toho, zbraně mohou být získány odzbrojující nepřítele, ale když časopis je prázdný, bude muset být zlikvidován. Kromě toho, nesoucí Zbraň zpomaluje Faith dolů; těžší zbraň, tím více se brání její pohyb. To představuje prvek strategie při určování, kdy k obchodu agility pro krátkodobé palebnou silou.

Spolu s režimem kampaně, Mirror Edge je k dispozici časový útok režim, ve kterém hráč musí pokusit se dokončit jeden z řady speciálních map v nejkratším možném čase. Nejlepší časy lze uložit do online žebříčků, kde si hráči mohou také stáhnout duchy ostatních hráčů konkurovat.Mapy jsou odemčené hraním přes režimu kampaně. Podle producenta Toma Ferrer, časovce části Mirror Edge jsou "velikosti sousta a krátké, takže si můžete brousit je a hrát je, a dostat se rychleji a rychleji. Není to jako hrát celý úrovni."

Plot

Nastavení
Mirror Edge se odehrává v nejmenované "utopické" města , kde život je pohodlná a zločin téměř neexistující. Ale město je stav blaženosti je dosažení panovačnou a totalitním režimem , který monitoruje veškerou komunikaci, kontroluje média, má politiky, mezi něž patří naprostý zákaz kouření a alkoholu. Město také provozuje falešné zkoušky, a běží na falešnou demokracii. Osmnáct let před událostmi ve hře, které zahájily palbu na protest proti jejich vládě, zabíjení mnoho civilistů.

Na začátku příběhu mayoral volby jsou blízko a nový kandidát, Robert Pope, napadá úřadující starosta Callaghan na platformě deregulace.

Témata

Podle senior producenta Owen O'Brien, "[Mirror Edge] ptá, kolik z vašich osobní svobody jste ochotni vzdát se na pohodlný život. Není to jedna dívka proti tomuto policejního státu diktatury. Je to jemnější než to."

Americký televizní seriál Firefly a film, spin-off Serenity byl citován O'Brien jako inspirace. "Naše další téma je nemůžete přinutit ostatní lidi žít podle svých pravidel a vaší společnosti, i když vaše společnost je lepší," řekl. "V klidu Operative vlastně říká:" To není říší zla. Prostě nechápu, proč nechcete být součástí našeho šťastného klubu. " Zřejmě si to příliš daleko, a to je něco, co se děje v naší hře také. "

Writer Rhianna Pratchett prohlásil, že se příběh zkoumal, proč by občané přijmout život ve společnosti, kde se jejich osobní volby byly velmi omezené. To také se podíval na důvodů, proč lidé mohou mít za pokus žít mimo systém a co z toho mohou vyplynout. Společnost vylíčil ve hře byl někde mezi tím, co George Orwell popsal jako "anti-utopie 'a Nanny státu.

Postavy

Viz také: Faith Connors
Protagonista Mirror Edge je 24 let Faith Connors (vyjádřený Jules de Jongh ), který má výrazný tetování kolem jejího pravého oka, napodobil hry logem. Faith vydělává na živobytí jako "Runner", což je kurýr , který provádí fyzické komuniké po celém městě, její služby uchovávat revolučních skupin, kteří se zcela komunikaci prostřednictvím vysoce sledovaných telefonických a e-mailových programů. Faith postoj vůči totalitní vládě je zakořeněna v její minulosti; její rodiče byli aktivní v protestních hnutí, když byla mladá, bojuje, aby město od přesouvá do represivnímu režimu. Její matka byla zabita během slovy "listopad nepokoje" -peaceful protesty pokazilo -a Faith utekl z domova, když jí bylo 16, žít život zloděje na městských ulicích. Faith se stal běžec po setkání se rtuti (nebo pomocník), bývalý běžec, který nyní trénuje nových zaměstnanců, zdroje pracovních míst pro ně, a poskytuje jim s inteligencí a rozhlasové podporu, zatímco v práci. Ostatní znaky jsou Faith sestru Kate Connors , důstojník s městskými policií ; Drake, další Runner-trainer; Faith přátelé Celeste a Kreeg, další pár Merc je Runners; a Jacknife, bývalý běžec.

Story
Faith, po dokončení doručení kolegy Runner Celeste, se dozví, že její sestra Kate, může mít problémy v kanceláři papežovy. Když dorazí, najde Kate stála vedle papeže těla, trvá na tom, že byl obviněn z vraždy a požádala Faith odhalit příčinu. Faith najde kus papíru s názvem "Icarus" na něj v papežově ruce. Kate odmítá uprchnout s Faith, která tvrdí, že by jen vypadala provinile, a je zatčen. Z bývalého Runner, Jacknife, Faith se dozví, že papež je šéf bezpečnosti, bývalý zápasník Travis "Ropeburn" Burfield, mohou být připojeny k Papežův vražda. Faith se setká Lt. Miller, u Kate příkaz, těsně vyhnout zatčení.

V kanceláři Ropeburn, ona zaslechne ho zřízení schůzku na nové místo v centru města. Na setkání, Ropeburn zjistí přítomnost Faith a zaútočí na ni, ale Faith získává navrch a hodí ho na střechu. Když visí nad dlouhém poklesu, se snaží vyslechnout Ropeburn, ale před tím, než může odhalit, co se mu je zabit neznámým vrahem.

Chybí jiné vedení, Faith vyšetřuje bezpečnostní firma, která byla zahájena pomáhat policii v jejich zákrok běžce. Ona pozná, že jsou za "Projekt Ikarus", programu, jehož cílem vyškolit své síly v parkour stylu, aby se postavily proti Runners, dává jim možnost honit a eliminovat běžce. Faith po stopách Ropeburn vraha na lodi v přístavu; Po pronásleduje neznámého člověka, Faith objeví vrah je vlastně Celeste, který je dohodu se projektu Icarus, aby sama v bezpečí, a Celeste varuje Faith, aby zvážila stejné. Příchod policie umožňuje Celeste uniknout

S Kate odsouzen za papežovy vraždu, Merc plánuje cestu Faith k záloze na policejní konvoj přepravující ji do vězení, a Faith pomáhá uvolnit Kate. Dává Kate její komunikace jednotku, která se i Merc použít, a řekne jí, že ji povede zpět do svého úkrytu. Když se Faith se vrátí do úkrytu, najde ho v troskách, s Merc umírání a Kate zachytil. Ve svých posledních slovech, Merc říká víru, že Kate je nyní na Svazku, který obsahuje kanceláře starosty Callaghan a servery, které běží systém městských dohledu. S Millera pomocí, Faith je schopen vstupovat do soukromých kanceláře starosty, ničit mnoho serverů pro přístup na střechu. Na střeše, najde Kate držel u hlavně o Jacknife. Jacknife ukáže, že i on je součástí projektu Icarus, a je součástí plánu po celou dobu lákat Běžci z úkrytu. Když Jacknife se snaží, aby Kate na čekací vrtulníku, Faith skočí na dříve, než může opustit, klepání Jacknife z vrtulníku k pádu do své smrti, ale také poškození vrtulníku v procesu. Víra pomáhá Kate uniknout bezpečně z padajícího vrtulníku.

Během závěrečných titulků , zprávy médií, že jednání Faith mají sloužil pouze k zintenzivnění projektu Icarus, a Faith a Kate jsou ještě chtěl pro papeže vraždu. Nicméně, s sledování infrastruktury poškozené, populace je varoval, aby se zabránilo používání elektronických prostředků komunikace, až se obnoví jejich "bezpečnost", s umístěním Faith a Kate zůstala utajena.

Vývoj a uvolnění

V roce 2007, řekl DICE kreativní ředitel Ben Cousins ​​GamesIndustry.biz, že studio se snaží vytvořit "něco nového a zajímavého," předvídat potřebu diverzifikace od úspěšného Battlefield série studio byla známá.

V červnu 2007, počítačových her ​​a videoher časopis ukázalo, že DICE pracuje na hře s názvem Mirror Edge , který byl čekal, že "otřást [first-person střílečka] žánr". 10. července 2007 Mirror Edge byl oficiálně oznámen Electronic Arts , a na Game Developers Conference v San Francisku v únoru 2008, se ukázalo, první demonstrace hry. Video představovat zcela in-game byl záznam propuštěn Sony PlayStation Day v Londýně 6. května 2008.

Směr umění vyrostl z hraní. Chtěli jsme se velmi rychle dát lidem pocit na světě a pohybovat přes to velmi rychle. Původně jsme vynechají všechny barvy a pak už jen dát do červené [vést lidi k cíli] ... Chtěl jsem hru, kde jsem se mohl podívat na screenshot a říct: "Hele, to je Mirror Edge. "

Owen O'Brien
Mirror Edge má výraznou vizuální styl, s venkovní prostředí převážně představovat bílé a výrazně chybí v zelené (například stromy a zeleň se zdá, úplně bílé místo v jejich přirozených barvách), přerušovaný záměrným použitím silných základních barev . Podle Senior Producer Owen O'Brien, stylová volba umožňuje hráči zaměřit se na pokyny Runner Vision, stejně jako porce jako metr zdraví ; barvy stávají méně nasycený jako Faith začne brát škody. Vzhledem k tomu, vývoj Mirror Edge začal před DICE vlastní Frostbite byl dokončen, hra používá Epic "s Unreal Engine 3. osvětlovací systém s názvem " bestie "byl vyvinut pro Unreal Motor by osvětlit Labs ve spolupráci s DICE. Nový software by klást důraz na různé umělecké styl Mirror Edge , tím, že pro reflexi barev, stejně jako světla.V zájmu řešení problému simulace nemoci spojené s volným pohybem kamery v první -person pohled, malý záměrný kříž byl umístěn do středu obrazovky. Optická síť slouží jako zaměření a ohniska, brání závratě podobným způsobem na taneční techniky zvané špinění . Kromě tohoto křížem (která může být skryta hráčem), no display heads-up existuje ve hře.

Demo pro Mirror Edge , který se skládá z herní prologu kapitole, byl propuštěn přes PlayStation Store 30. října 2008 , po němž následuje Xbox LIVE Marketplace 31. října 7. listopadu 2008, DICE oznámil, že Mirror Edge měl dosáhl zlata stav , a PS3 a Xbox 360 verze budou dodávat prodejcům 13. listopadu. 16. ledna 2009, Microsoft Windows verze hry byla vydána. PC verze obsahuje podporu pro NVIDIA PhysX , přidávání detailů a fyziku na sklo, kouře a měkkých materiálů. Hra obsahuje SecuROM 7.x (aktivace založený) DRM software, pokud koupil od Steamu .

Hra byla ve středu EA konfliktu s EDGE hry , v Kalifornii, se sídlem Development Studio. EDGE Games se nevztahuje na hraně časopisu za udělování licencí své značky. V září 2009, EA žádal, aby ochranné známky EDGE Hry"zrušen, vycházející z pokračujícího hrozby žalobou. Tim Langdell , prezident EDGE reagoval tím, že obviní EA zapojit EDGE jednání o urovnání konfliktu jako "hrát o čas." Langdell je společnost tvrdila, skutečný právní vlastnictví výrazu "Mirror Edge" mezi ostatními variantami "Edge". Poté, co soud konstatoval, že tvrzení EDGE byly "podezřelý", firma se vyrovnal s EA a vzdal mnoho z jeho ochranných známek.

Marketing kampaně

Kupující, kteří pre-objednal Mirror Edge na hra Crazy obdržel kód, který odemkl časovce část dema, stejně jako Mirror Edge -themed tričko . Časovka kódu byla také zahrnuta do GameStop preorders, spolu se žlutým "Runner Bag" připomínající messenger tašky používané ve hře. preorders od britský maloobchodník GAME zahrnoval Mirror Edge -edition Fenchurch tričko. Hra by mohla být také koupili prostřednictvím webových stránek společnosti Electronic Arts, kde paušální s červeným Timbuk2 byl k dispozici brašna. Vak představoval herní logo na vnější straně, zatímco vnitřní představoval portrét víry.

Comics

Během Comic-Con 2008, DICE oznámila, že vytvoří omezený-run komiksové adaptaci hry společně s DC Comics divize Wildstorm . šest-záležitost komik je tažený Matthew Dow Smith a které Rhianna Pratchett .

Soundtrack

Hlavní článek: Still Alive: The Remixes
V květnu, v Mirror Edge Original Videogame skóre byl propuštěn v on-line jen pro formu. Album bylo složeno švédský elektronický hudebník Magnus Birgersson , také známý jako sluneční pole. Dne 7. října 2008, EA oznámila vydání album remixu představovat Mirror Edge ústřední píseň "Still Alive" švédský hudebník Lisa Miškovský . Přispívající umělci zahrnovali Benny Benassi , Junkie XL , Paul van Dyk , teddybears a Armand Van Helden . I když "Still Alive" je také jméno závěrečných úvěrů píseň 2007 herního portálu , dvě tratě jsou nezávislé. album s názvem Still Alive - The Remixes ., byl propuštěn 11.11.2008 Album bylo zahrnuto zdarma standardní hry v novějších verzích pro všechny platformy.

Recepce

Recepce
Souhrnné výsledky
Agregátor Skóre
GameRankings 80,23% (PC)
79,47% (X360)
78,73% (PS3)
Metacritic 81/100 (PC)
79/100 (X360)
79/100 (PS3)
Recenze skóre
Uveřejnění Skóre
1UP.com A-
Počítačových her a videoher 9/10
Hrana 5/10
Electronic Gaming Měsíční A-, B +, B
Eurogamer 8/10
Game Informer 8/10
GameSpot 7/10 (Xbox 360)
IGN 8.5 / 10 (PC)
8,3 / 10 (PS3)
Oficiální Xbox Magazine 9.5 / 10
Ocenění
Uveřejnění Cena
Výroční Interaktivní Achievement Awards Vyhrál - Adventure Game roku; Jmenoval - vynikající úspěch v umělecký směr
Spike Video Game Award Jmenoval - Nejlepší akční adventura
Mirror Edge byly vesměs pozitivní recenze, se skóre agregátor Metacritic hlášení skóre 81/100 pro PC verzi a 79/100 pro verze PlayStation 3 a Xbox 360.

Oficiální Xbox Magazine dal hře 9,5 z 10, chválit jeho "brilantní smysl pohybu a hry". Play ocenil to 9 z 10, zatímco GameTrailers.com to 8,3 dal z 10. počítačových her ​​a videoher byl také pozitivní, volat to "geniální a unikátní zkušenosti, i když jsou malé části střelecké nejsou zcela až do nuly. " IGN udělil hru 8,3 z 10, volat to "vzrušující a stylový podnik", ale "první kapitolu o povolení, která je stále ještě najít jeho nohy. ", GameSpot chválil pohlcující herní prostředí, ale kritizoval nedůslednost rychlosti hry.Ian Bogost z Gamasutra pochválil hru za to, že nekonvenční, volat to "střílečka, která vás vede nenávidí střílet".

Asijské žena na sobě černou košili, je vidět na pravé straně obrázku. Má tetování kolem jejího levého oka a na její pravé paži. Bílé budovy a červená stavební jeřáb jsou viditelné v pozadí pod tmavě modré obloze.
Místo toho, aby na počítači tavené nebo hraných scénách, Mirror Edge využívá animovaných sekvencí přesunout svůj příběh dál. Recenzenti byli rozděleni v názorech na stylistické volby.

Okraj dal hře 5 z 10 s tím, že úrovně cítili vykonstruované a že to tam bylo žádná opravdová svoboda přes úrovně, pouze několik předurčená cest.Guardian poznamenal krátkou délku herní, a mnoho klientů kritizoval " pokus a omyl "charakter hry. I přes dávat hře skóre 8 out of 10, Eurogamer odmítl děj jako nesourodý a dodal, že "[ Mirror Edge ], se chystá rozdělit diváky středem ... Některé z nich budou moci přehlédnout zející chyby, ale jiní se nikdy ocení jeho okamžiky brilanci, a obě pozice jsou ospravedlnitelné ... " Další otázky vznesené byly stylistické výběr animovaných scénách a "stísněný" pocit z některého ze stupňů.

Vývojáři původně plánované celkem tři miliony kopií Mirror Edge mají být prodány, ale v únoru 2009, Electronic Arts oznámila obrat z prodeje více než jeden milion.Podle z října 2010 Soudní dokument týkající se právní konflikt mezi EA a hran Games (viz Mirror Edge : vývoj a uvolnění ), Mirror Edge se prodalo více než dva miliony kopií po celém světě, s více než 750.000 těchto kopií, které byly prodány v Severní Americe. IPhone kompatibilních verze hry se prodalo více než 37.000 výtisků.V červnu 2013 výkonný viceprezident EA Games odhalila hra prodala "asi 2,5 milionu kusů."

Rozšíření a pokračování

Plovoucí, propojené žluté a bílé kameny, jsou vidět z níže. Slunce svítí na levé straně temně modré obloze
Časově trial mapy mají "více abstraktní estetiky" než hlavní hry.

4. prosince 2008 EA oznámila vytvoření sedm zcela nových časovka mapách pro Mirror Edge , navržený na vydání v lednu 2009. Podle Owen O'Brien, hlavní producent DICE, "svoboda pohybu a kontroly v první osoba byla nejpopulárnější aspekt Mirror Edge , takže jsme se rozhodli pro destilaci těchto dolů ke své nejčistší podobě tohoto Map Pack ... Záměrně jsme vybrali více abstraktní estetiku , která je stále v naší výrazný umělecký styl, a pak se zaměřil na průtoku a hratelnost vytvořit zkušenost a výzva velmi odlišné od hlavního hry. " V lednu 2009, datum vydání byl zadán v lednu. 29 vydání bylo odloženo až do 19.února 2009, kdy se " Time Trial Map Pack "byl k dispozici jako stahovatelný obsah pro Xbox 360, PlayStation 3 a PC.Osmý mapa je k dispozici výhradně pro verzi hry PlayStation 3. [ časovky DLC se ukázala být neslučitelná s verzemi Mirror Edge koupil od Steamu.

Boční rolování browser hra výklad Mirror Edge s názvem Mirror Edge 2D byl propuštěn Electronic Arts ve spolupráci s nezávislým vývojáře Borne Games. Hra je podobná a používá upravený motor, které nese jeho populární hru Fancy Pants dobrodružství . one-level beta byl propuštěn 11. listopadu 2008, s rozšířeným třístupňové beta vydané dne 24. února 2009. vývojáře site uvádí, že "plně Mirror Edge 2D byl propuštěn, ale my jsme stále v beta verzi. "

Verze Mirror Edge pro iPhone a iPod Touch byla vyhlášena dne 2. prosince 2009. Je to strana-rolování hra s 3D grafikou, kde najdete 14 úrovní a dynamické úhly kamery, a byl naplánovaný na vydání v lednu 2010.To bylo později ukázal, že verze iPhone a iPod Touch byli zatlačeni zpět do vydání v dubnu. EA Mobile vydala Mirror Edge pro iPhone a iPod touch dne 01.9.2010 cena na US $ 4,99 (GB 2,99libra). IPad verze byla vydána dne 01.4.2010 původně cena na US 14,99 dolar (GB 8,99libra)
Prequel

Hlavní článek: Mirror Edge (2016 videohra)
Druhá hra byla oficiálně odhalil na tiskové konferenci Electronic Arts na Electronic Entertainment Expo 2013 bude propuštěn na Microsoft Windows , Mac OS X , PlayStation 4 a Xbox One na neurčitou dobu. Tato hra je potvrzeno, že prequel k Mirror Edge představí původ víry, a bude používat novější Frostbite 3 motor. Electronic Arts později potvrdil, že hra bude "open-world akční dobrodružství". Podle Dice generální ředitel Karl Magnus Troedsson, prequel bude mít bojové mechaniky, které jsou přesnější než ty, které v první hře. V lednu 2014 spisovatel Rhianna Pratchett oznámil na Twitteru , že ani ona, ani žádné další členové první hra v psaní tým se bude podílet na vývoji nové hry. Některé časné vývoj této hry byl uveden na Electronic Entertainment Expo 2014 .
Po 2. únor 2015, 15:54:03 CET
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one