Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Metal Gear Solid V Ground Zeroes.jpg
Metal Gear Solid V: Ground Nuly ( Japonec : メタルギアソリッドVグラウンドゼロズ Hepburn : Metaru Gia Soriddo Faibu Guraundo Zerozu ? ) je akční adventura stealth hra vyvinutá Kojima Productions , produkoval Konami , propuštěn pro PlayStation 3 , PlayStation 4 , Xbox 360 , Xbox One a PC přes Steam . Je součástí sub-série prequels v Metal Gear série, která se koná po Metal Gear Solid: Peace Walker . Pozemní Nuly stojí sám jako první část Metal Gear Solid V , působí jako prolog pro nadcházející Metal Gear Solid V: The Phantom Pain . Hra navazuje Snake , jak se infiltruje smyšlený americký černý místo na Kubě s názvem Camp Omega, se snaží zachránit Cipher agenta Paz Ortega Andrade a Sandinistická dětský voják Ricardo "Chico" Valenciano Libre .
Metal Gear Solid V Ground Zeroes.jpg
Hra nabízí hráčům nové způsoby plížit a metody průchod stejně jako výběr v jakém pořadí příběh události se konají výběrem mise v libovolném pořadí se jim líbí. Hra byla původně připravený být propuštěn po boku The Phantom Pain , ale prodloužení doby vývoj vyústil v režisér Hideo Kojima rozdělení projektu na dvě části tak, že hráči budou získat rychlý přístup k Metal Gear Solid V , Kritický příjem do hry bylo všeobecně Pozitivní chválou zaměřené na její mechanismus, hlasové herectví, příběh a grafiku, s kritikou zaměřené na své krátké délce.

Gameplay

Snake vyhnout světlomet. Pozemní Nuly zavádí nové vizuální estetiku, které umožňují hráčům snadněji rozpoznat hrozby, jako je například tento odlesk objektivu .

Hráči ovládají had přes herní mapu a misemi aniž by si všiml nepřítelem. Systém detekce hrozeb je vylepšen, s odstraněním měřiče na obrazovce, nebo změřit k označení hráče, že jsou v "alert / únik / opatrnost" stavu, stejně jako v předchozích hrách, které se místo toho byly nahrazeny vizuální a zvukové reprezentace. Snake dalekohledy byly také přepracována; namísto výběru dalekohled jako položku, dalekohled hot nedočkavý na tlačítko. Přehrávač je schopen označit nepřátele a být si vědom jejich umístění v holografickém displeji iDroid je. K dispozici jsou směrové narážky pomoci hráčům, když nepřítel je vidí z dálky a dostává blíže k nim. Nový "Reflex Mode" se aktivuje, když nepřítel zjistí, had a hráč má jen krátké okno času (ve zpomaleném pohybu), aby se na nepřítele dříve, než se zcela zvuky alarm (syčivý zvuk narážka může být slyšet, pokud hráč je detekována světlometem). Světla mohou být vystřelila na další pomoci stealth úsilí hráče.

Pozemní Nuly je k dispozici sedm misí celkem, zamčený v jednotlivých úrovních. Po dokončení hlavní poslání hráč bude odemknout čtyři následné mise (označované jako "strany Ops"), který na různých místech v den, celý set v Camp Omega. Tyto mise zahrnují specifické úkoly, jako je například vyloučení určitých cílů nebo získání utajované informace. Po dosažení určitého cíle v hlavním posláním, hráč může odemknout další dvě mise "Extra Op".

Vzhledem k tomu, hra je úvodní v přírodě, je prologem, jádro příběhu mise může být dokončena ve velmi krátkém časovém období Nicméně, hra má mnoho dalších problémů, mise a alternativní způsoby hry.

Speciální iDroid aplikace byla provedena pomoci hráčům přístup k mapu ve hře a iDroid funkce na jejich iOS nebo Android gadgets. Tvůrce série Hideo Kojima řekl pomocí miniaplikace eliminuje nebezpečí, že bude zabit při použití iDroid ve hře (což není přerušení hry) Matka Base je jen část pozemku a nefiguruje v hratelnosti. Kojima se uvádí, že PlayStation 4 a Xbox One verze hry mají vlastnosti, sociální komunitní, která umožní hráči podívat se na výkonu ostatních hráčů ve hře, dokonce ukazuje, kde byli zabiti na mapě.

Atmosférické počasí a osvětlení v Ground nuly je mission-proprietární, což znamená, že nastavení hry závisí na jednotlivé mise se hraje. Real-time denní a noční cyklus, který byl původně plánován na hru, ale nechal ve prospěch plně využívat ji v The Phantom Pain

Kojima mluvil o restriktivní charakteru předchozích Metal Gear tituly, pověst, že oni "nastavte [hráč] na jedné kolejnici se dostat z bodu A do bodu B, s jistou dávkou svobody mezi". Naopak, bude Kojima tým namísto nabídnout hráči nové způsoby, jak průchod a plížit se metody, jako je pořízení džíp , auto, nebo vrtulník kolem oblasti mise. To je v pořádku pro Kojima k dosažení "opravdovou otevřenou zkušenosti svět" s pozemní nuly .

Plot

Tato část potřebuje další citace ověření . Prosím, pomozte vylepšit tento článek tím, nedokonalý spolehlivých zdrojů . Nedoložené materiál může být napadena a odstranit. (prosinec 2014)

Metal Gear série

fiktivní chronologie
1964 - Snake Eater
1970 - Přenosné Ops
1974 - Peace Walker
1975 - Pozemní Nuly
1984 - The Phantom Pain
1995 - Metal Gear
1999 - Solid Snake
2005 - Metal Gear Solid
2007/09 - Sons of Liberty
2014 - Guns of Patriots
2018 - Rostoucí: Revengeance

Nastavení

Nachází se v března 1975 několik měsíců po událostech z Peace Walker , hráči dohledem vrací protagonista Big Boss ,, také známý jako Big Boss ( Kiefer Sutherland / Akio Otsuka ), jak se pracuje s Militaires Sans Frontières (zkráceně MSF ) infiltrovat americkou černou místo na kubánské půdě s názvem Camp Omega. Jednou použitý jako uprchlického tábora pro lidi, kteří prchají před Kubu a Haiti, Camp Omega je domovem staré věznice, která je používána k mimořádnému vydání , protože nemá žádný právní uznání v rámci ústavy Spojených států. Hlavními cíli Big Boss "jsou těžba Paz Ortega Andrade ( Tara Strong / Nana Mizuki ), který má informace o místě pobytu osoby nebo osob, známý jako Cipher; a Ricardo "Chico" Valenciano Libre ( Antony Del Rio / Kikuko Inoue ), Sandinistická a bývalý dětský voják , který byl zajat Skull Face ( James Horan / Takaya Hashi ), velitel polovojenské síly XOF , kteří jsou pod kontrolou Camp Omega , Mise Big Boss "je podporována Kazuhira "Kaz" Miller ( Robin Atkin Downes / Tomokazu Sugita ) a Huey ( Christopher Randolph / Hideyuki Tanaka ) z Lékařů bez hranic Matka základně v Karibském moři.

Story
V následku Peace Walker incidentu, Paz Ortega Andrade chybí, a předpokládá, že je mrtvý. Pod vedením Kazuhira Miller a Huey, Militaires Sans Frontières obrátit svou pozornost na blížící se kontrole ze strany OSN uprostřed podezření, že mají jaderné zbraně, které Lékaři bez hranic věří, že pokus Cipher organizace je potlačit. Jejich přípravky jsou přerušeny, když agenti Lékařů bez hranic na Kubě prošetřit zprávy, které Paz přežil a byla zadržena v Camp Omega. Situace je složitá, když Ricardo "Chico" Valenciano Libre pokusí se ji zachránit a podobně zajat. V domnění, že oba z nich by mohla ohrozit MSF, Snake je poslán infiltrovat Camp Omega a extrahovat je, pokud jsou naživu, nebo potvrdí, že jsou mrtví, a pokud ano, zjistit, co se ukázalo, jejich věznitelé. Snake také uznává hodnotu v záchranu Paz, protože se domnívá, že tím bude přesvědčit šifry stát dolů, zatímco Paz budou více ochotni diskutovat o činnosti šifru se s Lékaři bez hranic.

Snake infiltruje Camp Omega jako tajemný speciální jednotky známé jako odjíždí XOF. Ten vyhledá a výtažky Chico, který tvrdí, Paz je mrtvý. Použití nahrávku, Chico mu dává, Snake a Miller vyvodit, že Paz je stále naživu, a byla přesunuta hlouběji do tábora. On se vplíží do Camp Omega a podařilo se mu zachránit Paz také s tím, že skupina unikající přes MSF vrtulník určený Morpho One. Nicméně, na cestě zpět do Matky základně, Chico zjistí, že Paz byla chirurgicky implantován s bombou, pobízet Snake a MSF zdravotníka, aby jej odstranit ručně. Oni pak přijdou na matky Base vidět v plamenech jako XOF sil útoku. Morpho Jedna země dost dlouho na to, aby zachránil Snake Miller, který tvrdí, že inspekce OSN nebylo nic, ale lest pro XOF přepadení, která zbourá Matka Base. Když se pokusí o útěk XOF, Paz procitne z bezvědomí a varuje každého, že je druhá bomba uvnitř jejího těla. S vědomím, že ona je asi zemře, ona vyskočí ven, snažil se hodit sama jasně vrtulníku. Byla úspěšná, ale výbuch způsobí Morpho vymkne kontrole a srazí se sledujících XOF vrtulníku .

Epilog ukazuje, že vláda Spojených států bagatelizoval zničení Lékařů bez hranic a pokusila se zakrýt své jednání s organizací, stejně jako mnoho klientů Lékařů bez hranic. Nejsou známy žádné přežili útok, na rozdíl od Snake, Miller, a Huey.

V post-úvěry scéně, nastavte před Snake příchodu do tábora Omega, Paz je vyslýchán Skull Face, který požaduje, aby místo pobytu Cipher-také známý jako Zero -AS Paz setkal Zero osobně. Paz nakonec vzdá a souhlasí s tím, aby mu řekl umístění Zero před koncem scény.

Boční Ops
Pozemní Nuly také obsahuje čtyři další mise, známé jako nežádoucí Ops, které se konají v týdnech před událostmi hlavního děje. Ve hře vesmíru, které jsou označeny "pseudo-historický rekreace", díky hře recyklace své Camp Omega prostředí, kdy by mělo být považováno za zcela jiné lokality. V první misi, Snake je poslán do USA námořní věznice na Kubě k odstranění nebo výpis odstřelovací tým námořní pěchoty se skrývá v zařízení, aby se zabránilo vydání do Laosu , kde obviněn z válečných zločinů. Podezřelá o účelu, MSF stanice tohoto zařízení je špion, odhalil, že série "tvůrce, Hideo Kojima , opakovat podobný portrét v Peace Walker -v tábora, který žádá o nouzovou evakuaci. Snake poskytuje podporu ze vzduchu dost dlouho na to, aby uniknout. Nelze pěstovat jiného agenta jejich vlastní, Lékaři bez hranic poslat had, aby se kontaktu s tajný informátor pózuje jako stráž. Ten zjistí, že informátor nastavil past pro něj, ale je schopen zajistit záznam ze stráže. A konečně, s důkazy, že základna je nelegální černé místo, Snake se vrací v předstihu výsadkového útoku sabotovat protiletadlové obrany V objektu je. I když je úspěšný, sliboval útok nahrazena náletu, takže ho pletl ve středu základny s stíhačky pro příchozí. Po útěku, on a Kaz Miller spekulovat, že celá aféra, po přeměně tohoto tábora na černé stránky na nezdařeného útoku, byla řada pozemků pod taktovkou šifry, nejprve vytvořit sloučeninu mimo jakýkoli právní příslušnosti a později narušit Militaires Sans Operace Frontières ".

Vývoj
V únoru 2012 místo s názvem "Rozvoj bez hranic" ve vlastnictví Konami byl nahrán podporu rozvoje pro nové Metal Gear titul, který se pod názvem "" Další "MGS". Místo bylo náboru pracovníků pro rok 2012 GDC pavilonu v březnu, a požádala žádosti o několik pozic pro poslední Metal Gear Solid , jimž je "high-end konzolí a PC" a "next-gen Fox motoru".V průběhu roku pokračovala, screenshoty a videa nově vyhlášené Fox Engine byly představeny týmem. Tato média prokázala řadu nastavení a postav, nikdo výslovně souvisí s Metal Gear série. Některé screenshoty, ale byly zaznamenány, aby mají charakter, který se podobal Big Boss charakter Metal Gear , chůze až Stryker bojové techniky dříve vidět v Metal Gear Solid 4 .

Hra byla později vyhlášena na 30.srpna 2012 původně pod názvem Metal Gear Solid: Ground nuly . To bylo odhaleno na soukromé akce oslavující pětadvacáté výročí Metal Gear série, a dělal svou veřejnou premiéru o dva dny později v 2012 Penny Arcade Expo . Režisér Hideo Kojima potvrdil, že Big Boss se vrátí, protože hra je protagonista , a že příběh bude sloužit jako prolog k jiné hře v seriálu. Bude to první hra využít Fox herní engine vyvinutý Kojima Productions. Japonská verze hry má anglický text možnost, rendering in-game menu a titulky dialog v plném angličtině. To by bylo možné hrát hru s japonskou hlasem cast doprovázen anglickým textem. Ground Nuly byl také první titul v sérii s podtitulem v arabštině , rys tým původně plánované na předchozích hrách. Kromě toho, se také potvrdilo, že délka videosekvence se sníží, když se domnívá, že dlouhé filmové scény zastaralé.Podle Famitsu , skutečné psi byly použity pro snímání pohybu během vývoje úvodních scén herních, navíc na Konami potvrzující, že část směrem Hideo Kojima byla ovlivněna AKB48 hudební videa, nejvíce pozoruhodně využití vrstevnici světlic čoček.

Pozemní Nuly a Phantom Pain byly původně měl být propuštěn spolu, ale Phantom Pain  je dlouhá doba vývoje vyústila v Kojima rozdělení projektu do dvou částí, aby hráči zažít hry v Metal Gear Solid V před plná hra je uvolnění. Kojima srovnání Ground nuly s pre-sekvenci titulu v hollywoodském filmu způsobeno tím, jak se bude budovat plot z The Phantom Pain . Kojima prohlašoval, že jeho cílem bylo zaměřit tabu a zralý témata, která byl považován za "docela riskantní", a dodal, že jeho role jako tvůrce a výrobce byl v rozporu s navzájem; jako tvůrce, Kojima chtěl vzít na sebe riziko zkoumání témat, která by mohla odcizit diváky, ale jako producent, musel být schopen zmírnit obsahu s cílem prodat co nejvíce kopií hry, jak je to možné. Nakonec, role tvůrce vyhrál, a Kojima popsal svůj přístup jako "upřednostňování tvořivost oproti prodeji. Kojima popsal připojení a rozdíly mezi Ground nuly a The Phantom Pain . Tvrzení, že "pokročilé schopnosti FOX Engine mi umožnilo vyprávět nový příběh novým způsobem," a že "tam bude významný rozdíl v tom, co Phantom Pain přináší do série, takže chceme usnadnit hráče do nový open world prostředí a jeho potenciál "a doufal, že dosáhnout toho, aby se pozemní nuly .

Release

Původně fyzický vydání bylo omezeno na PlayStation 3 a Xbox 360, zatímco PlayStation 4 a Xbox One bude dostávat pouze digitální vydání, ale 10. prosince roku 2013 bylo oznámeno, že PlayStation 4 a Xbox One by také obdržet fyzické vydání. Pozitivní tržby z Peace Walker v Japonsku za následek Kazuhira Miller byl přidán do krytu vedle hada. Nicméně, vzhledem k stejnou hru je špatné prodeje na západě, Miller se neobjeví na anglické krytu.

V rámci dual-exkluzivity řešení, první vydání dvou další operace byly zamčené mezi platformami PlayStation a Xbox. PlayStation konzole představoval "Deja Vu" misi, která umožňuje hráči ovládat znovuvytvoření Solid Snake modelu je z původního Metal Gear Solid , jak se zkoumá verzi Camp Omega, která je podobná Stín Moses Island a obsahuje známé prvky a znaky ze hry, jako je Psycho Mantis . Xbox konzole představoval "Jamais Vu" mise, v hlavní roli Raiden , když se objeví v Metal Gear Rising: Revengeance , která má za úkol eliminovat " mrtvol ". Camp Omega Oba těchto misí byly dány k dispozici na všech platformách jako volný náplast 1. května 2014.

Austrálie a Nový Zéland verze pozemního nuly bylo odloženo na 27. března Bylo oznámeno, že různé Nový Zéland prodejci zdržel data jejich vydání a kontaktoval Konami, který potvrdil situaci.

Japonská společnost hračky Sentinel také produkovat iDroiD pouzdro speciálně pro iPhone 5 a 5S , s Japonskem, exkluzivní vydání kritizovaný za měsíc říjen 2014.

13. srpna 2014 Konami oznámila, že Ground Nuly , spolu s The Phantom Pain , bude propuštěn na Steamu . Pozemní Nuly byl propuštěn 18. prosince 2014, zatímco datum vydání PC pro The Phantom Pain dosud nebylo oznámeno.

Recepce
Kritický příjem

Recepce
Souhrnné výsledky
Agregátor Skóre
GameRankings (PC) 82,00%
(X360) 80.00%
(PS4) 75,23%
(PS3) 73,57%
(XONE) 72,50%
Metacritic (PC), 80/100
(XONE) 76/100
(PS4) 75/100
(PS3) 66/100

Recenze skóre

Uveřejnění Skóre
Počítačových her a videoher 7/10
Electronic Gaming Měsíční 5.0 / 10
Eurogamer 9/10
Famitsu 38/40
Game Informer 7,00 / 10
GameSpot 8/10
Giant Bomb 4/5 hvězdy
IGN 8.0 / 10
Joystiq 3.5 / 5 hvězdiček
Oficiální PlayStation Magazine (UK) 8/10
Oficiální Xbox Magazine 7.5 / 10
Polygon 5.5 / 10

Metal Gear Solid V: Ground Nuly získal obecně pozitivní recenze od kritiků. Agregace recenze webové stránky, GameRankings a Metacritic dal PC verze 82,00% a 80/100, Xbox 360 verze 80,00%, PlayStation 4 verze 75,23% a 75/100, PlayStation 3 verze 73,57% a 66/100 a Xbox One verze 72,50% a 76/100.

GameSpot cítil, že nové stealth mechaniky v pozemní nuly , jako je například nahrazení radaru a dalších ukazatelů s dalekohledem a rádiové komunikace, z jeho celková hratelnost více "působivý" než předchozí splátkách s tím, že "nic se prostě předán na vás, a Ground Nuly je mnohem víc nervózní a obohacující zkušenost pro něj. " Jeho otevřený svět formátů a vedlejších misí byly také chválen pro přidání velkého množství flexibility a přehrávání hodnotu ke hře, k závěru, že "i když je to neobvyklé, protože vše se bude konat na jednom místě, je tu tolik dělat a vidět, a zda budete mít kradmý nebo čelní přístup, infiltraci Camp Omega je vzrušující zážitek, který by si neměli nechat ujít. " IGN sdílí podobnou chválu, popisovat to jako "" hru, která "očesaný vyhne zdlouhavým filmové scény, vrcholný šéf bojuje, a obvyklé oztřepené a spletité spiknutí prameny ve prospěch inteligentního, taktické hry. " Délka hlavní kampaně byl známý jako krátký, ale to bylo uznáno, že když se může řada vedlejších misí a bonusových cílů pouze apelovat na "skóre střelci", "je tu určitě spousta obsahu zde k uspokojení." [ 59 ] Robert Rath, sloupkař na The Escapist , chválil herní důraz na shromažďování informací přes přestřelky a souboje, řekl: "... Pozemní Nuly je první MGS hra žít až do své titulky, a skutečně vám umožní provádět taktické špionážní operace. " [ 64 ] Jim Sterling of The Escapist ocenil hru a vyjádřil očekávání pro Metal Gear Solid V: The Phantom Pain , ale byl velmi kritický vůči jeho délky, popisovat to jako herní demo a vyjádřit šok, že Konami považoval za vhodné k prodeji.

Polygon byl kritičtější, s ohledem na to "překvapivě krátká a neuspokojující, cítil se jako v hotovosti chytit, než splátky upřímný-k-dobra v milované povolení." I když chválí její celkové audiovizuální design a smysl pro detail, Ground Nuly byl kritizován za změny provedené v jeho stealth mechaniky, jeho "nedomyšlené" akčních scén, a extrémně krátkou délkou hlavní kampaně hry, které se dále kritizoval za to, že "nudné" a "nezaujatý". Ben Croshaw of Zero interpunkce nazval "40 dolarů demo" s "půl hodinu hraní", ale poznamenal, že "si užil to málo, co hra tam bylo."

Přes její chválu pro hru, IGN "s Lucy O'Brien byl velmi kritický některých narativních prvků. Zatímco tleskal Kojima za jeho ochotu prozkoumat temnější témata ve hře, O'Brien našel popravu být odporný a špatně koncipovaný, opining, že sexuální násilí způsobené Paz Ortega Andrade snížen ji od bytí složité a konfliktní postava spiknutí bod, poskytující nic víc, než je základ pro motivaci Snake v The Phantom Pain . O'Brien byl také kritický zahrnutí sběratelskou záznamu pásky, což naznačuje, (v závislosti na něčí výklad) prostřednictvím audio, které Chico, nezletilý chlapec, byl nucen mít sex s Paz. Věří, že použití scénického znásilnění jako zbraň proti Paz a jako odměnu pro hráče.

Sales

V prvním týdnu vydání v Japonsku, verze hry PlayStation 3 prodala 119.615 fyzické maloobchodní kopie, pořadí třetí místo mezi všemi japonskými prodeje softwaru v rámci tohoto týdne, zatímco verze PlayStation 4 prodal 91.903 fyzických maloobchodních kopií. Dne 25. dubna 2014, Konami oznámila, že hra dodáván jeden milion kopií po celém světě. 4 verze PlayStation prodal třikrát více, než je verze Xbox One.

Poznámky

Vyskoč ^ V rámci kontinuity série ", znak je rozpoznán jako by přijal jméno" Big Boss ". Nicméně, on je odkazoval se na jako "had", podle postavy v průběhu hry. Jedinou výjimkou je Kazuhira Miller, který i nadále nazývat ho "šéf", což je trend, se sídlem v Peace Walker , kde je znak jen jako jak Big Boss a hada.
Čt 27. srpen 2015, 23:40:53 CEST
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one