Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Emergency 5.jpg
Emergency je videohra série záchranných simulací německého developera Šestnáct Tuny zábavy a kreativní ředitel a zakladatel série Ralph Stock. Vydavatel první hry v roce 1998 byla TopWare Interactive; V roce 2002 Emergency 2 byl publikován Take 2 Interactive, který šel na zveřejňovat jak nouze 3 v roce 2005 a Emergency 4 + Gold Edition v roce 2006 po boku vydavatele Rondomedia. Od roku 2010 Hluboká Silver převzal publikační činnosti řady mimořádných událostech a jeho spin-off.
logo 1.jpg
Ve hře, hráči převzít kontrolu nad záchranné služby; hasiči, záchranná služba, policie a, technické služby (THW).Ústředním prvkem stavu nouze her je na hlavu se operace smyšlených záchrany, zločinů, zdravotnických a katastrof řízení, velící bazén vozidel a personálu.

Ovládací prvky a grafiky jsou typické pro Real-time strategii; pomocí tlačítka vlevo myši vyberte jednotku (y), pravé tlačítko myši na příkaz pohybu nebo akci, vybrané jednotky (y). Práce Camera bere typické úhly žánru RTS.

Misí (Akce) vzít na standardním systému událostí v číselném pořadí, každá mise těžší a náročnější pak poslední, každá mise může vyžadovat, aby hráč používat různé záchranné služby se vypořádat s množstvím akcí. Je to kultovní pro mise v nouzových začít s krátkým filmové střih scény příčiny mimořádné události hráč zúčastnit.

Jak Emergency 5 misí (přejmenovaný na akce), vzít na jiném systému, nyní všechny události se mohou zúčastnit v jedné relaci hra odstranění ložné obrazovky a dělat herní toku, mezi každou velkou akcí, hráč se bude zabývat standardními dynamickými mimořádných událostí, jako jsou autonehody, v případě lékařské pohotovosti, zločinů, požáry, pohřešovaných osobách, potrubní protrhne, a mnoho dalších.

Hlavní Series
Nouzové: Fighters for Life
Nouzové: Fighters for Life je první hra v sérii Emergency. Vydáno 31. července roku 1998 se 30 scénářů, které jsou seřazené podle obtížnosti. Scénáře zahrnují například nehoda na závodní dráze, pád letadla, záplava, dopravní nehoda, a bomba, jakož i na základě scénáře off skutečných událostí, jako jsou Ramstein leteckého dne katastrofy.

Hra se stala průkopníkem řady mimořádných událostech, zahájení budoucnost pro velké (modding) komunit a dlouholetého úspěšného volebního práva pro šestnáct tun Entertainment. Hráči si mohou vybrat z up-do 20 různých záchranných vozidel.

Nouzové 2: The Ultimate Fight for Life
Nouzové 2: The Ultimate Fight for Life, povolený listopadu 11. 2002, má kampaň s 25 scénářů. Mise v rozmezí od železniční nehodě na křižovatce k letecké nehodě nebo dokonce exotické cizí útok na úrovni. Ve srovnání s první hra ze série, styl grafický engine a umění byla přepracována. Kromě toho jsou pohotovostní jednotky jsou schopné se pohybovat poprvé v budovách. Také počet zásahových vozidel se zvýšil na více než 25 let.

Dne 24. července 2003 deluxe edice nouze 2 byl propuštěn, který má dvě nové mise a hlasového ovládání funkcí.

Emergency 3: Mission: Life

Benzín požár v případě nouze 3
Známý jako Emergency 3 v Severní Americe, to splátka je první používat 3D engine a pohyblivou úhel kamery namísto 2D motoru. Kromě toho existuje 20 zbrusu nových misí, stejně jako dva nové herní módy-; volná hra Endless a vůle Challenge, pro sledování více než jediné město.

Emergency 3 zavádí možnost pro hráče použít editor software, což umožňuje hráči vytvářet vlastní mapy, krizové situace, mise, vozidla, personál a dokonce i vlastní herní prvky. To přijal rostoucí tvůrčí komunitu hráčů, které vytvářejí změny založené na různých měst a zemí záchranné služby.

Ralph Sklad uvedl v rozhovoru, že tým v šestnácti tun zábava nikdy určených pro editoru být použity tak, jak to skončilo používá, a že vývojáři byly foukané pryč na kreativitu komunity, které se nyní tvořeným nouzové série.


Emergency 3 Los Angeles Mod

Vozidla a jednotky
Počet různých záchranného vozidla nad 25, dříve rozdělena do policie, hasiči a záchranné služby, Emergency 3 vidí přidání TEC sil, kteří používají různé technické inženýr vozidel pro inženýry, kteří jsou zodpovědní za poškozené železniční přejezdy ve hře nebo skříněk , Tyto jednotky jsou však vždy jen "technické asistenty", jak německý termín "THW" by vytvořilo porušení ochranných známek.

recepce
Recepce pro Emergency 3: Mission: Life byla smíšená, otázky uvedené byly "nemotorný, frustrující interface" a "flekatý umělé inteligence", tyto otázky jsou pravděpodobně v důsledku inovace 3d motoru, který byl nejprve pro vývojový tým v šestnácti tun Entertainment.

PC Games 5. června - 76%
GameSpot června 2-5,3
Emergency 4: Global Fighters for Life

Emergency 4 Zemětřesení na záchranu
Známý jako 911: první pomoci v Severní Americe, povolený dubna 2006 kampaň má 20 zbrusu nových misí ještě jednou. Kromě toho, existuje několik zahraničních misí, ve kterém hráč musí rozhodnout předem, které jednotky budou létat nad. Mezi složitější mise, akce se odehrává ve fiktivním městě, navštěvovat každý den mezi operacemi na služební cesty. Poprvé v sérii mimořádných událostech, k dispozici je také režim kooperativní multiplayer, kde se hráči mohou připojit on-line lobby, kde hostitel rozhodne buď on-line zdarma-play, nebo mise hrát.Předchozí grafický engine a ovládací prvky jsou optimalizovány v porovnání s jeho předchůdci. V nouzových 4 hráči mají také možnost, aby nejen hrát režim kampaň, ale i v režimu volného přehrávání hrát a pro dosažení vysoké skóre.

Hra obsahuje 20 misí s povinným volná hra přestávkami na všech průběžných i nekonečného a Challenge režimy vůle. Je to také první v řadě na podporu multiplayer hry.

Deluxe verze obsahuje tři další mise, podporu pro hlasové příkazy, plus některé další herní prvky.

Vozidla a jednotky
Emergency 4: Global Fighters for Life umožňuje hráč používat více než 25 vozidel nehody a navíc mnoho dalších druhů záchranářů. TEC síly byly od jeho přidání do Emergency 3 zlepšila, což umožňuje inženýrům používat front-end buldozery a zbrusu nové TEC záchranný vrtulník, který může naviják zraněný je mimo nebezpečí, nebo navijákem inženýra na těžko přístupných terénu.

recepce
PC Games 6. června - 65% "Emergency 4 přitahuje Fire Department 3 minulost - ale jen tak tak."
PC PowerPlay 6. května - 84% ". Skvěle oheň podívaná Tady je můj podnět je obrovský, zvládnout perfektní misi."
Gamestar 6. června - 73% "Atmosférická záchranu simulace."
PC Action 6. června - 62% "milovníci předchozích dílů a dalších lidí, nalezení velkou trpělivost!"

Nouzové 5
Nouzové 5 je pátý splátka na mimořádnou sérii a byl propuštěn v listopadu 2014.

Návrat původního
New Custom Engine
V nouzových 5, nový grafický engine byl představen nahradit motor svého předchůdce Emergency 4: Global Fighters for Life.Nový motor má přidávat více detailů a vytvářet realističtější atmosféru. [1] Je postaven na OGRE.

recepce
Mobilní a touchpadu edice
Wiki dopis w.svg Tato sekce je prázdná. Můžete pomoci tím, že jej. (Listopad 2014)
Spin-Off Series
Nouzové 2012: Quest for Peace

Nouzové 2012-2014
Emergency 2012 je první splátka na spin-off série, který byl vyvinut Quadriga Games, publikoval Deep Silver, a využívá Trinigy vizi Engine.

Řada Emergency 20XX byl vysoce kontroverzní uvnitř stav nouze, protože nemohla být upraven, který se stal hlavním prvkem v hlavní sérii nouze, mnoho fanoušků hlavního řady vyvinuté Šestnáct tun Entertainment nelíbilo omezení Emergency 20xx her i když Emergency 2012 ještě viděl slušný finanční in-přijít.

Emergency 2013 (Expansion)
Emergency 2013 je druhá splátka spin-off série, který byl vyvinut Quadriga Games, publikoval Deep Silver. To je datadisk pro Emergency 2012 a přidá čtyři nové kampaně mise, nová mapa Freeplay a nové mise pro majitele nouze 2012. Přesto kontroverzní bylo uvedeno, že v nouzi 20XX hry nebyly primárně zaměřena na skalních Emergency fanoušky, ale byl k tomu nové hráče do série a vzít grafický engine na jeho vrcholu.

Emergency 2014 (Expansion)
Emergency 2014 je třetí a poslední splátka spin-off série, který byl vyvinut Quadriga Games, publikoval Deep Silver. Tento druhý datadisk pro Emergency 2012 se zaměřením na meteorické katastrof. Podobně jako Emergency 2013 je vybaven 4 nové kampaně misí, nové větší Freeplay mapu a 3 nové jednotky. Emergency 2014 byl propuštěn 15.listopadu 2013.
St 31. prosinec 2014, 11:27:59 CET
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one