Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Dying Light.jpeg
Umírání Light je 2015 přežití horor videohra vyvinutá polský videohra vývojáře Techland a publikoval Warner Bros. Interactive Entertainment . To bylo propuštěno na Microsoft Windows , Linux , SteamOS , PlayStation 4 a Xbox One v lednu 2015 po celém světě.
Dying Light.jpeg
Gameplay

Volné běžecké mechanika v Dying Light umožní hráčům skákat z jedné střechy na druhou.
Umírání Light je zombie apokalypsa -themed hra v otevřeném světě. Hráči procházet rozsáhlé městské prostředí zaplavenou začarovaného pandemie, úklidová svět pro zásobování a tvorbě zbraně na obranu proti rostoucí infikované populace s těžkým důrazem na freerunning mechaniky.

Hra je většinou zblízka na bázi s většinou boje proti používání zbraní na blízko. Existuje více než 100 zbraně, které mohou být použity i další hráči, když začne tvorbě nové zbraně.

Dying Light obsahuje dynamický denní a noční cyklus. Během dne, hráč musí jít ven a uklízet na dodávky poslat zpět do bezpečné zóny. Mohou nastavit pasti, zachránit náhodné přežili, a aby jejich cesta k airdrops. Infikovaný jsou pomalé, apatický, a snadno viditelný, což hráč jednoduše, aby jejich cestu kolem nich, ale jejich nebezpečí roste v číslech.Hra obsahuje dynamický systém počasí, který zahrnuje celou řadu podmínek, jako je mlha, déšť a vítr.

Když slunce zapadá Dying Light , infikovaný transformace mnohem nebezpečnější. Bez světla, smysly nakažený stále naléhavější a přesné. Získají schopnost sprint po přehrávače a zvýšily poškození, stejně jako schopnost skákat a šplhat budov, jako přehrávače. K tomu, aby hráči Vyhněte se kontaktu, je třeba použít jejich "Survivor", smysl najít zombie ve tmě, aby zůstali z cesty. Pokud všiml a snaží se uniknout své pronásledovatele, mohou hráči využít rozptýlení a pastí snížit jejich počet. Hráči mohou využít zvuk nalákat zombie. Hlavní obrana hráče proti zombie je UV světlo, což zpomaluje infikovaný.

1. října 2014 Techland oznámil, že se bude více než 50 hodin hraní v plné verzi hry včetně všech obsahu ke stažení .

Multiplayer

Online multiplayer bylo oznámeno až pro 4 hráče v co-op režimu. Bylo potvrzeno, že hra nabídne asymetrické multiplayer . K dispozici bude herní mód známý jako "Be Zombie", která umožní hráči hrát jako zombie a spojit světy ostatních hráčů. V EGX 2014, vedoucí herní designér Maciej Binkowski ukázala, že tam bude problémy po celém světě pro hráče, aby se zapojily do pro zkušenosti. Dva úkoly byly vystavené jedním je boj zabít co nejvíce zombie je to možné, a druhá je závod na výsadek.

Synopse

Hlavní kampaň

Hráči přebírají roli Kyle Crane ( Roger Craig Smith ), tajný dělník poslal proniknout do karanténní zóny ve fiktivním městě Harranu , založený mimo starobylý Turecko, protože jeho úkolem je najít Kadir "Rais" Sulaiman ( Michael Hollick ), rogue agent, který má soubor, který by mohl zničit pověst agentury. Ale když přijde, musí si vybrat mezi splnění své mise nebo pomoc další přeživší vedené Harris Brecken ( Stephen Merchant ). Podívejte se, jak pravidla, kterými se řídí civilizaci rozpadne na prach.

Kuchyně & Cargo stahovatelný obsah

Kuchyně & Cargo bude obsahovat další zbraně, stejně jako nový obsah, příběh, ve kterém se budou nové postavy Antoine Merpe ( David Belle ), Spike (Emmerson Brooks) a Razor (Michael Hollick).

Příběh je vybaven Antoine na jeho hledání se dodat kuchyni spolu s nákladem zbraní, nicméně, dodávka je náklad je přerušen soupeřem Tracer Razor.

Vývoj

Při vývoji umírání Světlo začalo na počátku roku 2012, zprávy tvrdily, že umírání Light byl původně Dead Island pokračování, ale členové z Techland později potvrdil, Hardcore Gamer , že hra je "originální titul od samého počátku." Techland udělal nesouhlasil s kreativní vizí Dead Island a považován za "ne ve velmi dobré obchodní pozice" s Dead Island . Proto Techland rozhodl rozdělit s vydavatele Hluboké Silver a začít rozvíjet Dying Light . Nicméně, Techland slíbil, že Dying Light by být kvalitnější než Dead Island kvůli jeho složité hry, rozsáhlý příběh, stejně jako jeho další vážný a zralé tón. Vývojový tým také považován za Dying Light "příležitost dokázat lidem, že jsme (Techland) učinili AAA hru". Hra byla původně plánoval vydání v roce 2014. Nicméně, 8. května 2014 Techland oznámil, že hra byla odložena až únor 2015 v důsledku "touhy inovace".V E3 2014 , Techland oznámila, že Dying Light bude mít velký důraz na role-playing. Hra datum vydání bylo později tlačil dopředu, aby ledna 2015.

28. října 2014 Techland oznámil, že PlayStation 3 a Xbox 360 verze hry byly zrušeny. Rozhodnutí bylo založeno na "důkladném interním testování", která ukázala, že konzole by správně zvládnout hru.

Techland původně za cíl poskytovat 60 snímků za sekundu (FPS) na obou PS4 a Xbox One. Nicméně, podle Senior Game Producent Adrian Ciszewski, Dying Light  's frame rate bude zablokována na 30 FPS na konzolách, aby bylo možné dodat nativní 1080p grafiku, snížit vstupní zpoždění na minimum, stejně jako zajistit hladší a více gameplay na míru výkonu. Uvažoval 1080p / 30 FPS "optimální řešení pro Dying Light a všechny jeho herní funkce na konzole ". Lead Game Designer Maciej Binkowski oznámila, že den, cyklus bude trvat přibližně 64 minut a noční cyklus bude trvat přibližně 7 minut. Když se ptali na krátké noci, Binkowski řekl: "Viděl jsem dospělý člověk křik během noci, takže jo, 7 minut je určitě dost."

Marketing a uvolnění

Sezóna průkaz pro hru byla vyhlášena 4. prosince roce 2014 a nabídne celou řadu nového obsahu pro hru, včetně misí, zbraní a oblečení. První stahovatelný obsah (DLC), kuchyně a Cargo bude k dispozici jako první držitelé období projít. Ultimate Edition, který obsahuje jak základní hru a sezóna přihrávka byla také oznámil.

17. ledna 2015 Techland oznámila, že fyzické kopie Dying Light bylo odloženo do blíže neurčeného dne v důsledku "delší dodací lhůta, než digitální". Zpoždění ovlivňuje Blízkého východu, Asie, Austrálie a Evropy. Techland oznámila, že hra bude stále k dispozici digitálně na svém plánovaném datu vydání. 24. ledna 2015 Techland oznámila, že fyzické kopie Dying Light pro postižené regiony budou zveřejněny dne 27. února 2015. "Buď mód Zombie ", původně pre-order bonus, byla provedena zdarma pro každého, kdo koupí hru bez ohledu na platformu a území. Preorders fyzikálních kopií hry obdrží Kuchyně & Cargo DLC a DLC balíčky Konečný Survivor Bundle zdarma.
So 31. leden 2015, 14:55:35 CET
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one