Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Deus Ex: Mankind Divided

Deus Ex Mankind Divided.jpg
Deus Ex: Mankind Divided je akční RPG hra vyvinutá společností Eidos Montréal a publikovaná celosvětově společností Square Enix v srpnu 2016 pro Microsoft Windows , PlayStation 4 a Xbox One . Verze pro systémy Linux a MacOS byly vydány v roce 2016 a 2017, resp. Je to čtvrtá hra v seriálu Deus Ex a pokračování hry 2011 Deus Ex: Human Revolution . Hra - kombinující střílečku z první osoby , stealth a hraní rolíprvky - funkce zkoumání a boje v prostředích spojených s hlavním centrem Prahy a úkoly, které poskytují zkušenosti a umožňují přizpůsobení schopností hlavní postavy sadami Praxis. Konverzace mezi postavami mají řadu odpovědí, s možnostmi v rozhovorech a v zásadních bodech příběhu, které ovlivňují způsob, jakým se události odehrávají. Kromě hlavní kampaně mohou hráči dokončit režim porušení, kyberprostoru. Porušení bylo později vydáno jako samostatný samostatný produkt.
Deus Ex Mankind Divided.jpg
Set dva roky po lidské revoluci v 2029, svět je rozdělen mezi normální lidi a ti s pokročilými, kontroverzními umělými orgány daboval “augmentations”. Po násilné události zvané Aug Incident, byli rozšíření lidé segregováni ; toto podnítí rozhořčenou debatu a éru "mechanického apartheidu". Hlavní protagonista Adam Jensen , vybavený pokročilými novými augmentacemi po lidské revoluci , je dvojím agentem pro hackerskou skupinu Juggernaut Collective, aby odhalil Ilumináty , kteří organizují události v zákulisí. Příběh zkoumá témata transhumanismu a diskriminace, používat opakující se cyberpunkové nastavení a motivy konspirační teorie .

Produkce lidstva Rozdělená začala po dokončení expanze lidské revoluce Chybějící článek . Eidos Montréal chtěl zlepšit svou hru a vyprávění a oslovit kritiky fanoušků a recenzentů Human Revolution . Herní a grafický engine byl přestavěn od nuly na hardware nové generace. Větší zaměření na realismus a temnější témata příběhu vyústily v tlumený rozsah barev oproti předchozí hře. Lidský revoluční skladatel Michael McCann se vrátil, aby napsal skóre s nováčky Sascha Dikiciyan a Ed Harrison.

Hra byla vyhlášena v roce 2015 po dlouhé propagační kampani. Následná marketingová hesla byla kritizována žurnalisty a rozdělující tier-založená preorder kampaň byla zrušena kvůli odporu hráče. Post-launch, příběh-založený stahovatelný obsah byl propuštěn v roce 2016. Kritický příjem lidstva rozdělil byl pozitivní, a hra je příběh, grafika a hratelnost byli chváleni. Kritika se zaměřila na stručnost její kampaně a na řešení jejích témat. Ačkoli hra umístěná vysoce na prodejních grafech, to bylo rumored být komerční zklamání a to bylo spekuloval, že série by byla daná v držení.Deus Ex: Lidstvo Divided je akční hra na hrdiny s střílečkou z první osoby a stealth mechanikou. Hráči hrají roli Adama Jensena, muže vybaveného mechanickými kybernetickými implantáty zvanými augmentace.Prostředí hry, od otevřených světových hubů přes více scripted prostředí, jsou prozkoumány v první osobě ; akce, jako je skrytí za krytem, ​​konverzace s nehratelnými znaky (NPC) a některé animace útoků přepnout na zobrazení třetí osoby. V těchto prostředích mohou hráči najít NPC, které posune hlavní příběh quest a volitelné vedlejší úkoly; vyplnění úkolů a dalších akcí, jako je nalezení skrytých oblastí odměnit Adam se zkušenostními body (EXP). EXP odemkněte Praxis Body pro upgrade svých schopností. K dispozici jsou také prodejci na černém trhu, kteří dodávají vybavení, materiály a zbraně pro kredity, měnu in-game.

Hráči mohou přistupovat k situacím mnoha způsoby; násilný přístup střílí jejich cestu prostředím, zatímco se kryje před nepřátelskou palbou. Adam může zaujmout kradmý přístup, vyhýbat se stráží a bezpečnostním zařízením (opět pomocí krytu, aby se vyhnul nepřítelům). Může se pohybovat mezi prvky krytu a kolem rohů a přitom zůstat skrytý. Systém melee takedown nabízí kromě smrtelných a smrtelných zbraní i smrtící a neletální možnosti. Adam může přemístit těla nepřátel na úkryty, zabránit jim v tom, aby byli viděni a vyvolávat poplach. Adminovy ​​rozšíření lze získat a aktualizovat pomocí balíčků Praxis Kits zakoupených od dodavatelů, nalezených v herních prostředích nebo automaticky odemknutých získáním dostatečného množství EPX; vyšší úrovně vyžadují pro odemknutí více sad Praxis. Augmentační funkce sahají od pasivních vylepšení až po Adamovo vidění nebo odolnost proti poškození; k aktivnímu upgradu, jako je zvýšená síla nebo schopnost pádu z velkých výšek bez zranění. Některé augmentace jsou závislé na Adamově energetické úrovni, deaktivují se po vyčerpání energie. Jiné schopnosti přetaktování přinutily hráče deaktivovat další augmentaci, aby mohli pracovat.

Non-smrtící a smrtící zbraně, koupil nebo sebral od nepřátel, moci být upraven s částmi zachráněnými od jiných oblastí. Nové komponenty a prvky, jako například zařízení pro odemykání víceúčelových zařízení pro jedno použití, lze zakoupit od dodavatelů nebo postavit ze záchrany v každé oblasti. Využití záchrany k řemeslným novým komponentům vyžaduje plány objevené ve světě .Adam může zaseknout celou řadu zařízení, s hacking rozdělena do dvou režimů. První má Adam hacking statická zařízení, jako jsou počítače, které spouští minigame umožňuje hráčům zachytit body (uzly) a přístup k zařízení. Druhý režim zahrnuje hackování zařízení, jako jsou laserové pasti a bezpečnostní roboty, spouštění pozměněného minigamu, kde musí být zóny v grafu spuštěny, aby se zařízení ve stanovené lhůtě deaktivovalo.

Adam mluví s NPC o hlavních a vedlejších úkolech a některé konverzace přidávají informace do světa hry. Má několik možností konverzace, které ovlivňují jeho výsledek; volba správné volby může pomoci splnit cíle a volba nesprávné možnosti zavře trasu a donutí hráče najít alternativní řešení. „Sociální“ augmentace lépe čte výraz NPC a vyhodnocuje jejich psychologický profil, což zvyšuje šanci na výběr správné možnosti dialogu. Většina bitev šéfa může být negována použitím určitých možností dialogu.

V režimu Breach je hráč hackerem, který infiltruje Palisade Bank, aby získal data od společností Deus Ex a unikl během časového limitu. Podobný arkáda s neskutečným, polygonální grafický styl, hráč má avatara a naviguje prostředí s jedinečnými augmentací. Monitor nepřátel mění své reakce v závislosti na hráčském přístupu k úrovni. Ačkoliv lidstvo rozdělené nemá režim pro více hráčů, Breach má žebříčky, které hráčům umožňují porovnávat výsledky a pozice online. Jeho odměny za dokončení úrovní jsou náhodné nebo změny herních prvků v jednotlivých mapách.

Synopse

Chronologie Deus Ex
2027 - Pád
2027 - Lidská revoluce
2029 - Lidstvo rozdělené
2052 - Deus Ex
2072 - Neviditelná válka
protitE

Nastavení
Lidstvo rozdělené je stanoveno v roce 2029, dva roky po Deus Ex: Human Revolution . Série Deus Ex je zasazena do cyberpunkové budoucnosti, která bude plná tajných organizací a spiknutí, včetně Iluminátů . Před lidskou revolucí , pokroky v biotechnologii a kybernetice vedly k vývoji "augmentations", umělých orgánů schopných zvýšit lidský výkon. Augmentace vyžaduje použití Neuropozyne, vzácného, ​​drahého imunosupresivního lékukteré brání tělu v odmítnutí augmentace. Oni také vytvořili společenské rozdíly mezi “augs”, lidé, kteří přijali augmentation technologii; a normální lidé, kteří jsou buď morálně proti němu, příliš chudí, než aby si to dovolili, nebo jejichž orgány je aktivně odmítají.

Během lidské revoluce plánovali Ilumináti omezit počet rozšířených lidí s biočipem. Jsou proti nim Adam Jensen, šéf bezpečnosti v pro-augmentační korporaci Sarif Industries, který je silně rozšířen po útoku na jeho zaměstnavatele, který ho kriticky zraní. Člen Iluminátů Hugh Darrow podvrací Illuminatiho plán předsudky proti lidskosti proti augmentaci, vysílající signál z arktické výzkumné základny Panchaea, která řídila kohokoliv s šílenstvím biočipu; masový chaos se později nazývá Aug Incident. Jensen zastaví signál a má na výběr: vysílat příběhy podporující Darrowa, Ilumináty nebo jeho zaměstnavatele, nebo zničit Panchuu a nechat lidstvo rozhodnout. Jensen ničí Panchaea v kanonickém konci, ale sociální trauma od incidentu Aug a Ilumináti manipulace způsobí, že augmentovaní lidé budou stigmatizováni. Lidstvo uložilo "mechanický apartheid"Lidstvo Rozdělené , izolovalo je v ghettech a zbavovalo jich svých práv.

Příběh se zaměřuje na události v Praze , s některými akcemi v Dubaji a Londýně .Několik frakcí hraje klíčové role ve světě hry. Jedním z nejvýznamnějších je Ilumináti, skupina korporativních elit, která ovlivňuje společnost pro vlastní cíle. Ilumináti jsou protichůdní Juggernaut Collective, skupině hacktivistů vedené temným Janusem a předchůdci podzemních hnutí v původním Deus Ex . Dvě hlavní frakce v lidském rozdělení jsou Task Force 29 (TF29), Interpol- protiteroristický tým založený v Praze; a rozšířená práva koalice (ARC), původně skupina pomoci pro rozšířené lidi a nyní kontroverzní tělo oponovat zneužívání rozšířeného.

Znaky
Protagonista lidské revoluce Adam Jensen se vrací jako vedoucí postava. Předpokládaný mrtvý po Panchaea zničení, on byl zachráněn a tajně implantovaný s pokročilými augmentations. Kvůli genetické rysu, který dovolí augmentations bez Neuropozyne, Jensen zabírá střední půdu mezi lidmi, kteří nedůvěřují rozšířeným lidem a ti jehož augmentace jsou rozpadající se kvůli nedostatku Neuropozyne. Adam se stává součástí TF29 jako dvojitý agent pro Juggernaut Collective, aby odhalil Ilumináty, interakci s neviditelným vůdcem kolektivů Janusem přes Alex Vega. Jeho spolupracovníky v TF29 jsou režisér Jim Miller a psycholog Delara Auzenne. Adamovi hlavní oponenti jsou vůdce ARC Talos Rucker a Viktor Marchenko, člen ARC, který se stává teroristou. Ústřední postavy v epizodách obsahu ke stažení (DLC) jsou Frank Pritchard, starý spolupracovník z Sarif Industries; Shadowchild, kvalifikovaný hacker s zášť vůči korporaci Palisade Bank; a Hector Guerrero, tajný agent ve vězení "Pent House" pro rozšířené zločince.

Plot
Během mise v Dubaji pro TF29 je Adam napaden rozšířenou žoldnéřskou skupinou a těsně uniká. Vrací se do Prahy a mluví s Vegou; jsou zapojeni do bombového útoku, který poškozuje Adamovy augmentace. Poté, co je opravil a dozvěděl se o skrytých augmentacích zasazených během jeho zotavení po Panchaea, Adam špioni na setkání mezi Millerem a jeho nadřízenými a dozvědí se, že nedávné útoky budou připsány ARC OSN.vedení lidí. Adam je poslán Millerem do ghetta Golem City a konfrontuje Ruckera, který umírá poté, co potvrdil, že ARC neodpovídá za útoky. Marčenko s lichotníkem, jímž je iluminát, vezme místo Ruckera a začne řídit ARC směrem k militantnosti. Adam se dozví, že režisér TF29 Joseph Manderley a generální ředitel VersaLife Bob Page - významní členové Iluminátů - použili Orchid, biologickou zbraň , aby zabili Ruckera.

Ruckerova smrt způsobuje nepokoje v rozšířené populaci a Praha ukládá stanné právo. S pomocí Vegy a Januse se Adam dozví o dvou příležitostech, jak čelit Marchenkovi: Orchidovým datům uloženým v trezoru Palisade Bank a Allisonovi Stankovi (fanatický, rozšířený bývalý voják, který pomohl vyrábět bombu). Na obou trasách Adam infiltruje Marchenkova základna ve švýcarských Alpácha Marchenko ho vstříkne Orchidou. Adam přežije díky svým genetickým rysům a dává vzorku Vegové pro analýzu, když se vrátí do Prahy. Poté, co špehoval místní zločineckou rodinu, se dozví, že Marchenko plánuje útok na londýnský summit pořádaný vlivným generálním ředitelem Nathanielem Brownem. Brown lobbuje proti zákonu o lidském navrácení, zákonu podporovanému iluminátem, který by permanentně oddělil rozšířené území v izolované metropoli Rabi'ah.

Adam nedokáže přesvědčit Browna o hrozbě a konfrontuje Marčenkovy muže poté, co proniknou na vrchol, otravují Millera Orchidou. Millerův osud závisí na Adamových dřívějších činech - pokud Adam nedokáže zachránit Browna, jeho smrt v rukou ARC podněcuje podporu zákona o lidském navrácení; zachránit Browna zmocní jej, aby zablokoval akt. Po konfrontaci s Marchenkem ho Adam může zabít nebo zatknout. Vega slibuje, že Juggernaut Collective bude sledovat Manderleyho a Page a Adam trvá na tom, aby ho Vega představil Janusovi. V post-úvěrové scéně, rada Iluminátů členů (vedl o Lucius DeBeers) svolá a rozhodne se pozorovat Adam pozorně. DeBeers pak řekne Auzenne, jeho agent TF29, že oni používají Adama najít Janus.

Příběh je rozšířen o sérii DLC, "Jensenovy příběhy". V Zoufalých opatřeních Adam zjistí, že záznam z bombardování byl upraven členem Tarvos Security, aby ochránil člena rodiny. V systému Rift , Adam je pověřen Pritchard prolomit se do Palisade je Blade vault a vyšetřovat logistiku Rabi'ah; s pomocí Shadowchild pronikne do trezoru. Když je Pritchardův avatar uvězněn v systému, Shadowchild a Adam děrují díru ve firewallu Blade jako odklon, aby mohl uniknout. V trestné minulosti, Adam mluví s Auzenne o časném poslání, ve kterém šel tajně v Pent House, když Guerrero ztmavl. Poté, co kontaktoval Guerrero a byl zapojen do vzpoury ve vězení, Adam zjistí, že Junkyard: prstenec s rozšířením, který používá Fixer, vězeň. Guerrero se stal spojencem s Junkyardem a chce zabít Fixer poté, co zjistí jejich identitu. Adam může situaci zneškodnit nebo se postavit na stranu (což vede k různým osudům Guerrera a Fixeru), a požádá Auzenne, aby zabila, aby ochránila misi.

Vývoj

Eidos Montréal vyvinul lidskou revoluci jako prequel Deus Ex a restart série po několika letech klidu. Ačkoliv byla lidská revoluce během svého vývoje přivítána skepticismem, byla v roce 2011 vydána kritickému a komerčnímu úspěchu. Vedoucí spisovatelka Mary DeMarleová řekla, že tým nemá žádné plány na pokračování během výroby lidské revoluce , protože jejich primárním cílem bylo vrátit Deus Ex do očí veřejnosti. Jak vývoj skončil, hlavní tým si uvědomil, že potřebují vyrábět pokračování. Pokračování byl původně být produkován Obsidian Zábava . Studio CEO Feargus Urquhart odhadl, že jejich verze by byla vydána v roce 2014, ale plán se nepodařilo uskutečnit kvůli nespecifikovaným okolnostem.

Produkce lidstva Rozdělená začala v roce 2011 po dokončení The Missing Link , expanze lidské revoluce . Tým se snažil zlepšit a zefektivnit zkušenost s lidskou revolucí s lidstvem rozděleným , udržet dobře přijaté prvky neporušené a leštit ty, které byly kritizovány při startu nebo zůstaly nedotčené kvůli časovým omezením. Výroba pokračování v trvalo pět let, s jeho dlouhý vývoj vysvětlit DeMarle a hratelnost režiséra Patricka Fortier jak kvůli modernizované technologii a hloubku příběhu. Výroba byla dokončena 29. července 2016, s Eidos Montreal potvrdil, že hra bylazlato (což znamená, že se připravuje na duplikaci a vydání).
Scénář
Podle DeMarleho se tým setkal, aby diskutoval, kam jít z Human Revolution . Inspirováni srpnovým incidentem na konci lidské revoluce , chtěli prozkoumat jeho dopad a následky. Ačkoli lidská revoluce skončila s volbou hráče, tým si uvědomil, že světová populace by byla příliš zaneprázdněná zabývající se tragédií, která by si všimla. Toto umožnilo vývoj pokračování kde volba každého hráče byla platná. DeMarle měl na starosti narativní design, dohlížel na velkou skupinu spisovatelů, kteří byli rozděleni do týmů; někteří zpracovali hlavní příběh s DeMarle, jiní postranní questy a jiní pomáhat s elementy takový jako stromy dialogu se znaky šéfa. Jeden z přispěvatelů k scénáři byl James Swallow , kdo předtím psal další média a pomáhal s psaním Lidská revoluce a Deus Ex: Pád . Při popisu lidstvo Rozdělená je narativní konstrukce, producent Olivier Proulx řekl, že tým chtěl redesign narativní strukturu s minimálním rizikem pro hráče použít uložit ke hře přes několik set zakončení (jako u Human Revolution ). Klíčové zvraty byly přítomny až do konce hry, což ovlivnilo možnosti dialogu a příběhů. Některé prvky plotu zůstaly nevyřešeny do konce lidstva rozděleného, kterou DeMarle přisuzuje výrobním časovým limitům a problémům způsobeným detailem hry.

O tom, kde by měl vyprávět příběh, říkal Fortier, že tým chce vyvíjet první hru zaměřenou na transhumanismus . To vedlo k začlenění tématu diskriminace , zřejmě logického výsledku sociálních divizí vytvořených augmentacemi. Ačkoliv se témata shodovala se současnými událostmi v reálném světě, Fortier řekl, že to bylo především náhodné. Tyto prvky hrály v seriálu ' cyberpunk prostředí a jeho zaměření na teorie spiknutí . Praha byla vybrána proto, že se tým chtěl zaměřit na Evropu po velké části lidské revolucebyl zasazen do Ameriky. Praha byla dobrým příkladem města s kombinací staré a nové architektury. Tým si ho také vybral kvůli mýtu golema (pocházejícího z Fleur Marty ve střední Evropě), který se odráží v ghettu Golem City.

Při vytváření příběhu si DeMarle potřeboval vzpomenout na dosavadní vyprávění Deus Ex . Přistoupila k němu jako k historii napsané vítězem , s prokázanou skutečností v původním Deus Ex, že není přesný. Toto zapadá do hledání pravdy, tématu lidstva rozděleného . Doplňkové informace ve hře pomohly propojit lidstvo rozdělenou na lidskou revoluci a budoucí hry Deus Ex . Ilumináti, klíčoví antagonisté v sérii, byli vylíčeni jinak v lidském dělení než v původním Deus Ex., kde oni byli část “90s-éra X-soubory -styl paranoia”. DeMarle je napsal jako volně orientovanou elitu, kde každý člen sleduje své vlastní cíle. Ona porovnávala Ilumináty lidstva rozdělené s bankéři popsanými v knize Too Big to Fail . Oba byli příliš arogantní, než aby se spojili ve společné věci, a bankéři byli nejblíže k fiktivní Iluminátů.


Rané rozhodnutí přineslo lidskou revoluci protagonistu Adamovi Jensenovi zpět pro lidstvo rozdělené . Podle Proulxa ho jeho "badass" persona učinil favoritem personálu. DeMarle neviděl Adama jako majícího dlouhý život v seriálu Deus Ex a zemřel na konci jednoho z jejích návrhů pro Lidskou revoluci . Jádrem Adamova zobrazení v lidském dělení bylo jeho přijetí jeho augmentací poté, co byli na něj nuceni. Popsal hra režiséra Jean-François Dugas jako „nástroj a zbraň“, Adam přijal jeho rozšířený status lidstvo dělía rozhodl se jej použít pro větší dobro a své osobní cíle. [32] Ačkoli lidská revoluce zobrazovala Adama jako reaktivního, v lidském dělení DeMarle trval na tom, aby byl přepsán jako proaktivní. Jeho interakce s Millerem musela vzít v úvahu Adamovu přepracovanou osobnost a potřeby misijní hry.Elias Toufexis se vrátil k hlasu Adamovi a byl povolán, aby začal nahrávat v roce 2013. O návratu do role to Toufexis popsal tak snadno, protože znal Adamovu postavu lépe; to bylo ještě obtížné, nicméně, protože Adamova osobnost byla definována hráčem. Toufexis potřeboval mít několik verzí Adama v paměti, tak on mohl měnit jeho hlas odpovídajícím způsobem.

Herní design
Režisér Jean-François Dugas projednal herní design Mankind Dividas a řekl, že ačkoliv jejich první hra byla charakterizována celkovým „naiveté“, Mankind Divided potřeboval odvahu přinést hru Deus Ex na „další úroveň“. Měli pevný základ s lidskou revolucí , ale tým se chtěl z této základny vyvíjet a řešit problémy hráčů a kritiků. Problémy zahrnuty potíže s rovnováhou, tuhé mechanika, slabý souboj a souboje s bossy, které se zdálo, penalizovat neletální herní styl. Některé z těchto problémů byly vyřešeny v řezu ředitele lidské revolucea zpětná vazba z toho umožnila týmu další přizpůsobení a vyvážení designu lidstva rozděleného . Hra musela odrážet příběh kolem Jensenova přijetí jeho augmentací.

Tým se zaměřil na vytváření pohlcujícího prostředí a možností pro hráče (od nelineárního průzkumu až po primitivní plnění cílů) ve velkém a malém měřítku. Systém modernizace Praxis byl přenesen z lidské revoluce a zbraně vycházely z jejich skutečných protějšků. Systém AI byl aktualizován, se dvěma různými subsystémy pro otevřený boj a stealth, které by reagovaly odlišně a plynule reagovaly na akce hráče. Rozšíření byla založena na telemetrii z lidské revoluce, která ukázala, co bylo populární u hráčů.Tým hodnotil bitvy šéfa v kontextu lidstva rozděleného, včetně klasických šéfů, kteří museli bojovat, a setkání, která by mohla být řízena slovně. Ačkoli Fortier nechtěl klasické bitvy šéfů, uvědomil si, že jejich mechanická omezení je nutí. V odezvě na stížnosti na outsourcované bitvy šéfa v lidské revoluci , ty v lidském dělení byly vyvinuty in-house; každý šéf byl splavný konverzací nebo nesmrtelnými možnostmi.

Režim porušení vznikl, když se tým chtěl odklonit od realismu hlavní hry. A „live“ tým vedený Fleur Marty, vytvořený Porušení přivést lidstvo dělí ‚s mechaniky na non-realistické prostředí. Ačkoli tým chtěl experimentovat s multiplayerovým režimem, bylo by obtížné implementovat a vysvětlovat v nastavení Deus Ex a rozhodli se pro asynchronní systém. Zavedli prvky, které podporovaly rychlé dokončení. Včasné stavby měly těžší cestu zpět k výstupu každé úrovně, který byl změněn kvůli jeho negativnímu dopadu na stealth-založené gameplay. Tým zahrnoval mikrotransakce, ale Marty v rozhovoru řekl, že hráči nemusí platit nic. Jejich cílem bylo učinit porušení "lehčí než Hearthstone ": režim, který byl součástí maloobchodní hry spíše než free-to-play , samostatný režim.

Technologie
Lidstvo rozdělené běží na Dawn Engine, herní engine určený pro osmý generaci herního hardwaru . Byl postaven na Glacieru 2, interním motoru vytvořeném IO Interactive . Tým měl několik možností motorové technologie po lidské revoluci . Oni zahrnovali Unreal motor , použitý jiným týmem ve společnosti vyvinout 2014 zloděje restart ; CDC engine, vytvořený společností Crystal Dynamics for Tomb Raider: Underworld a jeho nadcházejícím restartem série 2013 , a motorem IO Interactive Glacier 2 používaným Hitmanem: Absolution. Díky své rozsáhlejší sadě nástrojů si Eidos Montréal vybral Glacier 2 a rozšířil svůj základní rámec pro vytvoření Dawn Engine. Tým zavedl renderování založené na fyzice (nový animační systém) jako součást redesign a motor byl optimalizován pro narativní základnu hry.

Vytvoření prostředí bylo výzvou pro vývojáře, kteří chtěli být v rámci plánovaného designu hry a dostupné technologie co nejrealističtější. Vlasy postav, navržené tak, aby vypadaly co nejživěji, byly oživeny vlastní technologií založenou na TressFX . Specializované programování osvětlení umožnilo realismus v měnících se světelných podmínkách. Environmentální měřítko bylo problematické; interiérové ​​pokoje s realistickými proporcemi a vysokými detaily byly příliš velké, aby se vešly do jejich vnějších struktur, a tým použil programovací triky k udržení iluze reality. Více různých světelných filtrů bylo vytvořeno na různých úrovních, aby se dosáhlo dynamického, realistického systému osvětlení, a využití světla světlem bylo spojeno s jeho uměleckými tématy. Vzhledem k nedostatku funkcí specifických pro konzoli byla pro filtry vyhlazování používána interní technologie, která zachovala hladký obraz při navigaci v prostředích.

Prvkem původního motoru Glacier 2, který byl přenesen do Dawn Engine, byl "systém entit", pokročilý systém AI, který umožňoval rychlé vytvoření nového chování AI na základě stávajících návrhů. To eliminovalo potřebu specializovaného programátoru AI. Výhodou technologie Dawn Engine byla její schopnost držet velké množství entit najednou, což bylo vhodné pro velká herní prostředí. Architektura „řízená subjektem“ umožnila umělcům hluboké zapojení do životního prostředí a týmů pro návrh úrovně. Výkonnější technologie umožnila zahrnout více interaktivních a environmentálních objektů a prvků, které jsou centrální pro řadu Deus Ex , jako jsou vzduchové kanály a kryt. Tým se chtěl vyhnout zjevným stěnám, které bránily hráči v pohybu za hranice mapy, takže integrovaly oblasti do prostředí a smyčkovaly hlavní ulice, aby vytvořily iluzi velikosti.

Umělecký design
Martin Dubeau byl uměleckým ředitelem Mankind Divided a umělecký ředitel pro lidskou revoluci Jonathan Jacques-Belletête zůstal jako výkonný umělecký ředitel. Stejně jako Human Revolution , renesanční umělci (včetně Johannese Vermeera , Rembrandta a Leonardo da Vinci ), za předpokladu, konstrukční inspirací pro tým. Postoj lidstva k augmentaci byl popsán jako metaforické a zjevné vyjádření přechodu mezi temným věkem a věkem osvícení , kdy zlato zůstalo symbolickým zastoupením pro-augmentačních frakcí. Černá a zlatá byla dominantní barvy pro lidskou revoluci , ale lidstvo rozdělené dělalo méně použití těchto barev kvůli jeho vyprávění; místo toho použila modré a šedé pro vytvoření utlumeného nastavení. Jeho herní svět se zaměřil na to, aby místa byla rozpoznatelná a zároveň přidávala futuristické, cyberpunkové prvky, protože hra byla nastavena v blízké budoucnosti. Dubeau představoval více-tlumený tón a násilnou reakci proti augmentations tím, že používá “studené, syrové, a neprůhledné materiály” pro moderní architekturu. Golem City, pražské ghetto pro rozšířené občany, bylo založeno na Kowloon Walled City a korporátním bydlení ; pro Dubaj byl tým inspirován prací Zahy Hadid .

Adamovo oblečení bylo změněno, odkazovalo se na jeho první vystoupení v lidské revoluci a jeho vývoj po této hře. Ačkoli Jacques-Belletête byl spokojený s designem první hry, Dubeau chtěl používat to jako výchozí bod pro nový design. Umělecký tým se po určité době na interní spolupráci rozhodl spolupracovat s externím partnerem. Kontaktovali Errolsona Huga, spoluzakladatele berlínského designového domu Acronym, aby navrhli Adamův kabát. Jeho nová výbava směřovala k vojenskému cítění, zatímco obsahovala stylistické prvky z jeho dřívější podoby, módní prvky společné pro Hughovu práci a praktická upevnění a úpravy, které by umožnily přizpůsobit Adamovy augmentace. Marchenkova tvorba odrážela život a práci. Charakter Ruckera byl navržen jako symbol jeho vlastních těžkostí a jeho postavení v ARC. Jeho scéna smrti zahrnovala západ slunce, který, podle Dubeau, reprezentoval smrt cyber-renesance. Policejní důstojník vzory odráží téma regrese, a jejich zbroj byla modelována na středověkých rytířů. Kromě Adamova kabátu, Hugh a Acronym spolupracovali na celkovém designu oblečení. Její kostýmy byl inspirován dílem módního návrháře Gareth Pugh .

Hudba
Skladatel pro lidskou revoluci Michael McCann se vrátil jako skladatel pro lidstvo rozdělené . McCann se přidal Sascha Dikiciyan , jehož práce zahrnovala Borderlands a Tron: Evolution . Podle audio režiséra Steve Szczepkowski, tým chtěl stavět na hudební základně lidské revoluce a zároveň komunikovat temnější témata lidstva rozdělena ; Kvůli měřítku hry, jiný skladatel byl hledán připojit McCann. Po vyslechnutí Dikiciyanovy hudby Szczepkowski s ním mluvil o vstupu do týmu; Dikiciyan sdílel své nadšení pro sérii a přišel na palubu. Porušení režimu hudbu složil Ed Harrison, a herní končícím téma bylo složeno Misha Mansoor z postupného kovového pásu periférie . Dvě alba soundtracku pro Mankind Divided byla vydána 2. prosince 2016: standardní vydání a rozšířené vydání s dalšími skladbami.

Vydat
Lidstvo rozdělené bylo potvrzeno v tiskové zprávě z roku 2013 od Eidos Montréal o seriálu Deus Ex jako součást seriálu projektu " Deus Ex Universe", s budoucími hrami a dalšími médii určenými k rozšíření série. Hra byla propuštěna den před oficiálním oznámením, na začátku dubna 2015, pro osobní počítače PlayStation 4 , Xbox One a Microsoft Windows (PC). To bylo vyvrcholením třídenního „Nelze zabít Progress“ propagační akce, kterou pořádá od Eidos Montreal a vydavatele Square Enix , který uváděl živé škubnutíproud člověka, tempo, spaní a meditace v nepopsatelné místnosti. Diváci mohli změnit úhel kamery a hlasovat o tom, jak by měl člověk během výslechu jednat. Tato kampaň, inspirovaná Deus Ex " výběr založený na příběhu a hry, které jsou určeny upozornit fanoušky, aby se vrátil série.

Přívěs byl vyroben Visual Works , Square Enix 'CGI oddělení. Vizuální dílo bylo zapojeno s Deus Ex a Eidos Montréal, protože Square Enix získal v roce 2009 předchozího majitele seriálu Eidos Interactive . Adamův charakterový model byl založen na originálních modelech CGI z Human Revolutiona konstrukční dokumenty Eidos Montréal. Eidos Montréal spolupracoval s Visual Works na estetickém designu a obsahu přívěsu. Ačkoliv jejich předchozí projekty měly nastavení založená na evropské fantazii nebo pokročilé vědecko-fantastické budoucnosti, tým použil realistickou Prahu pro bombardovací scény. Akční scény byly zpracovány předem s herci zachycujícími pohyb. Nejtěžší scéna pro Visual Works byla tam, kde Adam aktivoval rozšíření Titan Armor, aby blokoval krupobití kulek.

PC verze byla vytvořena společností Nixxes Software a Advanced Micro Devices (AMD), která se zaměřila na schéma řízení a možnosti grafiky pro různé počítačové systémy. Nixxes a AMD umožnily hladký provoz na systémech DirectX 12 . Systém DirectX 12 zahrnoval nové aplikační programovací rozhraní, které bylo podobné rozhraní používanému pro verze konzoly, což umožňuje ekvivalentní optimalizaci a výměnu technologických vylepšení. Prioritou pro grafiku PC bylo zlepšení bokeh a hloubky ostrosti, aby se vytvořilo realističtější prostředí. Efekty byly implementovány s AOFX, součástí GPUOpen AMDnástroj middleware. Dalším vylepšením byl efekt vlasů TressFX, který AMD pozměnil tak, že byl označen za nový grafický nástroj nazvaný PureHair.

Lidstvo rozdělené bylo původně naplánováno na vydání 23. února 2016. V listopadu 2015 však tým oznámil, že jeho vydání bude zpožděno až do 23. srpna. Podle Eidose Montréal, když měl tým plně hratelnou verzi, potřeboval čas navíc. leštit hru na hráče standardní kvality. Hra byla vydána ve standardních a digitálně deluxe edicích, které zahrnovaly přístup k DLC a položkám ve hře, jako jsou sady Praxis. Jako předobjednávkový bonus pro PC verzi byl pro hru Dota 2 pro více hráčů online bitevní arény vydán hlasový balíček s Adamovým hlasem . Port pro Linux a macOSbyly vyvinuty a publikovány společností Feral Interactive .Linuxový port byl vydán 3. listopadu 2016, a MacOS verze 12. prosince 2017. To bylo také vydáno ve standardu a digitálních-deluxe vydání, s v-položky hry a DLC.

Spor
Krátce poté, co byla hra vyhlášena, byl lidský dělník kritizován on-line za používání slova "apartheid" jako součást svého marketingu. Kritika pocházela z historického spojení slova s apartheidem , systémem rasové segregace v Jižní Africe pro většinu 20. století. Členové osazenstva hry bránili jejich použití termínu, kvůli jeho důležitosti pro předmět je věc. Další spor vyvstal mezi veřejností a dalšími vývojáři her pro lidstvo k rozdělení ‚s použití výrazu‚Aug Lives Matter‘ve svém propagačním umění pojetí. Slogan je velmi podobný záležitosti Black Lives Matteraktivistické hnutí, které je proti rasismu. Podle vývojářů byla podobnost shodou okolností a její volba předcházela vzniku hnutí v roce 2013.

Původní marketingová kampaň pro lidstvo se rozdělila kolem pětistupňové předobjednávkové kampaně; hráči, kteří hru předem objednali, si mohli vybírat položky z každé úrovně (každá s vlastními bonusy předobjednávky) v závislosti na předobjednávkách na celém světě. Nejvyšší úroveň by umožnila hráčům přístup ke hře čtyři dny před datem vydání. Podle Square Enix, systém byl zamýšlel nabídnout více svobody k hráčům o pre-objednat obsah spíše než vývojáři vybírat pre-objednat obsahové balíčky pro vydání v každém regionu. Herní novináři a fanoušci byli vůči kampani velmi kritičtí. Kvůli negativní reakci byl systém zrušen a veškerý obsah byl k dispozici těm, kteří hru předobjednali nebo si zakoupili vydání 1. dne. Lidstvo Divided byl kritizován po vydání pro jeho použití microtransactions, smíchaný zvěsti o vnitřních problémech s vývojem hry.

Obsah po vydání
Po vydání hry se vývojový tým zaměřil na obsah po vydání a obsah ke stažení (DLC) od epizod založených na příběhu po aktualizace programu Breach. Volná, samostatná verze programu Breach byla vydána na Steam 24. ledna 2017; Deus Ex: Mindind Divided - Ve stejném dni byl vydán non-interaktivní virtuální realistický turné po čtyřech prostředích v Mankind Divided . Přístup k DLC byl proveden samostatným nákupem a jako součást sezónního průkazu, který byl součástí luxusní edice.

Příběh DLC byl propuštěn pod zastřešujícím názvem "Jensenovy příběhy". Zoufalá opatření , krátká mise, která byla stanovena po událostech hlavní hry, byla vydána jako předobjednávkový bonus, než se stala dostupnou ke stažení zdarma v lednu 2017. Další DLC, System Rift , byl vydán 23. září 2016, jeden měsíc po vydání hry. Kromě nového umístění, aby prozkoumala, systém Rift ‚s příběh vysvětlil režim porušení. Konečná expanze DLC, trestná minulost , byla propuštěna 24. ledna 2017.

média
Viz také: Seznam médií Deus Ex
Pětikritový komik s názvem Deus Ex Universe: Dětská křížová výprava byla vydána komickou větou Titan Books mezi únorem a červencem 2016. Komiks napsal Alexander C. Irvine a kreslil John Aggs. Komici byli shromážděni spolu a povolený jako jeden objem 30. srpna. Spin-off román napsaný vlaštovka, Deus Ex: černé světlo , byl vydáván Titan knihami 23. srpna 2016. Podle Swallowa, černé světlo zaplní některé mezery příběhu mezi lidskou revolucí a lidstvo rozdělené, s jeho přijetím práce s TF29. Black Light byl jednou z několika možností, jak zaplnit mezeru v příběhu, přičemž další možnosti byly komické seriály nebo online animované seriály. Kromě těchto, Swallow napsal novelu s názvem Deus Ex: Hard Line představovat Alex Vega, a Irvine a Aggs spolupracovali na mini-komiks s názvem Deus Ex Universe: Dawning Darkness . Zpočátku předobjednávka exkluzivní, Hard Line a Dawning Darkness byly vydány jako free downloady.
St 12. červen 2019, 08:58:00 CEST
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one