Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Destiny Beta.jpg
Destiny je online first-person střílečka videohra v "mýtické sci-fi" nastavení otevřeném světě. To bylo vyvinuto Bungie a publikoval Activision v rámci desetiletého vydavatelského řešení.Hra byla propuštěna na PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 a Xbox One herních konzolí dne 9. září 2014
logo Beta.jpg
Pro začátek, Joe Dougie zdůraznil, že vesmír osudu bude "živý". Akce se může stát ve hře, které nejsou nutně kontrolovaným nebo plánované vývojářem, který pomůže vytvořit dynamicky se rozvíjející zážitek pro Bungie a dynamický herní zážitek pro hráče. Herní styl byl popsán jako first-person střílečka, která se začlenil masivně multiplayerová online hra (MMO) prvky, ale Bungie se vyhnout definuje osud jako tradiční MMO hry. Místo toho, hra byla odkazoval se na jako "sdílené světa střelce," jak to postrádá mnoho vlastností tradičního MMO hry. Například, spíše než hráči budou moci vidět a komunikovat s ostatními hráči ve hře, nebo na určitém serveru, jako je tomu v mnoha konvenčních MMO her-Destiny bude zahrnovat on-the-fly matchmaking, který umožní hráči vidět a komunikovat pouze s jinými hráči, se kterými jsou "uzavřeno" ve hře.

Destiny obsahuje nový herní engine, který umožňuje globální osvětlení a dynamické osvětlení v reálném čase se vyskytují společně. Kromě toho, Bungie si klade za cíl, že Destiny bude nativně vykreslení grafiky v rozlišení 1080p na obou Xbox One a PlayStation 4. I když Bungie potvrdilo, že Destiny beta pro Xbox One by být spuštěn v rozlišení 1080p, jejich cílem bylo mít tuto verzi 1080p při čas startu.PS4 Destiny beta poběží v rozlišení 1080p.Inovace v Bungie "zásobníku" technologie, která byla páteří matchmaking systém Halo, umožní lepší hráč matchmaking za účelem vytvoření více přirozený zážitek v buď družstevní nebo konkurenčních režimech pro více hráčů.

Destiny hráči budou mít možnost vytvořit si postavu, vybrat jak závod a třídy. Na rozdíl od výběru závod, výběr třídy má výrazný vliv na to, jak se hraje Destiny a na rozvoj charakteru. Každá třída má svůj vlastní "zaměření", což je speciální schopnosti, které mohou být použity v co-op misí a konkurenční zápasy otočit příliv ve prospěch hráče. Tyto se zaměřuje "schopnosti mohou být ofenzivní, defenzivní, nebo leštění (pro hráče, tři-osoba" čety "). Nejúčinnější schopnost zaměření se nazývá "SUPER", což je dovednost, pohyb, který Guardian lze použít v boji. Každý Super má upgradovatelný dovednosti strom.

nastavení

Destiny je nastavena 700 roků do budoucnosti v post-apokalyptickém světě.Nastavení následuje prosperující období zkoumání, míru a technologický pokrok známý jako zlatý věk. Ve vesmíru, kde lidé šíří ven a kolonizované planety ve sluneční soustavě, událost známá jako "zhroucení" viděl tajemnou rozpuštění těchto kolonií, konec zlatého věku, a lidstvo balancuje na pokraji vyhynutí. Jediné známé, kteří přežili zhroucení, jsou ti, kteří žijí na Zemi, kteří byli zachráněni "Traveler", bílé, kulové nebeské těleso, jehož vzhled století před umožnily lidem dosáhnout hvězd. Cestovatel se vznáší nad posledním bezpečné město na Zemi, a jeho přítomnost umožňuje Strážci - obránci města - ". The Light" schopnost ovládat neznámou sílu, která jsou označována pouze jako

Při lidstva první pokus osídlit a rekonstrukci po pádu, se zjistí, že nepřátelské mimozemské rasy obsadili bývalé kolonie a civilizace lidstva, a nyní zasahuje do City. Hráč přebírá roli jednoho takového opatrovníka, a má za úkol oživit Traveler při vyšetřování a zničit nepřátelské hrozby dříve, než lidstvo je zcela zničen.

postavy

Destiny se soustředí na cesty Strážců, poslední obránci lidstva, set na ochranu Země je poslední město. Guardians bude rozdělena do tří odlišných ras: lidé, které vyvstávají, a Exo. Lidé jsou popisovány jako bytí relatable, tuhý, a nekomplikovaná. Bungie čerpal svou inspiraci pro lidskou rasu z armády a návrhy znaků a estetika Sparťané představí ve své Halo povolení. Probudil, popsal jako exotické, krásné a tajemné, byly inspirovány fiktivními vyobrazení elfů, upíři, duchové a andělé. Exo jsou popisovány jako bytí zlověstný, silný a neúnavný. Exo byly inspirovány nemrtvými, Halo Master Chief a stejnojmenné charakteru Terminator. V hratelné rasy budou čistě kosmetické a nebude mít žádný vliv na herní mechaniky osudu.

V průběhu hry, hráči musí bojovat proti agresivní cizinci, kteří obsadili sluneční soustavy. K dispozici jsou čtyři samostatné závody ve hře, z nichž každý zabírat různé planety.Fallen jsou hmyzí rasa nomádů, kteří uklízet zničené osady na Zemi, Měsíci a Venuši na zdroje. Úl je morbidní závod dávnověku, kteří vytvořili obrovské podzemní sídliště pod ní Zemí a Měsícem povrchu.Vex jsou polotovary organické androidi, kteří se pokoušejí získat kontrolu nad Venuše a Marsu tím, že je do svých strojů, které již udělali k Merkuru. Konečně, Cabal jsou vojensko-průmyslový říše masivních obojživelníků, kteří zavedli obrovské opevnění na Marsu. Každá rasa využívá různé strategie a zbraně v boji.Fallen mají maskovací a na krátkou vzdálenost teleportační technologie pro zvýšení jejich mobility.Hive použít přesile přemoci své protivníky v těsné blízkosti, zatímco další elitní jednotky útok na dálku.Vex využívají hard-lehké štíty a teleport jednotky pěchoty na bojiště en-masse.Cabal se spoléhají na těžké zbroji, neprůstřelné štíty a skok balení pro boj hráče. Všechny tyto závody jsou nepřátelští vůči sobě navzájem, protože lze pozorovat také napadat navzájem ve hře pro územní dominanci.

Game
Třídy
Hráči si budou moci vybrat "třídu" jít spolu s jejich rasy. Tam jsou k dispozici hráčům Destiny tři třídy: Hunters, Warlock a Titans. Lovci jsou třída průzkum měl být připomínající klasické "nájemného lovce." Bungie uvádí jako vlivy Star Wars Dětské Han Solo a klasické postavy ze starých západních filmů, jako Clinta Eastwooda Man ​​with No Name. Čarodějové kombinovat zbraně se zvláštními pravomocemi z "Traveler", a slouží jako forma "Průvodce prostoru."Třídy Warlock je ovlivněn série v Star Wars Jedi rytířů, Pán série prstenů Gandalfa a Matrix série je Morpheus. Titáni, které upřednostňují těžké zbraně a melee útoky a jsou určeny k připomínající klasické "Future Soldier", byl inspirován Bungie vlastní Master Chief z Halo, stormtroopeři z Hvězdných válek, a jiné "mariňáků" z sci-fi. Hráči jsou doprovázeny Svatého robot AI vyjádřený Peter Dinklage.

Destiny má tři hlavní třídy kromě tří hratelných ras výše uvedených: Titan, Warlock a Hunter. Každá třída přichází s vlastními konkrétními upgrady, výhod a speciálních schopností, které umožňují hráč naladit jejich jednotlivé postavy, aby dramaticky odlišný herní styl.

Titan
Spoléhat se více na brnění, které odolá temnotu a jeho silnou škálu zbraní, Titan může být odkazoval se na jako "silný", protože jeho vzhled v brnění a jeho subclass skill tree variant.Titan má dvě podtřídy, Striker a Defender.Striker může být často sám řešit své potíže sám, útočník jde o zabití s výkonnou řadou granátů a rvačky variant, Strikers Super, pěstmi Havoc, umožňuje hráči uvolnit spodní bouračku zabíjení něco ve svém rozsahu . Ochránce je spíše pomocnou ruku ostatním spojencům, i když se vám může pomoci v jiných lepkavých situací.Super je Ward of Dawn a je ochranný štít, který chrání kulové někoho uvnitř ní, ale přichází za cenu, že není schopen střílet mimo něj.

Warlock
Třídy Warlock se zaměřuje především na hospodářské oživení a bude znovu získat zdraví a štít velmi rychle poté, co jste přestali užívat poškození. Warlock je dvě podtřídy jsou Voidwalker a Sunsinger.Voidwalker podtřída využívá Void poškození a jejich Super: Nova Bomb. Aktivace Nova Bomb zahajuje kouli Void na nepřátele a výbuch při dopadu.Sunsinger podtřída využívá sluneční poškození a jejich super: Radiance. Aktivace Radiance dává schopnosti přehrávače (granáty a melee schopností), silnější a regeneruje rychleji. Hráči s pravým upgrade skill strom můžete také použít své Sunsinger Super sami oživit po smrti.

Hunter
Třída Hunter je nejrychlejší ze tří tříd, odvozených od jeho sladění s agility. Hunter je dvě podtřídy jsou Gunslinger a Bladedancer.Gunslinger využívá sluneční poškození a jejich super: Golden Gun. Aktivace Golden Gun založí zlatý revolver, který se zabývá obrovské škody, za cenu jen mít tři kola. Pistolníci jsou také jediným podtřída s upgrady skill tree, které ovlivňují jejich zbraně, jako jsou zvýšené obnovte nebo stabilita s přesným sestřelů.Bladedancer využívá poškození Arc a jejich super: Arc čepel. Aktivace Arc čepele účtuje nůž přehrávače s Arc Light a zabývá velké množství škod během krátkého časového období. Bladedancers mají jedinečnou schopnost neviditelnosti, který jim umožňuje, aby téměř úplně zmizí z pohledu na krátkou dobu. To může být aktivován krčí a zůstat ještě na krátkou dobu, během jejich výborný a / nebo při používání jejich melee modifikátor (v závislosti na dovednosti strom), a činí nepřátele AI, kteří nemohou vidět. Nicméně, lidské nepřátele můžete ještě spatřit neviditelné Bladedancers snadno v PvP, protože jejich třpytivé průsvitnosti, které narušují zobrazení nepřátelé.

Vývoj
První známá zmínka o osudu byl uveden v 2009 hře Halo 3 Bungie.: ODST, ve kterém znamení na stěně nápis "Destiny čeká" a ukázal na obraz Země s tajemnou koule plovoucí okolí Ačkoli několik nejasných výroků zaměstnanci Bungie v rozhovorech a prezentací od roku 2010 do roku 2011 byly interpretovány jako Destiny odkazy, další veřejní odkazy na Destiny se zobrazí až Bungie 08. 2011 20. výročí dokumentární, o Brave New World, ve kterém se objevil několik časně prostředí poskytuje, editor prostředí s názvem "Grognok," a krátký záběr aktérů vykonávajících scénu s motion capture zařízení. v té době byla hra ještě známý svým původním kódovým označením Project Tiger, termín používaný Bungie spoluzakladatelem Jason Jones, když diskutovat o hru v srpnu 2011Tato hra se později stala známá pod pracovním názvem Destiny.

21. května 2012 smlouvu o vydávání mezi Bungie a Activision byl publikován v Los Angeles Times. Smlouva původně byl uzavřela důkaz podle pečetí v Activision soudu proti bývalých zaměstnanců Infinity Ward Jason West a Vincent Zampella, ale byl později nezakryté soudce v této věci.Smlouva nastínila dohodu mezi Bungie a Activision vyvíjet a publikovat, respektive čtyři Destiny hry, první být propuštěn ve druhém nebo třetím čtvrtletí roku 2014.

Zpočátku, tvrzení Activision Blizzard CEO Robert Kotick navrhl, že vývoj rozpočtu osudu bylo kolem 500.000.000 dolar; Nicméně, to bylo později popřeno Bungie COO Pete Parsons, který se v jednom rozhovoru, že hra je vývoj nákladů není ani blízko nafouklé odhadu.

První veřejná Podrobnosti Destiny byla propuštěna v listopadu 2012 odhalil koncept umění a dějové podrobnosti. Bungie doplněn únik s vydáním další podrobnosti, přičemž lituje, že podrobnosti o nadcházející videohře se opět odhalila před jejich plánované vydání.Při popisu Destiny, Bungie vedoucí spisovatel Joseph Staten uvedl, že studio se blíží hru s úmyslem "budování vesmír", který by "vzít na svůj vlastní život." [28] Další informace se stala k dispozici v únoru 2013, kdy Bungie vydala video dokument odhalující informace o osudu a některé z hlavních myšlenek hry, včetně společnosti "sedm pilířů" filozofie, identifikující sedm základních prvků procesu raného vývoje, které přijal, aby se hra odvolání k tak široké publikum, jak je to možné, se zvláštním důrazem na vytváření hra přístupná příležitostná, začínající hráči a vyhrazené fanoušky žánru podobně.hra byla poprvé potvrzeno, že je propuštěn pro PlayStation 3 a PlayStation 4 na PlayStation 4 ukazují události dne 20. února, 2013 Bungie také ukázal, že i PS3 a PS4 verze obdrží exkluzivní obsah. Později potvrdil, že hra vyjde na Xbox 360 a Xbox One.

Také odhalil, byly plány začlenit sociální média do osudu, který umožňuje hráčům zůstat připojen k sobě, i když v režimu offline. S vesmírem ve hře je ve stavu trvalé změny, Bungie zkoumá potenciál pomocí aplikace pro mobilní telefon, aby aktualizoval hráče o nových questů a informovat je o tom, co jejich přátelé dělají ve hře.

24. května 2013 bylo rozhodnuto podepsat hru pro Sony. Původně Microsoft exkluzivní, marketingový ředitel Tim James kontaktovat Sony Corporation pro smlouvy Kompatibilita platformu, spolu s herní licence na výrobu disku.

1. října 2013, Bungie a Activision oznámil, že hráči, kteří pre-order Destiny na jakékoliv platformě, u vybraných prodejců obdrží exkluzivní devět číselný kód, abyste získali přístup k beta verzi hry. Další beta kódy byly rovněž zaslány náhodně na sociálních sítích Facebook a Twitter v průběhu týden na 20. října Celkový údaj o 4.638.937 unikátních hráčů se zúčastnilo ve hře je beta, v souladu s Activision.

20. března 2014 bylo oznámeno, že Bungie bude používat motion capture technologie Faceware o osudu.11. dubna 2014 Bungie ukončil pracovní poměr svého dlouholetého hudebního skladatele a zvukového režiséra, Martin O'Donnell. Původně fanoušci byli obavy, že absence Martin O'Donnell bude mít vliv na hudbu ve hře osudu; Nicméně, Pete Parsons z Bungie později potvrdilo, že Destiny hudba byla už úplná a že O'Donnell absence nebude mít žádný vliv na vývoj blíží ke svému dokončení.

Na E3 2014 dne 9. června Bungie oznámilo alfa verze hry pro PS4, který byl v provozu od 12. června do 16. Dne 17. června 2014, Sony Computer Entertainment oznámila, že Destiny vyjde exkluzivně pro PlayStation 3 a PlayStation 4 v Japonsku, co znamená, že hra nebude propuštěn na Xbox 360 a Xbox One v této zemi.26. června 2014 Bungie potvrdilo, že Destiny byla hodnocena jako "T pro Teen" ESRB pro násilí a animované krve namísto "M pro dospělé" rating.

Veřejná beta verze hry byla vydána na PlayStation konzolí 17. července a Xbox konzole na 22. července před beta zavřeno 27. července, to přitahovalo kolem 4,6 milionu hráčů.Během Gamescom 2014 tisku Společnost Sony Computer Entertainment je konference 12. srpna 2014 Bungie oznámilo, že první datadisk pro Destiny, s názvem The Dark níže, bude propuštěn v prosinci 2014 23. srpna 2014, Bungie a Activision potvrdil, že Destiny šel zlato.

Dne 02.9.2014, Activision odhalil, že exkluzivní položka bude k dispozici pro ty, kteří si koupili osud a pre-objednal Call of Duty:. Advanced Warfare Dne 05.09.2014, Sony Computer Entertainment oznámila a vydala trailer o exkluzivní mise pro verze PlayStation 3 a PlayStation 4. Xbox 360 a Xbox One verze dostane misi někdy na konci roku 2015 Ten samý den, vydavatel Activision oznámil, že ti, kteří nakupují verze PlayStation 3 a Xbox 360 digitálně budou moci stáhnout své příslušné next-gen verzi na bez dalších poplatků.nabídka bude k dispozici až do 15. ledna 2015

Soundtrack
Destiny Original Soundtrack

Soundtrack album Michael Salvatori, C Paula Johnsona, Martin O'Donnell, Paul McCartney, Skye Lewin a Stan LePard
Vydáno 26 září 2014
Žánr Classical
orchestrální
okolní
Video game soundtrack
Délka 02:18:48
Label Bungie Music Publishing
Destiny Original Soundtrack je oficiální soundtrack k videohře, složil Michael Salvatori, C Paula Johnsona, Martin O'Donnell, Skye Lewin a Stan LePard, s příspěvky a vstupem z britského hudebníka Paula McCartneyho. Vydáno digitálně přes iTunes 26. září 2014 soundtrack obsahuje 44 instrumentálních skladeb ze hry.soundtrack označen Martin O'Donnell závěrečnou práci Bungie, po letech psaní pro Halo série, stejně jako několik her před tím. Kromě toho, McCartney napsal a nahrál originální píseň inspirovanou hrou.

Brzy ve vývoji Destiny, O'Donnell byl kontaktován Pete Parsons (současný provozní ředitel Bungie), a byl požádán, aby začít psát hudbu pro hru. V té době, Destiny byl ještě v plenkách, protože postrádal jakýkoli herní materiál pro O'Donnell se skóre hudby k, a tak místo toho, O'Donnell začal vytvářet hudbu založenou výhradně na hry, nápady, příběhy a umělecká díla. od 17 únor 2013, více než 50 minut zvukového záznamu již zaznamenány s 106-členný orchestr v Abbey Road Studios v Londýně. O'Donnell dal časné kusy hudby Bungie v naději, že by se podporují inspiraci v rámci vývojového týmu.

Na rozdíl od série Halo, kde se hudební díla byly dlouho jen 2 až 3 minuty, Martin uvedl, že soundtrack k osudu nemá žádné časové omezení, s kousky píchat si "tak dlouho, jak je třeba, aby".O 'Donnell spolupracoval s Paulem McCartney na soundtracku k lepší část dvou let, jak se obchoduje nápady, ukázky melodie a témata tam a zpět. 11. dubna 2014, Martin O'Donnell byl propuštěn bez udání důvodu představenstvem . ředitelé v Bungie to vzbuzuje obavy, zda by to mít vliv na hru, nicméně, Pete Parsons uvedl, že O'Donnell práce pro hru byla dokončena před jeho rozpuštění a by se v konečném produktu.

Destiny (Original Soundtrack)
Recepce

Příjem
souhrnné výsledky
agregátor Score
GameRankings (PS4) 76,82%
(X1) 79,50%
Metacritic (PS4) 77/100
(X1) 78/100
Recenze skóre
publikace Score
Počítačových her a videoher 8/10
Eurogamer 8/10
Game Informer 8.75 / 10
GamesRadar 4.5 / 5 hvězdiček
GameSpot 6/10
GameTrailers 8/10
Giant Bomb 3/5 hvězdiček
IGN 7,8 / 10
Joystiq 4/5 hvězdiček
Oficiální Xbox Magazine 8/10
Polygon 6/10
Hardcore Gamer 4/5
POCG 7.5 / 10
Bungie zastavil hodnocení pre-release vzhledem k tomu, že se cítí hra by měla být odstupňována pouze tehdy, když jeho sociální aspekty byly operativní a obydlený s "tisíci hráči" s cílem poskytnout řádné posouzení.

Destiny obdržel smíšené ke kladným recenzím.Zatímco jeho grafické kvality hry a zvukový design byl chválen, obdržel kritiku pro jeho opakované provedení mise a chudými, vágní vyprávění. GameSpot přirovnal hru "black zahrada ", popisovat to jako" multiplayer střílečka, která dlažební kostky dohromady prvky masivně multiplayerových her, ale s výhledem na lekce vývojáři těchto her se naučil před mnoha lety "; Nicméně konkurenční multiplayer módy pro hru byly chválen pro výkon odborné Bungie ze série Halo s dobře navržených mapách.

Game Trailers dal obecně pozitivní recenze, ale také kritizoval slabé příběh a uninspired herní místa. Nicméně, oni přece chválit grafiky, stejně jako spěchu boj může poskytnout přehrávače.

Ve svém Zero interpunkce přezkoumání osudu, Ben "Yahtzee" Croshaw popsal zážitek jako "agresivně nudný", s odvoláním na opakující se úkoly, nezaujatý výkon Peter Dinklage jako Ghost, nedostatek pestrosti nepřátel a matoucí příběh, kreslení srovnání Halo spiknutí jako "bez života a spletité."

Dne 10. září 2014 Activision tvrdí, že osud byl nejúspěšnější nový herní série spuštění všech dob, protože hra dodala více než 500 milionů dolarů USD na maloobchodních prodejnách a první stranami po celém světě.Jak 17. září 2014 tam bylo více než 11 milionů herních relací v Severní Americe.To bylo také největší spuštění software pro PlayStation 4, protože dovolenou 2013

Destiny prodal 91.277 fyzické maloobchodní kopie na PS4 a 49.503 maloobchodní kopie na PS3 v prvním týdnu vydání v Japonsku, umístění v japonských hitparádách software pro daný týden druhé a třetí místo, resp.
So 18. říjen 2014, 10:40:15 CEST
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one