Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Dead Island Riptide: Definitive Edition

Dead Island Riptide Definitive Edition.jpg
Dead Island: Riptide je akční RPG přežití hororové videohry a stand-alone expanze na Dead Island vyvinutý Techland a publikoval Hluboký Silver , který byl zveřejněn v dubnu 2013 pro Microsoft Windows , PlayStation 3 a Xbox 360 . Riptide slouží jako pokračování příběhu až 2011 je Dead Island , s původních čtyř přeživších, plus nové přežil, přijíždí na jiném ostrově v Banoi souostroví, který také byl překročen o zombie.

Dead Island: Riptide obdržel smíšené příjem z kritiků, kteří citovaných že hra neopravil některý z problémů svého předchůdce, ani přidat něco nového do hry. Třetí titul a první oficiální pokračování pro sérii, Dead Island 2 , byl odhalen na E3 2014 . Je nastaven na 2016 vydání. Spolu s první hry, Riptide byl propuštěn pro PlayStation 4 a Xbox One pod názvem Dead Island: Definitive Edition .
Plot

Riptide proběhne ihned po skončení Dead Island , se čtyřmi imunitních přeživších: ex- amerického fotbalu hráč Logan Carter, rapper Sam B, tajný čínské špionážní Xian Mei a ex-policista pūrṇa. Spolu s mezinárodní teroristickou Charon a nativní Yerema, asymptomatického pacienta nula na Banoi ohniska, kteří přežili přistát na vojenské lodi po útěku z vězeňského ostrova. Jsou okamžitě vzat do vazby na Australian Defence Force plukovník Sam Hardy a Frank Serpo, civilní VIP. Yerema a Charon jsou odebrány odděleně; Yerema kousne jeden z ADF vojáků, když je odnášen. Ve vězení lodi, zbývající čtyři splnit další imunitní přežil, ADF seržant John Morgan, který tvrdí, že byl součástí humanitární úsilí na blízkém ostrově, dokud Serpo ukázal nahoru a zastavil misi.

Absolvování od sedativ aplikovaný kdy byly zkoumány, charakter hráče probudí najít loď překročení Zombies. Serpo prchá přes vrtulník krátce před havárií out kontrola lodí do skály. Imunitní nabýt vědomí na břehu ostrova Palanai a nalézají se Harlow, s WHO výzkumník, který jim řekne, zombie infekce se šíří tam stejně. Po uložení protahování přeživších, splňují opět plukovník Hardy; říká zlostného imunní že Serpo je organizace má zájem weaponizing na Kuru kmen, který způsobil zombie vypuknutí a stejně jako u Banoi, je jaderný úder proti Palanai je plánováno očistit infekci a zakrýt důkazy.

Na Hardyho návrh, imunitní a několik dalších přeživších rozhodnete cestovat do města Henderson, v naději, že mohou vojenské základně poblíž nabídnout pomoc. Bez neporušených mostech nebo pracovních člunů, kteří přežili, místo toho prozkoumat podzemní tunel dosáhnout molo. Výzkumník se sídlem v džungli, Dr. Kessler, říká, že imunitní že on věří, že zombie-vytvářet mutace viru byl vytvořen působením chemických zbraní. Varuje hráče ty byly uloženy v tunelech, a že by mohly působit jako mutagenní proměnit viru v orgánech imunitního se do něčeho, co již nemůže potlačit.

Vzhledem k tomu, imunitní vyčistit tunely, Harlow odhaluje skrytě infikovaných přežil k chemikáliím vidět výsledky; pozůstalý promění v obří monstrum, který imunitní zabít. Krátce nato, když napaden protahování uniklých vězňů, kteří obsadili molo, kteří přežili jít do nedobrovolné, prodloužené zuřivosti. Kessler vysvětluje na telefonu, že to byl pravděpodobně výsledkem výparů z chemických zbraní, které působí jako mutagen, ale řekne jim, že by měl být v pořádku, pokud by nedošlo k další expozici. Ti, kdo přežili následně dosáhnout Hendersona, ale jak se uchylují v kině, Harlow je opouští.

Imunitní zde vojenská základna byla zaplavená a kontaktní Serpo; řekne jim, že není žádný jaderný úder bylo plánováno, že Banoi je v pořádku, že Hardy se nedá věřit, a souhlasí s tím vyslat vrtulník evakuovat přeživší. Hardy volně připouští, že tvořena nukleární stávku míchat, kteří přežili k akci, a naopak trvá na tom, Serpo je nedůvěryhodný a má v úmyslu pouze evakuovat imunitní aby pokračoval ve svém výzkumu. Když Serpu vrtulník přijde, Hardy se pokouší nastoupit nejprve dokázat to. Serpo ho varuje, aby imunitní na první, pak ho zastřelili. Ti, kdo přežili přistoupit k střílet vrtulník dolů.

Nalezení Serpo naživu v blízkosti místa havárie, imunitní řečeno, že Harlow je nejen imunní, ale také terorista, kteří chtějí chytit dat a vakcínu z karanténní zóny. Když přeživší zaútočit na laboratoř v karanténní zóně shledávají Harlow; Říká jim, že ohniska byla úmyslně založených na testování viru, a neexistuje žádná vakcína. Harlow, nicméně, je v násilném vzteku, když měl mutagen testován na sobě pracovníci laboratoře se. Přesvědčen o tom, že imunitní jsou příliš nebezpečné pro život, ona zase vezme mutagen a napadne je, což si vyžádalo druhou imunní vstupovat s tím, jak dobře ji zabít.

Když imunitní najít loď, jsou uvítáni Serpo znovu; se otevřeně přiznává k orchestrating ohnisek, ale nabízí imunitní lékařskou pomoc, pokud přijdou s ním. Imunitní jej místo toho ponechává zombie a evakuovat ostrov s pěti dalšími, kteří přežili v jejich strany. O šest dní později, jejich loď vyplaví na jiném ostrově, zdánlivě opuštěné. Jak hra končí, vrčení je slyšet zevnitř lodi, a klika do podpalubí je otočen otevřen zevnitř před zápasem náhle končí. Osudy imunitní a dalších pět přeživších jsou ponechány nejasný.

Marketing a uvolnění

Hra byla poprvé představena v červnu 2012, a v září 2012, první teaser trailer byl propuštěn. Hudební video pro píseň s názvem "No Room in Hell" byl propuštěn v listopadu 2012 rapper Josef "J7 "Lord (který v písni s názvem Sam B jako hlavní postava z Dead Island ), pro podporu a představoval Chamillionaire . nový trailer propuštěn v březnu 2013 s názvem" Mysleli si, že Wrong "ukázal nové gameplay, charaktery a nepřátel .

Propagace zmrzačená torzo

Sklolaminátový soška jako reklamní předmět s "Zombie Bait Edition" hry
V lednu 2013, Hluboká Silver oznámil, že Dead Island: Riptide by být k dispozici v "Zombie Bait Edition", který by zahrnoval sošku na krvavě roztrhané torzo ženy bikinách. Marketingové materiály popsal to, jak hra je "vzít na kultovním Roman mramorové torzo sochy" a "zarážející, rozhovor kus". Americká verze trh sošku má "hvězdy a pruhy" vzorované bikiny, zatímco evropský protějšek má unii Jack vzor.

Soška způsobil v drtivé většině negativní reakci ze strany videohry tisku az aktivisty. Jeden novináři popsal sošku jako "hrubá", jako něco, co není ani sociopat by chtěl, nebo jako "učebnice příklad nejextrémnější koncích misogynní fantazie, žena snížena na nic jiného než na její prsa, její rány odporně líčen v Gore, vyčnívající kosti, a samozřejmě sotva označit pokrývající její kulových prsa. " Během několika hodin od oznámení, hluboké Silver pobočka UK vydala prohlášení, že" omlouváme se za případné trestný čin způsobil "a že" upřímně litovat tato volba ", opakuje", jak hluboce líto jsme, a že jsme odhodláni k tomu, aby jisti, že to se nikdy nestane znovu. " od Deep Silver US větev distancoval žádnou roli v podpoře. V dubnu 2013, videohry média uvedla, že "Zombie Bait Edition" nezdálo se, že byly staženy z prodeje, a že hluboko Silver mateřská společnost dopustila "velmi omezené množství" v zmrzačených trupu sošek k dispozici maloobchodníkům v Evropě a Austrálii.

Maloobchodní verze

Dead Island: Riptide byla vydána v mnoha různých vydáních. Dostupné verze obsahuje standardní verzi, limitovanou edici, speciální vydání, "pozůstalým" vydání, "posmrtná ztuhlost sběratelské 'Edition a' Zombie návnada" vydání, s řadou pomocných fyzikálních (notebooky, Bobble figurky a otvíráky) av -game (znak kůže a zbraně) obsah k dispozici.

Příjem¨

Recepce
Souhrnné výsledky
agregátor Skóre
GameRankings (PS3) 61,44%
(PC) 60,91%
(X360) 57,58%
Metacritic (PS3) 62/100
(PC) 61/100
(X360) 57/100
Kontrola skóre
Vydání Skóre
Okraj 3/10
Eurogamer 6/10
Game Informer 8/10
GameSpot 4/10
GamesRadar 4/5 hvězdy
GameTrailers 7,5 / 10
Giant Bomb 2/5 hvězd
IGN 7,2 / 10
Joystiq 2/5 hvězdy
PC Gamer (US) 45/100
Polygon 5.5 / 10


Dead Island: Riptide přijal protichůdné recenze, s většina kritiků chválí hry a nové nastavení, ale kritizuje mnoho neopravených otázek bylo zjištěno v původním, stejně jako nedostatek nového obsahu. Agregaci kontrolovat weby GameRankings a Metacritic dal PlayStation 3 verze 61,44% a 62/100, PC verze 60,91% a 61/100 a Xbox 360 verze 57,58% a 57/100 .

IGN 's Greg Miller uvedl, že i když zjistil, že je "velká krvavá zábava", to ještě obsahovalo chyby a závady, které byly nalezeny v první hře. Dále uvedl, že "to bylo lákavé jednoduše vložit původní Dead Island recenzi na stránku a nazývat to den". Ocenil gameplay, co-op a schopnost importovat zachránit od originálu s tím, že nepřátelé čelíte jsou v měřítku s vaší úrovni, takže hra vám dává vhodnou výzvu, ale kritizoval příběh a celkový vzhled hra. On pokračoval říkat, že to neudělal moc ke zlepšení sebe od jeho předchůdce, pokud jde o celkový výkon. Nicméně, on dělal stát, že nevýrazné grafiku a výkon mohl být přehlížena podle toho, jak moc zábavné to je hrát. Miller dal hře o 7,2 ven 10.

GameSpot 's Mark Walton silně kritizoval hru se slovy: " Dead Island: Riptide může vypadat jako idylické zombie-fest, ale je to něco víc než jen frustrující nepořádek nedomyšlené nápady a opakující se souboje.". Walton dal hře 4 ven 10.
Út 23. srpen 2016, 14:43:45 CEST
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one