Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Cities Skylines: Snowfall + Afterdark

Cities Skylines Snowfall + Afterdark.png
Města: Skylines je budovatelská strategie by Colossal Order a publikoval Paradox Interactive , vydala dne 10. března 2015 pro Microsoft Windows , OS X , Xbox One a Linux . Hra je jediný hráč s otevřeným koncem město budování simulace . Hráči zapojit se do městského plánování tím, že řídí zónování , silniční umístění, daní, veřejných služeb a veřejné dopravy v ploše. Hráči usilovat o udržení městský rozpočet, obyvatelstvu, zdraví, štěstí, zaměstnání, znečištění (půda, voda a hluk), plynulosti silničního provozu a další faktory, ale hráč může hrát v režimu izolovaného prostoru se dvěma mody, které přicházejí předinstalovaný ve hře , připraven povolit. Tyto mody odemknout všechny milníky a poskytuje neomezené peníze do přehrávače.
Gameplay

Města: Skylines počítá s výstavbou měst bez podkladové struktury mřížky a různé možnosti dopravy.
Hráči začínají s pozemkem - ekvivalentní k 2-by-2-kilometr (1,2 mi × 1,2 mi) na plochu - spolu s výstupem pro výměnu informací z nedaleké dálnici, stejně jako výchozí částky ve hře peníze. Hráč pokračuje přidat silnic a obytných, průmyslových a komerčních zón a základní služby, jako je energie, vody a odpadních vod s cílem povzbudit obyvatele, aby pohybovat a poskytuje jim s pracovními místy. Jak město roste za určitých populačních úrovní, hráč bude odemykat nové vylepšení měst včetně škol, požární stanice, policejní stanice, zdravotnická zařízení a systémů nakládání s odpady, daňové a řídících edikty, a další funkce pro správu města.

Jedna taková funkce umožňuje, aby hráč prohlásit některé části jejich města jako okresů. Každý okres může být nakonfigurován hráčem omezit typy vývoji nebo vymáhat zvláštní předpisy v rámci hranic okresu, například povoluje pouze k zemědělským průmyslová odvětví, která nabízí bezplatné veřejné dopravy pro obyvatele v okrese ke snížení intenzity dopravy, nebo zvýšené hladiny daň za vysoké komercionalizovaných oblastí. Budovy ve městě mají různé úrovně rozvoje, které jsou splněny tím, že zlepší místní oblast, s vyšší úrovní poskytuje více výhod do města. Například obchodní obchod zvýšení úrovně, pokud v blízkosti obyvatelé jsou vzdělanější, což bude moci dovolit více zaměstnanců, aby pracovali a zvýšení daňových příjmů pro město. Když se hráč nashromáždil dostatek obyvatele a peníze, mohou zakoupit sousední pozemky, které jim umožní vybudovat 8 dalších balíků z 25 do 10-by-10-kilometr (6,2 mi × 6,2 mi) na plochu.

omezení parcely je umožnit hru spustit přes nejširší škálu osobních počítačů, ale hráči mohou používat Steam Workshop modifikace otevřít nejen všechny herní standardní 25-dlaždic stavební plocha, avšak celou mapu (81 dlaždic, 324 čtvercový kilometrech).


Hra je vykreslen pomocí naklánění posun efekty působí dojmem rozsahu pro simulaci.
Hra také nabízí robustní systém přepravy založený na kolosálním řádové předchozích Města v pohybu , dovolit hráči plánovat efektivní veřejnou dopravu pro město ke snížení intenzity dopravy.Silnice může být postaven nebo free-form a mřížka slouží k zónování se přizpůsobí tvaru silničního provozu; města nemusí následovat plán mřížky . Silnice různé šířky (až do hlavních dálnic ) používají odlišné přepravní objemy a typy varianta silnice (například silnice lemované stromy) nabídka sníží zatížení hlukem nebo zvýšené hodnoty vlastností v blízkém okolí při zvýšené náklady do přehrávače.

Modding , přes přidání obsahu vytvářeného uživateli, jako jsou budovy nebo vozidla, je podporován v Panoramata přes Steam Workshop. Vytvoření aktivní content-generující komunity bylo uvedeno jako explicitní cíl návrhu. Hra obsahuje několik premade terény stavět, a také obsahuje editor map umožňující uživatelům vytvářet vlastní mapy, včetně použití reálných geografických prvků. Mody jsou k dispozici také ovlivnit hru; balené mods patří schopnost obejít výše uvedené populace tier odemykací systém, neomezené finanční prostředky, a vyšší obtížnost.

Vývoj
Finský developer Colossal Order, třináct-person studio, chtěl vytvořit hru s širším rozsahem, než jeho přeprava zaměřených Města v pohybu hrách na nějakou dobu, ale nešlo to zpočátku stabilní financování od nakladatelství Paradox Interactive.Zatímco Colossal Objednat měl nápad a technické kapacity vybudovat z měst: Panoramata od roku 2009, neměla aktivně rozvíjet titul, jako Paradox obávali, že trh pro městské simulace byl ovládán SimCity povolení. 2013 verze SimCity bylo kriticky snímané díky několika otázkám a jeho selhání vedlo Paradox k zelenému světlem rozvoji měst: konturami .

Jedním z cílů hry byl úspěšně simulovat město s až 1 milion obyvatel.

Za účelem dosažení tohoto cíle, tvůrci se rozhodli pro simulaci občané navigační silnice městských a tranzitní systémy, aby se účinky projektování silnic a tranzitu přetížení faktor v městském designu. Oni vyvinuli komplexní systém, který by určit nejrychlejší cesta k dispozici pro simulované osobu jít do práce az práce nebo jiných zajímavých míst, s přihlédnutím k dostupným silnic a veřejné dopravy systémy blízkých. Tento simulovaný člověk by se uhnout ze své předem stanovené dráze, pokud cesta se změnila v polovině průjezdu, v takovém případě by dotyčná osoba teleported zpět do jejich počátečního bodu namísto vypočte novou dráhu z jejich aktuálního umístění.

Toto bylo děláno vyhnout kaskádové dopravní problémy v případě, že hráč upraví silniční sítě v reálném čase. město je uživatelsky navržený systém dopravy vytváří graf uzlu na bázi používané ke stanovení těchto nejrychlejších cest a identifikuje průniky pro tyto uzly. Systém pak simuluje pohyb těchto osob na silnicích a tranzitních systémů, což představuje ostatního provozu na pozemních komunikacích a základní fyziky (jako je rychlost podél svahů a potřebě vozidla zpomalit v úzkých zatáčkách), aby se přesně modelovat dopravní zácpy vytvořil uspořádání a geografii systému.

Release

Města: Skylines bylo oznámeno nakladatelství Paradox Interactive dne 14. srpna 2014 na Gamescom zatímco v alfa fázi . Vývoje Oznámení přívěs zdůraznil, že hráči mohou "stavět [jejich] vysněné město", "mod a sdílet on-line" a "hrát v režimu offline" -The třetí rys byl interpretován novináři jako úder na SimCity , který původně požadované připojení k internetu během přehrávání.Panoramata používá přizpůsobenou Unity motor s oficiální podporou pro modifikaci . na začátku září 2014, byla odhadnuta uvolnění mezi prvním a druhém čtvrtletí roku 2015; Kolosální Objednat očekává, že pokračovat ve vývoji na konturami po jeho počátečním vydání.Dne 10. února 2015, přívěs oznámila datum vydání jako 10. března kolosální Objednávka rovněž oznámili, že hra bude propuštěna pro Xbox One .

Hra byla postavena od základu-up být přátelský k hráči vytvořené modifikací, propojení s Steam Workshop. Kolosální Objednat zjištěno, že při Města v pohybu , hráči se rychle začalo měnit hru a expandovat na něj. Chtěli aby zajistila, že chování měst: Panoramata , neboť uznal, že modding schopnost byla pro hráče důležitý a nebude devalvovat hru. Během jednoho měsíce ode dne vydání hry, měl přes 20.000 majetek byla vytvořena v dílně, včetně úprav, které umožnily režimu first-person a létání simulátoru .

Datadisky

Expanze pro hru s názvem After Dark , bylo oznámeno na Gamescom 2015, který přidává denní a noční cyklus ke hře. To bylo propuštěno 24. září 2015 pro PC, Mac a Linux verze hry. Druhá expanze, sněžení , dodává ve sněhu a další zimní tématikou prvků, stejně jako tramvaje / tramvají a byl propuštěn na 18. února 2016. Souběžně toto vydání bude aktualizace pro hru, která bude zahrnovat téma editor, umožňuje hráčům měnit všechny grafiky této hry vytvořit vizuálně odlišné světy, jako cizí krajině, a které mohou být sdíleny přes Steam Workshop. Na začátku března, volný DLC s názvem den utkání byl propuštěn.Další expanze "přírodní katastrofy" bylo oznámeno na 2016 Gamescom , který přidá katastrof a jiných neštěstí, jako meteor pozoruhodné město, do hry as stejně jako nabídku scénář editoru.

Příjem

Recepce
Souhrnné výsledky
agregátor Skóre
GameRankings 86,49%
Metacritic 85/100
Kontrola skóre
Vydání Skóre
Destructoid 9/10
Game Informer 8,75 / 10
GameSpot 8/10
IGN 8,5 / 10
PC Gamer (US) 86/100
Escapist 5/5 hvězdy
Pre-release

Když hra byla poprvé oznámena, novináři vnímají ho jako konkurenta na uboze-přijal 2013 restartu SimCity , popisovat to jako "poněkud ... protijed k Maxis nejnovější úsilí s SimCity "a "ven uspokojit kde SimCity nemohl. " Eurogamer článek dotkl" něco nesouladu velikosti "mezi developerem Colossal Order (tehdy osazený devíti osob) a Maxis a jejich ambicích s konturami a SimCity .

Kritický příjem

Města: Skylines obdržel pozitivní recenze od kritiků. IGN udělil hru skóre 8,5 a řekl: "Neočekávejte, že vzrušujících scénářů nebo náhodné události, ale očekávají, že budou ohromeni rozsahem a mnoha pohyblivými částmi tohoto městského stavitele. " Destructoid daly hře 9 z 10 s recenzentem říkat," města: Skylines . nejenže vrací k ideálům, které učinily město budování žánr tak populární, že je rozšíří užíval jsem si každou minutu jsem hrál tento titul , a plánování, stavební a pečující z mého města vyvedl fantazii a kreativitu ode mne jako několik titulů mít někdy " Escapist dal města: Skylines perfektní skóre, všímat si svou nízkou cenou bodu a uvedl, že i přes několik drobné nedostatky, je to "nejlepší město stavitel více než deset let."

Hodně kritická srovnání byl natažený mezi SimCity a měst: konturami ., S bývalým viděn jako měřítko žánru mnoho, včetně CEO Colossal Order Obecně kritici považují Města: Skylines má nahradit SimCity jako přední hře žánr, s Escapist porovnáním dva na různých faktorech a nalezení města: Panoramata , že je lepší hra v každém z zřetel. Nicméně, někteří kritici však vzít v úvahu nepřítomnost pohrom a náhodných událostí musí být něco, že hra postrádá ve srovnání s SimCity , stejně jako užitečné a podstatné tutoriálu.

Komerční příjem

Města: Skylines byl paradox nejprodávanější zveřejněný název: Během 24 hodin se 250.000 kopií bylo prodáno; Během týdne 500,000 kopií,během jednoho měsíce, 1 milion kopií; a na své první výročí, dosáhly přes 2 miliony kopií prodaný.

Město Stockholm , Švédsko používá Města: Skylines plánovat a simulovat nový dopravní systém, jak je popsán v dokumentu My Urban Playground
Út 23. srpen 2016, 15:15:18 CEST
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one