Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Cities: Skylines

Cities Skylines.jpg
Města: Panoramata je budovatelská strategie finskou vývojáři hry Colossal Order a publikoval Paradox Interactive.Videohry novináři vnímají ho jako konkurenta 2013 budovatelská strategie SimCity.Dne 10. března 2015, Panoramata byl propuštěn na digitální distribuční služby Steam pro systém Windows, OS X a Linux.Xbox Jedna verze hry je také ve vývoji.
Cities Skylines.jpg
Města: Panoramata je jediný hráč open-ended město budování simulace. Hráči zapojit se do městského plánování řízením zónování, silniční umístění, daní, veřejných služeb a veřejné dopravy v ploše. Hráči pracovat na udržení městský rozpočet, obyvatelstvu, zdraví, štěstí, zaměstnání, znečištění (vzduch, voda a hluk), plynulosti silničního provozu, a dalších faktorů.


Města: Panoramata umožňuje výstavbu měst bez podkladové konstrukce mřížky, a různé možnosti dopravy.
Hráči začínají s pozemkem - odpovídá 2 x 2 km km oblasti- společně s přestupní odchodu z nedaleké dálnice, stejně jako výchozí částky ve hře peníze. Hráč pokračuje přidat silnic a bytových, průmyslových a komerčních zón a základních služeb, jako je energie, vody, kanalizace a jak povzbudit obyvatele, aby pohybovat a poskytuje jim s pracovními místy. Jak město roste za určitých populačních úrovní, hráč bude odemknout nové vylepšení města, včetně škol, požární stanice, policejní stanice, zdravotnická zařízení a systémů nakládání s odpady, daňové a řídících edikty, a další funkce pro správu města. Jedna taková funkce umožňuje hráči určit části svého města jako okresů. Každý okres může být nakonfigurován hráčem omezit typy vývoji nebo vymáhat zvláštní předpisy v rámci hranic okresu, například v oblasti umožňující pouze k zemědělským průmyslová odvětví, nabízí bezplatnou veřejnou dopravu pro obyvatele v okrese snížit provoz, nebo zvýšené úroveň zdanění pro Vysoké komercializovaný oblastí.

Budovy ve městě mají různé úrovně rozvoje, které jsou splněny zlepšením místní oblast, s vyšší úrovní poskytuje více výhod do města. Například, bude komerční obchod zvýšení úrovně, pokud v blízkosti obyvatelé jsou vzdělanější, což bude moci dovolit více zaměstnanců, aby pracovali a zvýšení daňových příjmů pro město. Když hráč nashromáždil dostatek obyvatele a peníze, mohou zakoupit sousední pozemky, které jim umožní vybudovat 8 dalších balíků z 25 do 10 km x 10 km oblast. Omezení pozemek je umožnit hru přeběhnout nejširší škálu osobních počítačů, ale hráči mohou používat Steam Workshop modifikace otevřít nejen všechny hry standardním stavební plocha 25 dlaždice, ale celou mapu (81 dlaždic, 324 čtverečních kilometrů).


Hra je vykreslen s použitím náklon posunu efekty působí dojmem prostor pro simulaci.
Hra také nabízí robustní dopravní systém založený na kolosálním Řádu předchozí Města v pohybu, dovolit hráči plánovat efektivní veřejnou dopravu pro město snížit provoz.Silnice může být postaven nebo free-form a mřížka použit pro zónování přizpůsobí silniční tvar; města nemusí následovat plán sítě. Silnice různé šířky (až na hlavní dálnice), používají odlišné přepravní objemy a typy varianta silničního provozu (například silnice lemované stromy) nabídka snížila znečištění hluku nebo zvýšené hodnoty vlastností v blízkém okolí při zvýšené náklady do přehrávače.

Modding, prostřednictvím přidávání obsahu vytvářeného uživateli, jako jsou budovy nebo vozidla, je podporován v Panoramata přes Steam Workshop. Vytvoření aktivního obsahu vytvářející komunity bylo uvedeno jako explicitní cíl návrhu.Hra obsahuje několik premade terény stavět na, a také obsahuje editor map umožňující uživatelům vytvářet své vlastní mapy, včetně Používání reálných geografických rysů. Mods jsou k dispozici také mít vliv na hru; balené mods patří schopnost obejít výše uvedenou populaci tier odemykací systém, neomezené finanční prostředky, a vyšší obtížnost.

Vývoj a marketing
Finský developer Colossal Order, třináct-person studio, chtěl vytvořit hru s širším rozsahem, než jeho přeprava zaměřených Města v pohybu her pro nějakou dobu, ale nešlo to zpočátku stabilní financování od nakladatelství Paradox Interactive. [5 ] Zatímco Colossal Objednat měl nápad a technické kapacity na vybudování ven měst: Skyline od roku 2009, to nemělo aktivně rozvíjet titul, jako Paradox se obávali, že trh pro městské simulace dominovala SimCity povolení. Verze 2013 SimCity byl kriticky snímán díky několika otázkám a jeho neúspěch vedl paradoxu k zelené světle rozvoje měst: Panoramata.

Jeden Cílem hry bylo úspěšně simulovat město s až 1 milion obyvatel. Jedním z aspektů k dosažení tohoto cíle bylo simulovat, jak by se občané chovají na silnicích, městských a přepravních systémů, jako že účinky silnici a tranzit zácpy by být faktorem v městském designu. Oni vyvinuli komplexní systém, který by určit nejrychlejší trasu k dispozici pro simulované osobu jít do práce az práce nebo jiných bodů zájmu, s přihlédnutím k dostupným silnic a veřejné dopravy systémy sousedních , který člověk by se uhnout z předem stanovené dráhy, pokud cesta se změnila v polovině tranzit; V tomto posledním případě by tato osoba byla teleportuje zpět do počátečního bodu místo přepracování se novou cestu. prostředků, které uživatel vytvoří městský dopravní systém vytváří graf uzlu na bázi, která se používá k určení těchto nejrychlejší cesty a identifikované křižovatky pro tyto uzly. Oni pak simuloval pohyb těchto osob na silnicích a tranzitních systémů, což představuje pro ostatní provoz na pozemních komunikacích a základní fyzikální, jako je rychlost podél sjezdovek a nutností, aby vozidla, která mají zpomalit v úzkých zatáčkách, takže dopravní zácpy vytvořil layout a geografie systému by mohly být zahrnuty. teleport aspekt byl zařazen, aby se zabránilo kaskádové dopravní problémy jako hráč by upravit silniční sítě.

Hra byla postavena od základu-up být přátelský k úpravám vytvořené hráči, zahrnující s Steam Workshop. Kolosální Objednat zjištěno, že při Města v pohybu, hráči si rychle našel způsob, jak upravit hru a rozšířit na to. Chtěli aby zajistila, že s městy: Panoramata, uvědomil modding schopnost bylo důležité, aby hráči a nebude devalvovat hru. Do jednoho měsíce od vydání hry, byl více než 20.000 aktiva byla vytvořena v dílně, včetně úprav, které umožnily režim first-person a létání simulátoru.

Města: Panoramata bylo oznámeno paradoxu dne 14. srpna 2014 v Gamescom zatímco v alfa fázi vývoje. Oznámení trailer zdůraznil, že hráči mohli "budovat [jejich] vysněné město," "mod a sdílet on-line" a "hrát offline" -The třetí celovečerní byl vyložen novináři jako úder v SimCity, který zpočátku nutné připojení k Internetu . během přehrávání Panoramata používá upravenou Unity motor s oficiální podporou pro modifikaci. Na začátku září 2014, uvolnění mezi prvním a druhém čtvrtletí roku 2015 byla odhadnuta; Kolosální Objednat očekává, že pokračovat ve vývoji na Panoramata po jeho počátečním vydání. Dne 10. února 2015, přívěs oznámila datum vydání jako 10. března Rozšíření pro hru, s názvem After Dark, bylo oznámeno na Gamescom 2.015 , Dodává denní a noční cyklus do hry. Kromě toho, Colossal Objednat oznámil, že hra bude povolený pro Xbox One.

Když byla hra poprvé oznámil, novináři vnímají ho jako konkurenta k uboze-přijal 2013 restartu SimCity, popisovat to jak "poněkud ... lékem na Maxis nejnovější úsilí s SimCity" a "ven uspokojit kde SimCity nešlo to. " Eurogamer článek dotkl" něco neshody velikosti "mezi vývojáře Colossal Order (pak pracují v devíti osob) a Maxis a jejich ambicích s panoramat a SimCity.

Kritický příjem
Města: Panoramata obdržel pozitivní recenze od hráčů i kritiků. Souhrnné recenze webové stránky Metacritic a GameRankings přidělen skóre 86/100 a 86.49% resp.

IGN udělil hru skóre 8,5 a řekl: "Neočekávejte, že vzrušující scénáře nebo náhodné akce, ale očekávat, že bude ohromen jeho rozsahu a mnoha pohyblivými částmi tohoto města stavitele." Destructoid daly hře 9 z 10 se recenzent říkat, "Města: Panoramata vrací nejen k ideálům, které učinily město budování žánr tak populární, to expanduje jim, že jsem si užil každou minutu jsem hrál tento titul, jakož i plánování, budování, a udržování. moje město vyvedl fantazii a kreativitu ode mne jako několik titulů někdy ". Escapist dal Města: Panoramata perfektní skóre, všímat si jeho nízkou cenu, a uvedl, že navzdory několika drobnými nedostatky, je to" nejlepší město stavitel více než deset let.

Hodně kritická srovnání byl natažený mezi SimCity a měst: siluety., S bývalým vnímáno jako měřítko žánru mnoho, včetně generální ředitel společnosti Colossal Řádu Kritici obecně považován Města: Panoramata má nahradit SimCity jako vedoucí hru žánr, [třicet jedna] s Escapist porovnáním dva na různých faktorech a nalezení Města: Skylines, že je lepší hru v každém z v úvahu. Nicméně, někteří kritici se v úvahu absence pohrom a náhodných událostí musí být něco, že hra postrádá ve srovnání s SimCity, stejně jako užitečné a podstatné tutoriálu.

Komerční příjem

Města: Panoramata prodal 250.000 kopií během prvních 24 hodin po startu, značení nový rekord pro Paradox Interactive.Méně než týden od vydání, 16. března 2015, se hra prodal 500.000 kopií.Dne 14. dubna 2015, přibližně jeden měsíc po zahájení hry, hra prodala 1 milion kopií po celém světě.
Čt 27. srpen 2015, 23:34:43 CEST
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one