Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

PC GAMES KOMENTAŘE

Resident Evil 2.jpg
Resident Evil 2 (v Japonsku Biohazard 2) je hra žánru survival horor od společnosti Capcom. V Evropě byla vydána 8. května 1998 pro PlayStation. Později byla konvertována na PC, Sega Dreamcast, Nintendo 64, Nintendo GameCube a game.com
Metro Exodus.jpg
Metro Exodus je střílečka pro hráče první hry, vyvinutá firmou 4A Games a vydávanou společností Deep Silver . Je to třetí splátka v řadě videohry Metro založené narománech Dmitry Glukhovského . Sleduje události Metro 2033 a Metro: Last Light .
Tom Clancys The Division 2.jpg
Divize 2 divize Tom Clancy je připravovaná on-line placená akční role-playing videohra vyvinutá Massive Entertainment a vydávána společností Ubisoft . Pokračování Tom Clancy's The Division , hra bude vydána pro Microsoft Windows , PlayStation 4 a Xbox One 15. března 2019
Farcry 5.jpg
Far Cry 5 je akční FPS hra s otevřeným světem vyvinutá studiem Ubisoft Montreal a vydávaná společností Ubisoft pro platformy Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One a podporou pro Playstation 4 Pro, Xbox One S a Xbox One X. Je to celkově šestý díl akční série Far Cry. K vydání hry došlo 27. března 2018.
SpaceEngine.jpg
SpaceEngine

SpaceEngine (stylizované jako „motorovém prostoru“) je proprietární 3D astronomie programu a herní engine vyvinuta ruským astronomem a programátora Vladimir Romanyuk. se vytvoří trojrozměrný planetárium představující celý svět z kombinací reálných astronomických dat a vědecky přesných procesních generace algoritmů. Uživatelé mohou cestovat přes prostor v každém směru nebo rychlosti, a dopředu nebo dozadu v čase. SpaceEngine je ve stavu beta av současné době je freeware pro Microsoft Windows .

Vlastnosti objektů, jako je například teplota , hmotnost , poloměr atd jsou prezentovány uživateli na HUDu a na přístupném informačním okně. Uživatelé mohou pozorovat objekty z malé kosmické lodi do kup galaxií, podobně jako jiné simulátory, jako Celestia . SpaceEngine obsahuje tisíce reálných objektů, včetně hvězd z Hipparcos katalog, galaxií z NGC a IC katalogy, několik známých mlhovin a všech známých exoplanet a jejich hvězd.
Cities Skylines Snowfall + Afterdark.png
Města: Skylines je budovatelská strategie by Colossal Order a publikoval Paradox Interactive , vydala dne 10. března 2015 pro Microsoft Windows , OS X , Xbox One a Linux . Hra je jediný hráč s otevřeným koncem město budování simulace . Hráči zapojit se do městského plánování tím, že řídí zónování , silniční umístění, daní, veřejných služeb a veřejné dopravy v ploše. Hráči usilovat o udržení městský rozpočet, obyvatelstvu, zdraví, štěstí, zaměstnání, znečištění (půda, voda a hluk), plynulosti silničního provozu a další faktory, ale hráč může hrát v režimu izolovaného prostoru se dvěma mody, které přicházejí předinstalovaný ve hře , připraven povolit. Tyto mody odemknout všechny milníky a poskytuje neomezené peníze do přehrávače.
Black Mesa.jpg
Black Mesa (původně Black Mesa: Source a stylizované jako BLλCK MESA ) je třetí stranou remake z Half-Life .

Během svého osmiletého období vývoje, Black Mesa byl vystupoval v několika publikacích videohry a obdržel přímé pozornost od Valve Corporation . Vzhledem ke své dlouhé době vývoje, modifikace stal pozoruhodný jeho zpoždění a ubývajících aktuální informace o stavu jeho dokončení. Zpoždění vedlo k Wired udělení Black Mesa vysoké skvrny na jejich " vaporware roku" seznamů v letech 2009 a 2010.

První část Black Mesa , který zahrnoval předělá kapitol "Black Mesa Příchozí" na "Lambda jádro", byl propuštěn jako samostatný stáhnout dne 14. září 2012. Valve Corporation, a to prostřednictvím veřejného hlasování o Steam Greenlight programu, schválený Black Mesa pro distribuci na Steam , , kde to bylo propuštěno jako dřívější přístup 5. května 2015.
Dead Island Riptide Definitive Edition.jpg
Dead Island: Riptide je akční RPG přežití hororové videohry a stand-alone expanze na Dead Island vyvinutý Techland a publikoval Hluboký Silver , který byl zveřejněn v dubnu 2013 pro Microsoft Windows , PlayStation 3 a Xbox 360 . Riptide slouží jako pokračování příběhu až 2011 je Dead Island , s původních čtyř přeživších, plus nové přežil, přijíždí na jiném ostrově v Banoi souostroví, který také byl překročen o zombie.

Dead Island: Riptide obdržel smíšené příjem z kritiků, kteří citovaných že hra neopravil některý z problémů svého předchůdce, ani přidat něco nového do hry. Třetí titul a první oficiální pokračování pro sérii, Dead Island 2 , byl odhalen na E3 2014 . Je nastaven na 2016 vydání. Spolu s první hry, Riptide byl propuštěn pro PlayStation 4 a Xbox One pod názvem Dead Island: Definitive Edition .
DOOM Closed Alpha.jpg
Doom (stylizován jako DOOM původně Doom 4) je počítačová hra od firmy ID Software. Jedná se o reboot celé herní série. Hlavním rysem rebootu má být návrat ke kořenům původní série oproti původnímu dílu Doom 3, který byl pojat více do hororového žánru. Doom vyšel v pátek 13. května 2016 na platformy Microsoft Windows, Xbox One a Playstation 4.
Cities Skylines.jpg
Města: Panoramata je budovatelská strategie finskou vývojáři hry Colossal Order a publikoval Paradox Interactive.Videohry novináři vnímají ho jako konkurenta 2013 budovatelská strategie SimCity.Dne 10. března 2015, Panoramata byl propuštěn na digitální distribuční služby Steam pro systém Windows, OS X a Linux.Xbox Jedna verze hry je také ve vývoji.
Stargate Resistance.jpg
Stargate: Resistance (zkráceně SGR ), byl on-line, third-person střílečka vlastněny a provozovány temných Comet Games , poháněných motorem Unreal 3 a založený na televizním seriálu Stargate SG-1 . To bylo původně vydáno v roce 2010 FireSky a Cheyenne Mountain Entertainment , nicméně Cheyenne Mountain Entertainment šel do konkurzu března 2010 , a FireSky uzavřel dohodu s tmavými Comet hry pro údržbu, provoz a rozvoj Stargate odporu. Hra používá "buy hrát" obchodní model, s kupní jednorázový poplatek a bez měsíčního poplatku. Tyto herní servery byly odstaveny dne 15. ledna 2011.
Oddworld Abe's Oddysee - New 'n' Tasty.jpg
Oddworld: New 'n' Tasty! , také známý jako Oddworld:! Abeho Oddysee - New 'n' Tasty , je 2014 filmový platforma videohra vyvinutá stačí přidat vodu a publikoval Oddworld obyvatel pro PlayStation 4, jako "podzemních up remake "z Oddworld: Abe Oddysee . Hra byla propuštěna v Severní Americe 22. července roku 2014 v Evropě 23. července 2014. Verze pro Linux , Microsoft Windows a OS X byl propuštěn 25. února 2015. Verze pro PlayStation 3 a Xbox One bude na začátku roku března 2015. Verze pro PlayStation Vita a Wii U je stále ve vývoji, ale žádná data definitivní uvolňováním byla dána
Cargo 3.jpg
argo 3 je debut studio projekt Krakov Vinci her, které se odehrává v daleké budoucnosti, 2249. Je to krvavý střelec kořeny v sci-fi, která se vyznačuje vysokou intenzitou hry, interaktivní prostředí a různých stránek.
Mirror's Edge.jpg
Mirror Edge je akční adventura platforma videohra vyvinutá EA Digital Illusions CE (DICE) a publikoval Electronic Arts . Hra byla vyhlášena 10. července 2007 a ​​byl propuštěn pro Xbox 360 a PlayStation 3 v listopadu 2008. Microsoft Windows verze byla vydána 13. ledna 2009. Mirror Edge je poháněn Unreal Engine 3 , s přídavkem nové řešení osvětlení, vyvinutý osvětlit Labs ve spolupráci s DICE.
Metal Gear Solid V Ground Zeroes.jpg
Metal Gear Solid V: Ground Nuly ( Japonec : メタルギアソリッドVグラウンドゼロズ Hepburn : Metaru Gia Soriddo Faibu Guraundo Zerozu ? ) je akční adventura stealth hra vyvinutá Kojima Productions , produkoval Konami , propuštěn pro PlayStation 3 , PlayStation 4 , Xbox 360 , Xbox One a PC přes Steam . Je součástí sub-série prequels v Metal Gear série, která se koná po Metal Gear Solid: Peace Walker . Pozemní Nuly stojí sám jako první část Metal Gear Solid V , působí jako prolog pro nadcházející Metal Gear Solid V: The Phantom Pain . Hra navazuje Snake , jak se infiltruje smyšlený americký černý místo na Kubě s názvem Camp Omega, se snaží zachránit Cipher agenta Paz Ortega Andrade a Sandinistická dětský voják Ricardo "Chico" Valenciano Libre .
Train Simulator 2015.jpg
RailWorks , později prostě Train Simulator je simulační vlak hra vyvinutá rybinové hry , dříve známý jako RailSimulator.com.Jedná se o oficiální nástupce Rail Simulatoru , a byl propuštěn on-line dne 12. června 2009, a v obchodech dne 3. července 2009.
The Sims 4.png
The Sims 4 je počítačová hra, jejíž vydání se uskutečnilo 4. září roku 2014. Hra byla vytvořena Studiem The Sims a produkována společností Maxis (dceřiná společnost Electronic Arts). Jedná se o pokračování slavné hry The Sims 3. Hra bude dostupná pro PC.
Dying Light.jpeg
Umírání Light je 2015 přežití horor videohra vyvinutá polský videohra vývojáře Techland a publikoval Warner Bros. Interactive Entertainment . To bylo propuštěno na Microsoft Windows , Linux , SteamOS , PlayStation 4 a Xbox One v lednu 2015 po celém světě.
Emergency 5.jpg
Emergency je videohra série záchranných simulací německého developera Šestnáct Tuny zábavy a kreativní ředitel a zakladatel série Ralph Stock. Vydavatel první hry v roce 1998 byla TopWare Interactive; V roce 2002 Emergency 2 byl publikován Take 2 Interactive, který šel na zveřejňovat jak nouze 3 v roce 2005 a Emergency 4 + Gold Edition v roce 2006 po boku vydavatele Rondomedia. Od roku 2010 Hluboká Silver převzal publikační činnosti řady mimořádných událostech a jeho spin-off.
DeadCore.jpg
Po nekonečném pádu prostřednictvím výkonných magnetických bouří ... vás probudit . Vaše vymazání paměti , můžete začít poznávat svět kolem sebe . Někdo nebo něco tlačí výš a výš. Najednou si na místě nejvíce gigantické věže se vynořil z mlhy . Brzy pochopí, že získat odpovědi na své otázky ... budete muset vylézt jeho vrchol . To však není jednoduché feat . Tower je chráněn bezpečnostním systémem high -tech složený ze složitých mechanismů, smrtelné lasery , a roboty neustále sledování každý váš pohyb . Jste-li přežít , budete muset použít všechny své schopnosti ( skákání , double -jumping , utíká atd. ) A dobře využít své SwitchGun , které mohou být použity k povolení nebo zakázání pasti a roboty , aby bylo dosaženo horní část věže a odhalit tajemství jeho původu.
Among the Sleep.jpg
Mezi Spánek je first-person horor dobrodružství videohra vyvinutá Krillbite Studios pro Microsoft Windows , OS X , PlayStation 4 a Linux . Mezi Sleep byl propuštěn 29. května roku 2014 v Severní Americe a Evropě.
Destiny Beta.jpg
Destiny je online first-person střílečka videohra v "mýtické sci-fi" nastavení otevřeném světě. To bylo vyvinuto Bungie a publikoval Activision v rámci desetiletého vydavatelského řešení.Hra byla propuštěna na PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 a Xbox One herních konzolí dne 9. září 2014
Alien Isolation.jpg
Alien: Izolace ,část Alien série , je first-person survival horror stealth hra vyvinutý The Creative Assembly a publikoval Sega .

Hra se odehrává v roce 2137, 15 let po událostech z cizinecké a 42 let před cizinců . Hra navazuje Amanda , který vyšetřuje zmizení své matky Ellen Ripley . Amanda se přenáší na vesmírné stanici Sevastopol najít letový zapisovač Nostromo jen aby zjistil, Alien je terorizoval stanice a zabil drtivou většinu posádky.
Far Cry 4.jpg
Far Cry 4 je nadcházející akční adventura first-person střílečka videohra vyvinutá Ubisoft Montreal a publikoval Ubisoft pro PlayStation 3 , PlayStation 4 , Xbox 360 a Xbox One herní konzole a Microsoft Windows . Pokračování 2012 video hry Far Cry 3 je čtvrtá splátka ve Far Cry série. Bude uvolněna po celém světě začíná v Severní Americe a Evropě, dne 18. listopadu 2014 a následně Austrálii 20. listopadu.
Sniper Elite III.jpg
Sniper Elite III je taktická střílečka videohra vyvinutá Rebellion Developments a publikoval 505 her pro PlayStation 3 , PlayStation 4 , Xbox 360 , Xbox One a Microsoft Windows . Hra je prequel k odboji v roce 2012 hru Sniper Elite V2 , a je třetí splátka ve Sniper Elite série.

Sniper Elite III se nastavuje několik let před událostmi Sniper Elite V2 , po využije Úřadu strategických služeb důstojníka Karla Fairburne, jak se podílí na severoafrickém konfliktu během druhé světové války , ve kterém se dozví o tajné divu, že zbraň programu silami nacismu.
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one