Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

PC GAMES KOMENTAŘE

Star Wars Jedi Fallen Order.jpg
Star Wars Jedi: Fallen Order je akční adventura vyvinutá společností Respawn Entertainment a publikovaná společností Electronic Arts . To bylo propuštěno pro Windows , PlayStation 4 , a Xbox jeden 15. listopadu 2019. Hra jevsazena dovesmíru Star Wars , krátce po filmu Episode III - Pomsta Sithů , a následuje mladý praktikant Jedi jmenoval Cal Kestis jak je pronásledován galaxií Galaktickou říší , konkrétně inkvizitoremznámá jako druhá sestra, celou dobu se pokouší dokončit výcvik Jedi a obnovit nyní zničený řád Jedi. To bylo oznámeno během E3 2018 , s podrobnějším odhalením během Oslavy Hvězdných válek v dubnu 2019.

Recenze hry byla obecně kladná, někteří kritici ji považovali za jednu z nejlepších her Star Wars za více než deset let. Jeho spiknutí, postavy, hudba a hratelnost byly obecně chváleny, ačkoli to bylo kritizováno za některé technické problémy a závady.
Deus Ex Mankind Divided.jpg
Deus Ex: Mankind Divided je akční RPG hra vyvinutá společností Eidos Montréal a publikovaná celosvětově společností Square Enix v srpnu 2016 pro Microsoft Windows , PlayStation 4 a Xbox One . Verze pro systémy Linux a MacOS byly vydány v roce 2016 a 2017, resp. Je to čtvrtá hra v seriálu Deus Ex a pokračování hry 2011 Deus Ex: Human Revolution . Hra - kombinující střílečku z první osoby , stealth a hraní rolíprvky - funkce zkoumání a boje v prostředích spojených s hlavním centrem Prahy a úkoly, které poskytují zkušenosti a umožňují přizpůsobení schopností hlavní postavy sadami Praxis. Konverzace mezi postavami mají řadu odpovědí, s možnostmi v rozhovorech a v zásadních bodech příběhu, které ovlivňují způsob, jakým se události odehrávají. Kromě hlavní kampaně mohou hráči dokončit režim porušení, kyberprostoru. Porušení bylo později vydáno jako samostatný samostatný produkt.
Resident Evil 2.jpg
Resident Evil 2 (v Japonsku Biohazard 2) je hra žánru survival horor od společnosti Capcom. V Evropě byla vydána 8. května 1998 pro PlayStation. Později byla konvertována na PC, Sega Dreamcast, Nintendo 64, Nintendo GameCube a game.com
Metro Exodus.jpg
Metro Exodus je střílečka pro hráče první hry, vyvinutá firmou 4A Games a vydávanou společností Deep Silver . Je to třetí splátka v řadě videohry Metro založené narománech Dmitry Glukhovského . Sleduje události Metro 2033 a Metro: Last Light .
Tom Clancys The Division 2.jpg
Divize 2 divize Tom Clancy je připravovaná on-line placená akční role-playing videohra vyvinutá Massive Entertainment a vydávána společností Ubisoft . Pokračování Tom Clancy's The Division , hra bude vydána pro Microsoft Windows , PlayStation 4 a Xbox One 15. března 2019
Farcry 5.jpg
Far Cry 5 je akční FPS hra s otevřeným světem vyvinutá studiem Ubisoft Montreal a vydávaná společností Ubisoft pro platformy Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One a podporou pro Playstation 4 Pro, Xbox One S a Xbox One X. Je to celkově šestý díl akční série Far Cry. K vydání hry došlo 27. března 2018.
SpaceEngine.jpg
SpaceEngine

SpaceEngine (stylizované jako „motorovém prostoru“) je proprietární 3D astronomie programu a herní engine vyvinuta ruským astronomem a programátora Vladimir Romanyuk. se vytvoří trojrozměrný planetárium představující celý svět z kombinací reálných astronomických dat a vědecky přesných procesních generace algoritmů. Uživatelé mohou cestovat přes prostor v každém směru nebo rychlosti, a dopředu nebo dozadu v čase. SpaceEngine je ve stavu beta av současné době je freeware pro Microsoft Windows .

Vlastnosti objektů, jako je například teplota , hmotnost , poloměr atd jsou prezentovány uživateli na HUDu a na přístupném informačním okně. Uživatelé mohou pozorovat objekty z malé kosmické lodi do kup galaxií, podobně jako jiné simulátory, jako Celestia . SpaceEngine obsahuje tisíce reálných objektů, včetně hvězd z Hipparcos katalog, galaxií z NGC a IC katalogy, několik známých mlhovin a všech známých exoplanet a jejich hvězd.
Cities Skylines Snowfall + Afterdark.png
Města: Skylines je budovatelská strategie by Colossal Order a publikoval Paradox Interactive , vydala dne 10. března 2015 pro Microsoft Windows , OS X , Xbox One a Linux . Hra je jediný hráč s otevřeným koncem město budování simulace . Hráči zapojit se do městského plánování tím, že řídí zónování , silniční umístění, daní, veřejných služeb a veřejné dopravy v ploše. Hráči usilovat o udržení městský rozpočet, obyvatelstvu, zdraví, štěstí, zaměstnání, znečištění (půda, voda a hluk), plynulosti silničního provozu a další faktory, ale hráč může hrát v režimu izolovaného prostoru se dvěma mody, které přicházejí předinstalovaný ve hře , připraven povolit. Tyto mody odemknout všechny milníky a poskytuje neomezené peníze do přehrávače.
Black Mesa.jpg
Black Mesa (původně Black Mesa: Source a stylizované jako BLλCK MESA ) je třetí stranou remake z Half-Life .

Během svého osmiletého období vývoje, Black Mesa byl vystupoval v několika publikacích videohry a obdržel přímé pozornost od Valve Corporation . Vzhledem ke své dlouhé době vývoje, modifikace stal pozoruhodný jeho zpoždění a ubývajících aktuální informace o stavu jeho dokončení. Zpoždění vedlo k Wired udělení Black Mesa vysoké skvrny na jejich " vaporware roku" seznamů v letech 2009 a 2010.

První část Black Mesa , který zahrnoval předělá kapitol "Black Mesa Příchozí" na "Lambda jádro", byl propuštěn jako samostatný stáhnout dne 14. září 2012. Valve Corporation, a to prostřednictvím veřejného hlasování o Steam Greenlight programu, schválený Black Mesa pro distribuci na Steam , , kde to bylo propuštěno jako dřívější přístup 5. května 2015.
Dead Island Riptide Definitive Edition.jpg
Dead Island: Riptide je akční RPG přežití hororové videohry a stand-alone expanze na Dead Island vyvinutý Techland a publikoval Hluboký Silver , který byl zveřejněn v dubnu 2013 pro Microsoft Windows , PlayStation 3 a Xbox 360 . Riptide slouží jako pokračování příběhu až 2011 je Dead Island , s původních čtyř přeživších, plus nové přežil, přijíždí na jiném ostrově v Banoi souostroví, který také byl překročen o zombie.

Dead Island: Riptide obdržel smíšené příjem z kritiků, kteří citovaných že hra neopravil některý z problémů svého předchůdce, ani přidat něco nového do hry. Třetí titul a první oficiální pokračování pro sérii, Dead Island 2 , byl odhalen na E3 2014 . Je nastaven na 2016 vydání. Spolu s první hry, Riptide byl propuštěn pro PlayStation 4 a Xbox One pod názvem Dead Island: Definitive Edition .
DOOM Closed Alpha.jpg
Doom (stylizován jako DOOM původně Doom 4) je počítačová hra od firmy ID Software. Jedná se o reboot celé herní série. Hlavním rysem rebootu má být návrat ke kořenům původní série oproti původnímu dílu Doom 3, který byl pojat více do hororového žánru. Doom vyšel v pátek 13. května 2016 na platformy Microsoft Windows, Xbox One a Playstation 4.
Cities Skylines.jpg
Města: Panoramata je budovatelská strategie finskou vývojáři hry Colossal Order a publikoval Paradox Interactive.Videohry novináři vnímají ho jako konkurenta 2013 budovatelská strategie SimCity.Dne 10. března 2015, Panoramata byl propuštěn na digitální distribuční služby Steam pro systém Windows, OS X a Linux.Xbox Jedna verze hry je také ve vývoji.
Stargate Resistance.jpg
Stargate: Resistance (zkráceně SGR ), byl on-line, third-person střílečka vlastněny a provozovány temných Comet Games , poháněných motorem Unreal 3 a založený na televizním seriálu Stargate SG-1 . To bylo původně vydáno v roce 2010 FireSky a Cheyenne Mountain Entertainment , nicméně Cheyenne Mountain Entertainment šel do konkurzu března 2010 , a FireSky uzavřel dohodu s tmavými Comet hry pro údržbu, provoz a rozvoj Stargate odporu. Hra používá "buy hrát" obchodní model, s kupní jednorázový poplatek a bez měsíčního poplatku. Tyto herní servery byly odstaveny dne 15. ledna 2011.
Oddworld Abe's Oddysee - New 'n' Tasty.jpg
Oddworld: New 'n' Tasty! , také známý jako Oddworld:! Abeho Oddysee - New 'n' Tasty , je 2014 filmový platforma videohra vyvinutá stačí přidat vodu a publikoval Oddworld obyvatel pro PlayStation 4, jako "podzemních up remake "z Oddworld: Abe Oddysee . Hra byla propuštěna v Severní Americe 22. července roku 2014 v Evropě 23. července 2014. Verze pro Linux , Microsoft Windows a OS X byl propuštěn 25. února 2015. Verze pro PlayStation 3 a Xbox One bude na začátku roku března 2015. Verze pro PlayStation Vita a Wii U je stále ve vývoji, ale žádná data definitivní uvolňováním byla dána
Cargo 3.jpg
argo 3 je debut studio projekt Krakov Vinci her, které se odehrává v daleké budoucnosti, 2249. Je to krvavý střelec kořeny v sci-fi, která se vyznačuje vysokou intenzitou hry, interaktivní prostředí a různých stránek.
Mirror's Edge.jpg
Mirror Edge je akční adventura platforma videohra vyvinutá EA Digital Illusions CE (DICE) a publikoval Electronic Arts . Hra byla vyhlášena 10. července 2007 a ​​byl propuštěn pro Xbox 360 a PlayStation 3 v listopadu 2008. Microsoft Windows verze byla vydána 13. ledna 2009. Mirror Edge je poháněn Unreal Engine 3 , s přídavkem nové řešení osvětlení, vyvinutý osvětlit Labs ve spolupráci s DICE.
Metal Gear Solid V Ground Zeroes.jpg
Metal Gear Solid V: Ground Nuly ( Japonec : メタルギアソリッドVグラウンドゼロズ Hepburn : Metaru Gia Soriddo Faibu Guraundo Zerozu ? ) je akční adventura stealth hra vyvinutá Kojima Productions , produkoval Konami , propuštěn pro PlayStation 3 , PlayStation 4 , Xbox 360 , Xbox One a PC přes Steam . Je součástí sub-série prequels v Metal Gear série, která se koná po Metal Gear Solid: Peace Walker . Pozemní Nuly stojí sám jako první část Metal Gear Solid V , působí jako prolog pro nadcházející Metal Gear Solid V: The Phantom Pain . Hra navazuje Snake , jak se infiltruje smyšlený americký černý místo na Kubě s názvem Camp Omega, se snaží zachránit Cipher agenta Paz Ortega Andrade a Sandinistická dětský voják Ricardo "Chico" Valenciano Libre .
Train Simulator 2015.jpg
RailWorks , později prostě Train Simulator je simulační vlak hra vyvinutá rybinové hry , dříve známý jako RailSimulator.com.Jedná se o oficiální nástupce Rail Simulatoru , a byl propuštěn on-line dne 12. června 2009, a v obchodech dne 3. července 2009.
The Sims 4.png
The Sims 4 je počítačová hra, jejíž vydání se uskutečnilo 4. září roku 2014. Hra byla vytvořena Studiem The Sims a produkována společností Maxis (dceřiná společnost Electronic Arts). Jedná se o pokračování slavné hry The Sims 3. Hra bude dostupná pro PC.
Dying Light.jpeg
Umírání Light je 2015 přežití horor videohra vyvinutá polský videohra vývojáře Techland a publikoval Warner Bros. Interactive Entertainment . To bylo propuštěno na Microsoft Windows , Linux , SteamOS , PlayStation 4 a Xbox One v lednu 2015 po celém světě.
Emergency 5.jpg
Emergency je videohra série záchranných simulací německého developera Šestnáct Tuny zábavy a kreativní ředitel a zakladatel série Ralph Stock. Vydavatel první hry v roce 1998 byla TopWare Interactive; V roce 2002 Emergency 2 byl publikován Take 2 Interactive, který šel na zveřejňovat jak nouze 3 v roce 2005 a Emergency 4 + Gold Edition v roce 2006 po boku vydavatele Rondomedia. Od roku 2010 Hluboká Silver převzal publikační činnosti řady mimořádných událostech a jeho spin-off.
DeadCore.jpg
Po nekonečném pádu prostřednictvím výkonných magnetických bouří ... vás probudit . Vaše vymazání paměti , můžete začít poznávat svět kolem sebe . Někdo nebo něco tlačí výš a výš. Najednou si na místě nejvíce gigantické věže se vynořil z mlhy . Brzy pochopí, že získat odpovědi na své otázky ... budete muset vylézt jeho vrchol . To však není jednoduché feat . Tower je chráněn bezpečnostním systémem high -tech složený ze složitých mechanismů, smrtelné lasery , a roboty neustále sledování každý váš pohyb . Jste-li přežít , budete muset použít všechny své schopnosti ( skákání , double -jumping , utíká atd. ) A dobře využít své SwitchGun , které mohou být použity k povolení nebo zakázání pasti a roboty , aby bylo dosaženo horní část věže a odhalit tajemství jeho původu.
Among the Sleep.jpg
Mezi Spánek je first-person horor dobrodružství videohra vyvinutá Krillbite Studios pro Microsoft Windows , OS X , PlayStation 4 a Linux . Mezi Sleep byl propuštěn 29. května roku 2014 v Severní Americe a Evropě.
Destiny Beta.jpg
Destiny je online first-person střílečka videohra v "mýtické sci-fi" nastavení otevřeném světě. To bylo vyvinuto Bungie a publikoval Activision v rámci desetiletého vydavatelského řešení.Hra byla propuštěna na PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 a Xbox One herních konzolí dne 9. září 2014
Alien Isolation.jpg
Alien: Izolace ,část Alien série , je first-person survival horror stealth hra vyvinutý The Creative Assembly a publikoval Sega .

Hra se odehrává v roce 2137, 15 let po událostech z cizinecké a 42 let před cizinců . Hra navazuje Amanda , který vyšetřuje zmizení své matky Ellen Ripley . Amanda se přenáší na vesmírné stanici Sevastopol najít letový zapisovač Nostromo jen aby zjistil, Alien je terorizoval stanice a zabil drtivou většinu posádky.
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one