Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Samsung galaxy S5.jpg
Samsung hodně očekávané Galaxy S5 vlajková loď, která je vše nastaveno vidět denní světlo na MWC 2014 v Barceloně v pondělí, by mohl být propuštěn v celé své kráse před jeho oficiálním odhalení.
Logo Samsung.jpg
Hardware Zone člen fóra s názvem OKCATYEON údajně kliknutí na spoustu živých obrazů Galaxy S5. Domnělé unikly obrázky ukazují Samsung Galaxy S5 v celé své kráse, a uveďte přístroj mají vroubkovanou stříbrné obložení kolem zařízení. Pokud unikly obrázky dopadat být skutečné, budeme předpokládat, že Galaxy S5 nebude významný odklon od Galaxy S rodinného designu společnosti. Údajný unikly obrázek také naznačuje, Galaxy S5 bude zahrnovat fyzické tlačítko na předním panelu. Pozoruhodně, člen fóra bere na vědomí nové TouchWiz není rozsáhlérevizi z předchozí verze společnosti.Člen také podrobně některé z očekávaných funkcí, jako je snímač otisků prstů. Člen fóra tvrdí, že údajná funkce snímač otisků prstů bude vyžadovat, aby uživatel přejeďte osmkrát na úvod tlačítka skeneru se zaregistrovat, a že Galaxy S5 lze registrovat až tři různé otisky prstů najednou.

Dále, člen fóra tvrdila, že skener na Galaxy S5 lze použít PayPal pro platby povolení pro přípravky v rámci prohlížeči. Další funkce řekl, aby se dospělo na Galaxy S5 patří nový snímač tepové frekvence, který je nyní řekl, které mají být zahrnuty do S zdravotnictví aplikace zařízení.O kamery na Galaxy S5, člen fóra konstatuje, že přístroj nachází 16-megapixelovým zadní kameru, která je velmi in-line s předchozími netěsnosti. Přístroj je také řekl, aby přišel s IP67 prachu a odolnost proti vodě, což by mělo Galaxy S5 zcela vodotěsný, stejně jako nedávno představila Xperia Z2.

Dříve Říká specifikace pro Galaxy S5 patří 5,24-palcový AMOLED displej s QHD (1440x2560 pixelů), dva úložné varianty-32GB/64GB, dva procesory varianty - Exynos 6 a Snapdragon 805 a baterii 3200mAh. Optika Říká se pro Galaxy S5 včetně 3,2-megapixelový front-čelí střelce.
Po 29. září 2014, 15:43:04 CEST
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one