Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Samsung Galaxy Note 3 (IFA 2013).JPG
Samsung představil novou generaci svého tabletofonu Note, nyní už s číslovkou 3, a my jsme novinku s velkým FullHD displejem, Snapdragonem 800 a mnoha chytrými funkcemi mohli vyzkoušet přímo v Berlíně. Přečtěte si naše první dojmy doplněné o podrobný videopohled a rozsáhlou fotogalerii.
Logo Samsung.jpg
Samsung s představil svůj tabletofon Note na veletrhu IFA i loni a dodržel to i tento rok. Nejnovější generace vylepšuje mnohé, a to jak po stránce designu, tak i co se týče vnitřního hardwaru nebo chytrých funkcí a vychytávek. My jsme ihned po tiskové konference v Berlíně mohli nejnovější Note 3 vyzkoušet. Jaké jsou naše první dojmy?

Displej opět trochu povyrostl, ale stalo se to samé, jako u Galaxy S4, a sice že celé zařízení je paradoxně menší, než předchůdce, a to vidíme hodně rádi.
Displej je skutečně špičkový – Super AMOLED opět nezklamal a v reálu nabízí živé barvy, perfektní černou, skvělé pozorovací úhly a díky FullHD rozlišení i výbornou jemnost. Zatím jsme ale nemohli vyzkoušet čitelnost na slunci.
Nyní trochu studené sprchy. Samsung v průběhu prezentace lákal na kožená nebo koženková záda, nic takového se nekoná. Záda Notu 3 jsou z obyčejného tvrdého a levně působícího plastu, který kožený povrch jen vizuálně připomíná. Po stranách jsou dokonce v plastovém krytu vygravírované plastové „švy“. Jakmile se ale zad dotknete, je vše jasné, jde o obyčejný plast. O něco lepší pocit mám z černé varianty, která má zadní kryt o něco hladší a v ruce to působí o něco hodnotněji. K dispozici bude ještě růžová barevná varianta. Celkově se ale i tak jedná o posun dopředu oproti lesklým krytům ostatních Samsungů.
Levně působí i boční lišta s podélnými linkami, ze které čiší plastovost. Škoda, že Samsung nepoužil tu z Galaxy S4, která vypadá velmi dobře.
Po 29. září 2014, 15:43:34 CEST
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one