Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Samsung Galaxy Note 3.jpg
Představení třetí generace tabletofonu Samsung Galaxy Note se blíží a s tím se na internetu objevují stále nové podrobnosti a fotografie. Naposledy se objevily dva špionážní snímky na čínské sociální síti Sina Weibo, která je ekvivalentem Twitteru. Masovou výrobu Galaxy Note III by měl Samsung spustit již v srpnu. Nejnovější informace potvrzují variantu, která dorazí do ČR.
Logo Samsung.jpg
Nedávno představený Samsung Galaxy Note 3 má konečně datum vydání, které je stanoveno celosvětově na příští středu 25. září, přičemž toto datum platí také pro Českou republiku. Cena bude činit necelých 19 tisíc korun. Note 3 zaujme velikým 5,7palcovým Super AMOLED displejem s FullHD rozlišením, 13Mpx fotoaparátem nebo 3 GB paměti RAM.

Na nedávném berlínském veletrhu IFA 2013 Samsung mimo jiné představil další verzi tabletofonu Galaxy Note. Tentokrát s číslovkou 3. Přímo na veletrhu jsme si ho vyzkoušeli a naše dojmy (včetně videa) si můžete projít v tomto článku. Připomeňme, že se opět zvětšil displej na 5,7 palců. Jedná se samozřejmě o Super AMOLED s FullHD rozlišením. Na zádech najdete také 13Mpx fotoaparát, který zvládne nahrávat video v 4K rozlišení. Note 3 je dodáván s inovovaným stylusem S Pen, který se opět vešel do těla telefonu.¨

Samsung Galaxy Note 3 se ve světě a zároveň i v České republice začne prodávat 25. září. Tedy příští středu. Zajímat vás bude jistě i cenovka, která je nastavena na 18 999 Kč. Samsung vám zároveň doporučuje předem zkontrolovat dostupnost zařízení přímo u prodejce, protože se prý nemusí prodávat ihned všude a někteří prodejci tak mohou mít pár dní zpoždění.
Po 29. září 2014, 15:45:39 CEST
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one