Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

RÁDIO FÉNIX - INFO -Samsung Galaxy S VI Dává nám nahlédnout 2015 ... případně i dále

Samsung Galaxy-S VI.jpg
Ano, čtete titul pravdu, je to Samsung Galaxy S Galaxy VI nebo S6, jestli chceš, nikoliv Galaxy S IV zahajuje zítra. Vilim Pluzaric si to představoval, a prohlašuje, že on vidí nově příchozí jako kulturní ikonu, která nahradí kultovní charakter iPhone, a tak se věnoval spoustu hodin na tomto projektu.
Vilim Pluzaric chce design je humánní znovu a není tak zaměřen na šílené specifikace a vylepšení. Nové Galaxy S VI design zahrnuje technologie, které dosud nebyly zahájeny, ale jsou skutečně předmětem inovací. Vracíme se ke kořenům, do 4,5 palcový displej, větší rám / EDGE okolo displeje, který skutečně dává smysl z hlediska ergonomie. Hrany k hraně se zamítá jako projektant není tak životaschopné.

K dispozici je také široká škála RGB OLED displej a ne obdélníkový povrch obrazovky. Samsung Galaxy koncept je velmi tenký a velmi hladký a je vyrobena z plastu, s futuristickou generace nano vrstvou s názvem Hyperskin. Všechno jde k bezdrátové, takže neexistují žádné audio konektory nebo nabíjecí porty, nebo dokonce USB.
Samsung Galaxy-S VI.jpg
Pá 21. červen 2013, 00:02:29 CEST
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one