Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Dodge Viper.jpeg
Historie Dodge Viper sahá zpět do roku 1988, kdy neformální diskuse mezi Robert A. Lutz, Chrysler prezident a Tom Gale, šéf designu i místo. Lutz měl představu, že se snaží, aby se o novější verzi Cobra.
Lutz chtěl vydat sportovní vůz, který byl vybaven moderním motorem, nový typ přenosu, velký navržen suspenze, která byla podporována počítačem a vysoce kvalitní pneumatiky. I když tento nový sportovní vůz bude mít všechny výhody moderní technologie, nebylo to bude auto s high-end gadgets a dalších high-tech vybavením. Auto mělo mít pohon zadního kola se spoustou energie.
dodge.png
Dvojice pak si používání design, který Chrysler Pacifica Design studio uvažuje o. Studio se snaží zjistit, jak se dostat motor V8 do kabriolet sportovní vůz. Pak v roce 1985, Chrysler hit na designu, který si mysleli, že je dobré a pojmenoval Izod.
Nicméně, to bylo Francois Castaing, kdo se ukázal jako rozhodující při tvorbě Viper. Castaing byl vedoucím džípu a Truck technické oddělení v Chrysleru. On pracoval na tom, jak dát motor V10 do vozidla a následně ji prodat spotřebiteli. To je pak Lutz, Gale a Castaing hit na myšlence dělat 1990s verzi Cobry.
Dodge Viper.jpg
Dodge Viper.jpg
Dodge Viper ACR přední.jpg
Dodge Challenger Black.jpg
Út 9. červenec 2013, 01:21:13 CEST
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one