Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

988 Pontiac Banshee Concept Car

988 Pontiac Banshee Concept Car.jpg
Po debutu v roce 1988 koncept Banshee Pontiac v roce 1988, autosalonech, mnoho automobilových učenci věří tomu, co oni vidí to příští generace Pontiac Firebird.
Žádný koncept vozidla nechodí od stánku na montážní lince neporušené, samozřejmě. Ale značná prvky Banshee tvaru, zejména přední fascia a ocas léčby, se objeví v průběhu let na 1993-2002 generace Pontiac Firebird .
dodge.png
část 1988 Pontiac Banshee koncept vozu účelem bylo zvýšit jeho tvůrce image. V případě, Pontiac, to znamenalo, že "sportovní a zábavný řídit osobní dopravu." Zároveň to umožní společnost vyhodil stylingové nápady trojrozměrné formě, pak poslouchat reakce veřejnosti před závazkem k skutečný-životní designu.
Pontiac přiznal Banshee test postel roli od začátku s tím, že to bylo "futuristické kupé výkon s realistickým designem a inženýrské funkce, které by se mohly objevit v příští generaci populárního Firebird."
Opravdu, bližší pohled odhalil téměř všechny očekávané Pontiac designové prvky, i když v futuristické šaty. Známé Pontiac front-end vee-motiv, například se na gigantické podoby, které slouží jako hlavní pro kapotu.
The 1988 Pontiac Banshee koncept vozu otevřených úst, vytvořený za přítomnosti "plovoucí křídla" u úrovně země a podíval připraven vysát všechny dostupné vzduch nikde poblíž své cestě po ostrý nos nakrájené jeho cestu přes atmosféru.
V tandemu s postranními aero sponsons, předek zobrazena nové interpretaci tradičního Pontiac split-mřížka formace. Pohyblivé křídlo mělo funkci, také došlo ke změně proudění vzduchu do chladicího systému.
Pro více informací o návrhu koncepce Banshee Pontiac, přejděte na další stránku.
Pro více informací o koncepčních vozů a výrobních modelů, které předpovídají, check-out:
Út 9. červenec 2013, 01:10:49 CEST
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one