Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

turismo.jpg
Díky rozšířené internetu byly světské úkoly nákup a prodej byla zjednodušena, jako nikdy předtím. Auto prodej byla přijata na zcela novou úroveň, a to je to, co jsme v hotovosti, kterou Car UK vynikají v. Nabízíme vám nástupišti, kde se kupující a prodávající setkat se a pracovat v souzvuku. Auto prodej se nyní stala velmi výhodné proces tak, aby se co nejlépe využít k odpočinku z naši službu, která je zároveň cenově dostupné a jednoduché.
Dodge Viper.jpeg
Historie Dodge Viper sahá zpět do roku 1988, kdy neformální diskuse mezi Robert A. Lutz, Chrysler prezident a Tom Gale, šéf designu i místo. Lutz měl představu, že se snaží, aby se o novější verzi Cobra.
Lutz chtěl vydat sportovní vůz, který byl vybaven moderním motorem, nový typ přenosu, velký navržen suspenze, která byla podporována počítačem a vysoce kvalitní pneumatiky. I když tento nový sportovní vůz bude mít všechny výhody moderní technologie, nebylo to bude auto s high-end gadgets a dalších high-tech vybavením. Auto mělo mít pohon zadního kola se spoustou energie.
988 Pontiac Banshee Concept Car.jpg
Po debutu v roce 1988 koncept Banshee Pontiac v roce 1988, autosalonech, mnoho automobilových učenci věří tomu, co oni vidí to příští generace Pontiac Firebird.
Žádný koncept vozidla nechodí od stánku na montážní lince neporušené, samozřejmě. Ale značná prvky Banshee tvaru, zejména přední fascia a ocas léčby, se objeví v průběhu let na 1993-2002 generace Pontiac Firebird .
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one