Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Vychutnejte si oběd v Café Imperial v Praze

Vychutnejte si oběd v Café Imperial v Praze.jpg
Secesní kavárna Imperial, která byla otevřena již v roce 1914, vždy patřila mezi nejznámější podniky v Praze. Café Imperial navazuje na svou prvorepublikovou slávu díky pohostinnosti, výtečné kuchyni a skvostné historické výzdobě.
Café Imperial se stalo oblíbeným místem schůzek. Přijít můžete jak na snídani s přáteli, tak na oběd s obchodními partnery nebo romantickou večeři. Menu obsahuje to nejlepší z tradiční české kuchyně, nyní v moderním stylu. Polední menu nabízí zvýhodněný výběr denních specialit pro všechny typy strávníků – od vegetariánů po obchodní klientelu.

Káva a zákusky jsou v kavárně tohoto stylu vždy důležitým prvkem. Jako třešničku na dortu nabízíme degustační menu. Jedná se o 7chodové menu, které nabízíme jako exkluzivní možnost večeře, složené z přehlídky pokrmů, které v naší restauraci patří trvale mezi ty nejoblíbenější. Naleznete zde tedy věhlasná líčka či jehněčí kolínko na majoránce. Degustační menu vám ale nepředstaví jen hlavními chody, ale také předkrmy a dezerty. Při výběru vín vám poradí náš zkušená somelier, který se o vás bude po dobu večera starat.
Období: leden - prosinec
pondělí - neděle 07:00 - 23:00

Kontakty

Café Imperial

Na Poříčí 15
110 00 Praha 1
Pá 5. červenec 2013, 21:41:28 CEST
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one