Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Nákupní galerie Liberec Plaza pod nadvládou draků

Nákupní galerie Liberec Plaza pod nadvládou draků.jpg
V sobotu 25. května 2013 bude slavnostně zahájena soutěžní hra o dračí srdce, která v nákupní galerii Liberec Plaza potrvá celých 15 dní. Během soutěžení je pro děti i dospělé připraven bohatý program a zajímavé ceny. Program začíná hradním workshopem a vyvrcholí 8. června velkou dračí show.
S draky se v Liberec Plaza oslaví i 1. června Den dětí. Soutěžní hra začne workshopem, na kterém se představí artisté profesionálního souboru Cirkus trochu jinak a zvídavé návštěvníky a děti naučí řadu balančních disciplín. Vyzkoušet si mohou například chůzi po kladině, po laně, žonglování, balancování na lávce rola bola a mnoho dalších. Děti si mohou hrát v 6metrové maketě hradu, v bludišti nebo si jen projít hradby hradu jako zámecká paní či udatný rytíř.

V sobotu 1. června oslaví děti svůj den s další řadou zajímavých disciplín a na památku si mohou odnést fotografii. Samotná soutěž bude probíhat po celou dobu od 25. května do 8. června 2013. V časech od 15 hodin do 19 hodin v týdnu a od 10 hodin do 18 hodin o víkendech budou hostesky centra vítat děti v dračím hradě a rozdávat hrací kartičky, každý dětský návštěvník navíc dostane malý dárek a překvapení si odnese i doprovod. Vyplněné hrací karty děti vrací zpět hostesce, losovat se bude každý den o drobné výhry. V bludišti mohou děti plnit různé úkoly a za splnění dostanou do hrací karty samolepku. Kartičku se 3 nálepkami odevzdají děti hostesce, ta dětem ponechá kontrolní ústřižek a hrací kartu vhodí do „dračího srdce“.

Finální losování proběhne 8. června od 16 hodin, odměněno bude celkem 250 dětí. Hlavní cenou je dotykový tablet Samsung Galaxy Tab™ 2 s 16 GB pamětí a operačním systémem Android 4,0 a obrazovkou 10.1“. Mezi další ceny patří např. další tablety a mobilní telefony a kupony do obchodů v NG Liberec Plaza.
25. května 15:00 - 8. června 2013 19:00
Místo konání

NG Liberec Plaza

Palachova 1404
460 90 Liberec
Tel.:
+420 222 927 111
St 5. červen 2013, 15:48:57 CEST
Michal
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one