Česká Republika

Česká Republika

Velká Británie

Velká Británie

Amerika

Amerika

Kanada

Kanada

Rusko

Rusko

Francie

Francie

Příroda.jpg
Národní park Podyjí – osou jedinečného území s řadou chráněných rostlin a živočichů je 40 km dlouhé údolí řeky Dyje s hluboce zaříznutými meandry, skalními stěnami a kamennými moři mezi Vranovem nad Dyjí a Znojmem. Návštěvnické centrum se stálou expozicí se nachází v Čížově, kde můžete vidět také kousek původní „železné opony“.
Historické cukrárny v Rokycanech.jpg
Muzeum Dr. Bohuslava Horáka v Rokycanech vystavuje do 27. dubna Historické cukrárny.
Čokoláda - historie a současnost s vůní a chutí v Roztokách.jpg
Výstava Čokoláda - historie a současnost s vůní a chutí je otevřena do konce dubna ve Středočeském muzeu v Roztokách u Prahy. Byla připravena ve spolupráci s Krkonošským muzeem v Jilemnici a Choco-Story Praha.
Sladký život čokolády - výstava v Žatci.jpg
Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci a Muzeum v Bruntále zvou všechny mlsné jazýčky na výstavu Sladký život čokolády aneb Hořkosladký příběh této neřesti.
Beatlemánie na Hané.jpg
Jak ovlivnila Beatlemánia kulturu na Olomoucku se dozvíte na výstavě v Muzeu umění Olomouc.
Lego na cestách ve Vikýřovicích.jpg
Muzeum silnic ve Vikýřovicích připravilo výstavu LEGO na cestách. Uvidíte ji do 18. května.
Matějská pouť 2014 v Praze.jpg
Matějská pouť se koná v areálu Výstaviště Praha, kde na vás čekají tradiční i nové zahraniční atrakce. Od 1. března do 30. dubna se pobavíte na horské dráze, centrifuze, ve strašidelném zámku, domě smíchu, u střelnic, na kolotočích, houpačkách, skákacích hradech, houpacích lodích nebo na lochnesce.
Svět barevných kostek v Berouně.jpg
Svět barevných kostek to je výstava nejzajímavějších modelů z kostek LEGO, kterou můžete navštívit do května v Muzeu Českého krasu v Berouně.
Putovní výstava iQpobyt v Kutné Hoře.jpg
Interaktivní výstava bude otevřena ve Spolkovém domě a ve Vile U Varhanáře denně od 10:00 do 17:00 hodin a svým návštěvníkům nabídne na 55 her, kvízů, hlavolamů a hádanek, skládaček a optických klamů.
Vychutnejte si oběd v Café Imperial v Praze.jpg
Secesní kavárna Imperial, která byla otevřena již v roce 1914, vždy patřila mezi nejznámější podniky v Praze. Café Imperial navazuje na svou prvorepublikovou slávu díky pohostinnosti, výtečné kuchyni a skvostné historické výzdobě.
Minipivovar v Kozlovicích.jpg
Kozlovický pivovar najdete v původních hospodářských budovách starého fojtství, jehož hlavní budova má ve svém štítě letopočet 1822. Mezi malými pivovary má své zvláštní postavení, kouzlo a specifikum.
Restaurace Prominent - skvělá gastronomie v Brně.jpg
Restaurace Prominent nabízí spojení jedinečného místa pro setkání s přáteli či obchodními partnery a zajímavé kulinářské zážitky. Netradiční zpracování tradičních surovin vychází z tradice české a moravské kuchyně.
Nákupní galerie Liberec Plaza pod nadvládou draků.jpg
V sobotu 25. května 2013 bude slavnostně zahájena soutěžní hra o dračí srdce, která v nákupní galerii Liberec Plaza potrvá celých 15 dní. Během soutěžení je pro děti i dospělé připraven bohatý program a zajímavé ceny. Program začíná hradním workshopem a vyvrcholí 8. června velkou dračí show.
60 let televizního vysílání.jpg
Při příležitosti šedesátého výročí zahájení televizního vysílání připravilo Národní technické muzeum ve spolupráci s Českou televizí výstavu, která mapuje vývoj televizní techniky, a to jak vysílací tak přijímací.
Výtvarná soutěž Můj táta.jpg
Zůčastněte se výtvarné soutěže a vyhrajte zajímavé ceny.
Čtyřlístek na prázdninách.jpg
Oblíbené komiksové postavy - Fifinka, Myšpulín, Bobík a Pinďa - opustily své rodné Třeskoprsky a navštívily zámek Lešná u Valašského Meziříčí. Jejich marionety jsou od 1. června do konce prázdnin součástí výstavy loutek na zámku Lešná.
Lukostřelba v Praze v areálu Fun Island.JPG
Sportovně relaxační areál Fun Island je určen široké veřejnosti všech věkových kategorií. Nachází se v centru Prahy na Císařské louce, Praha 5 - Smíchov. Lukostřelba není pohybově náročná a je vhodným sportem pro celou rodinu. Lukostřelba dodává klid a pohodu, vyžaduje schopnost koncentrace.
Muzeum pražského vodárenství a vodárna Podolí.jpg
Muzeum, ve kterém se seznámíte s chemickou úpravou surové říční vody v čiřičích a vystoupáte až na ochoz budovy chemické úpravy vody, kde se vám naskytne úchvatný panoramatický pohled na Prahu. Otevřeno je pouze po předchozím objednání.
Kampa - romantika v centru Prahy.jpg
Malý romantický ostrov Kampa na řece Vltavě v Praze nabízí prohlídku místa s malebnými domky a dávnou historií. Nepravý ostrov je od Malé Strany oddělen uměle vytvořenou mlýnskou strouhou zvanou Čertovka. Skupina domů, mezi nimiž Čertovka protéká, je označovaná jako Pražské Benátky.
Francouzská restaurace v Obecním domě - kulinářský zážitek od mistrů kuchyně.jpg
Ve Francouzské restauraci Art Nouveau se vrátíte do doby, kdy v Praze vládla secese. Preferují zde slogan Dokonalost na pohled i chuť. Užijte si luxusní restauraci a její skvostný interier v Obecním domě v centru Prahy za příznivější ceny!
S medem za medvědem na Konopiště.jpg
Pojďte se s námi seznámit s méďou Jiřím na Konopiště. Než tam ale dorazíte, podívejte se i na nejkrásnější památky v Benešově (od Prahy 35 km, cca 20 minut autem). Po celé cestě na snadné trase budete v herním plánu méďovi sbírat med.
Největší výstava železničních modelů a kolejišť v ČR.jpg
Výstava železničních modelů v Pečkách. Kolejiště všech modelových měřítek v pohybu. Pouť pro děti. Jízdy historických motorových vozů a lokomotiv. Doprovodný program pro celou rodinu.
Den otevřených dveří České národní banky 2013.jpg
Česká národní banka pořádá Den otevřených dveří - veřejnost si bude moci popáté v historii prohlédnout jinak běžně nepřístupné prostory budovy České národní banky v Praze v ulici Na Příkopě.
Wellness hotel Panorama v Blansku.jpg
Rodinný wellness hotel s výbornou nabídkou aktivit pro wellness pobyty a dovolené s dětmi za každého počasí. Venkovní dohřívaný slaný zážitkový bazén, vnitřní teplý slaný bazén, masáže a balneoprocedury, zookoutek i s oslicí Rozárkou, super zázemí pro děti a letní animační programy zdarma.
Festival Cave Beat 2013.JPG
Putovní mezinárodní hudební festival v jeskyních, který navazuje na benefiční koncertní pouť Didgeridoo v jeskyni, započatou v roce 2011. Podvečerní umělecká vystoupení se konají od jara do podzimu v sedmi moravských jeskyních.
Starobrno - Ignis Brunensis 2013.jpg
16. ročník mezinárodní soutěžní přehlídky ohňostrojů s hudbou Starobrno - Ignis Brunensis, která se koná v rámci festivalu zábavy pod hrady Špilberk a Veveří - Brno - město uprostřed Evropy, v hlavní soutěžní části na hladině Brněnské přehrady.
Rozsviťme UNESCO! - multimediální show.jpg
Jedinečná multimediální a světelná show s názvem „Rozsviťme je!“ pořádaná v každém z 12 míst s památkami UNESCO. Během roku 2012 a 2013 rozsvítíme postupně včech 12 památek UNESCO v ČR!
Rytíř Toulovec provází Litomyšlí.jpg
Rytíř Toulovec vás dovede k památkám ve městě a to nejzajímavější vám o nich řekne. Půjdete po stopách slavných Litomyšlanů.
Krajina her Stanislava Holého aneb Kde si hrají Jů a Hele.jpg
Hravá interaktivní výstava pro celou rodinu s originály loutkových figur ze Studia Kamarád a množstvím kreseb, ilustrací a objektů na hraní
Ujíždíme na legu - největší výstava lega na Lipně.jpg
Nenechte si ujít největší výstavu Lega v České republice, kterou můžete po celé léto navštívit na Lipně. Letní výstava světa z kostek je pro vás připravena v naší SportAreně Lipno.
Dnes je
 TOPlist
Ulož.to - sdílej snadno data
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one